Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Кінцевий бенефіціарний власник- структура власності (із 11.07.21 по 11.10.21)

Відправлено користувачем nikiticn 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 8 з 8    Сторінки: Попередні12345678
Quote
NataT1972
Зверніть увагу! Депутати не погодилися скасувати цей обов'язок для підприємств, де засновниками є виключно фізичні особи.

Таким чинном, подавати доведеться всім, але тепер уже у термін до 11 липня 2022 року.


Козли.....
Quote
Roksolana2017

Зверніть увагу! Депутати не погодилися скасувати цей обов'язок для підприємств, де засновниками є виключно фізичні особи.

Таким чинном, подавати доведеться всім, але тепер уже у термін до 11 липня 2022 року.


Козли.....
100 % !!!!!!!!!!!
Quote
Eremiya
Здравствуйте,

Если собственник ООО это зарубежная европейская компания - требуется приложить к документам нотариально заверенный паспорт (+ апостиль + нотариальный перевод) собственника зарубежной компании (конечного бенефициара). И также выписку с реестра.
Если он гражданин третьей страны, условно индус, но проживает в стране регистрации компании в Европе - какой паспорт требуется приложить? Заграничный паспорт Индии устроит или нужен гражданский паспорт? Перевести не с каждого языка может быть просто, заграничные паспорта должны по идее приниматься? ID карточка резидента EU подойдет? Формально, это тоже документ подтверждающий личность?

И второй вопрос - как отображается собственник (сама компания) в форме 2? На второй странице указываем данные бенефициара, но никаких сведений в форме про компанию нет. Нужно отобразить компанию только на схеме?

1) Мы учредителя - юр.лицо нигде не указывали.
2) Подавали ID карточку


Що значить статус "операція активна", але при завантаженні документу повідомляє, що по даному коду доступу документи відсутні?Подавали 7.10.Дата реєстраційної дії 8.10.
Quote
Juliia
Що значить статус "операція активна", але при завантаженні документу повідомляє, що по даному коду доступу документи відсутні?Подавали 7.10.Дата реєстраційної дії 8.10.

В ЄДР в відомостях про кінцевого бенефіціарного власника вказано прямий вирішальний вплив, відсоток частки статутного капіталу 100%.Це означає все ОК?До речі, на 2 стор. я ставила галочку "в актуальному стані".А хтось ставив "потребує оновлення", хоч нічого не змінилось.
те ж саме. А подавали ще у серпні.


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
Доброго дня. Подавали 11.10 два підприємства, в обох власник=директор=КБВ фіз.особа. Одне підприємство на модельному статуті, друге підприємство перейшло на модельний статут, про що було вказано при оновленні звітності про КБВ. В цей же день в безкоштовному пошуку можемо бачити заповнене поле щодо КБВ, що прямий вирішальний вплив 100%, АЛЕ - якщо перейти за кодом доступу, то виписка (чи витяг?) формується датою 11.10, хоча сьогодні 14.10, немає інформації щодо установчих документів, немає посилання на модельний статут, не можна завантажити статут чи скани документів, взагалі у полі "Установчі документи" наразі пишеться повідомлення, що "інформація відсутня". Статйт операції "Активна". У зв'язку з тим питання: у кого така ж ситуація? скільки треба чекати, щоби з'явилося, що ми на модельному статуті? коли вже можна буде завантажити остаточно сформовану виписку?
Доброрго дня, ми подавали ще 07 жовтня, в безкоштовному запиті, інформації не видно, До кого звертатись? Київ
Quote
ira_hohl

Доброго дня!

Тут разное писали, но так и не понял куда ставить галочку на стр. 1 форма 2 в поле "Стан відомостей про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи: " - "в актуальному стані" или "потребують оновлення" ???

Если ничего не менялось, а просто подается эта форма т.к. НАДО подать.

Спасибо за ответ)!
я ставила галку "потребують оновлення",
мы обязаны подать 1, 2 и 5 страницы формы 2,
на 2-й странице формы 2 вверху написано "Відомості про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи (у разі обрання графи "потребують оновлення" на сторінці 1 заяви),
значит, если подаем 2-ю страницу, где описываем бенефициара, то галка должна стоять в графе "потребують оновлення"

Спасибо за совет, так и сделали.
Добрий день! Підкажіть будь ласка хто чув, що зараз з обов'язковим підтвердженням реєстрації та поданням інформації про кінцевих бенефіціарів? В то в нас підійшов термін підтвердження даних, а до реєстратора я додзвонитися не можу - не відповідають
Так іше ж минулого року було перенесено оновлення до
11.07 2022 і відповідно підтвердження тільки з 2023-го.
Але з військовим станом думаю термін 11.07 буде продовжено...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Дякую! Про 11.07 знаю, а що обов'язкове підтвердження з 2023 року пропустила. Наче було написано з 2022 - го обов'язкове підтвердження, а хто подає у 2022-му бенефіціарів, то це буде зараховуватись одночасно і за підтвердження. Відповідно підтверджувати треба буде вже у 2023-му році.
Про 2022-й було прописано в початковому варіанті звкону.
Потім змінили терміни оновлення і відповідно підтвердження

[buh.ligazakon.net]



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Ніхто не чув новин по поданню бенефеціарів, знов мабуть на останні дні відкладають(
Плиз, подскажите. В свете всех последних изменений

ТОВ - один учред-ль , физ лицо. Пока ничего не сдавали
Надо ли подавать сведения о конечных бен-х ?
Quote
FyDD
Плиз, подскажите. В свете всех последних изменений

ТОВ - один учред-ль , физ лицо. Пока ничего не сдавали
Надо ли подавать сведения о конечных бен-х ?

Як я для себе зрозуміла - в мене теж кілька фірм з одним і двома
фізиками - якшо ви в 2015-му подавали бенефіціарів і змін ніяких не
було, то більш нічого і не потрібно, як я зрозуміла. Лише коли будуть
якісь зміни...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
когда впервые появилась эта проблема, тогда сделали послабление и таким можно было не сдавать.
Только, кажется, это был не 15 год, позже.
Мы не сдавали
А потом начали "улучшать" законодательство. И теперь не знаю на каком свете
Quote
FyDD
когда впервые появилась эта проблема, тогда сделали послабление и таким можно было не сдавать.
Только, кажется, это был не 15 год, позже.
Мы не сдавали
А потом начали "улучшать" законодательство. И теперь не знаю на каком свете
ам'

Ну я пам'ятаю шо це було вже після Майдану, бо я (Київ) носила ще доки в
Ощадбанк біля Майдану - там створили робоче місце реєстраторам і вони з
того часу почали вже сканувати подані документи.
Якшо ви тоді не подавали - то вам прийдецця тепер це зробить.
Перевірити це можна через безкоштовний запит ЄДР, але ж реєстри нині
закриті((( Єдина надія шо все-таки реалізують це в ДІЇ - не знаю як правда,
бо читала шо ніби-то потрібно буде підписами бенефіціарів підписувати...
Але як воно буде - поживем-побачим...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 8 з 8    Сторінки: Попередні12345678
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00043599999999999