Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

20-ОПП оренда автомобіля

Відправлено користувачем kris18 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня. ФОП (м.Київ) орендує вантажний автомобіль у іншого ФОПа (м.Бориспіль). Тимчасовий реєстраційний талон не отримували.
Як правильно заповнити графу 6 і 7 (Адміністративна одиниця відповідно до КОАТУУ, де знаходиться об’єкт оподаткування) і 8 (Місцезнаходження об’єкта оподаткування)?
я заполняла по адресам/районам склада, где этот автомобиль стоит когда не ездит), в 6 код района Киева, в 7- Киев, в 8 адрес улица и дом
Quote
Альонка
я заполняла по адресам/районам склада, где этот автомобиль стоит когда не ездит), в 6 код района Киева, в 7- Киев, в 8 адрес улица и дом

І в графі 11 (Прошу взяти на облік за неосновним місцем обліку за місцезнаходженням об’єкта оподаткування) ставили галочку?


не ставила, даже не знаю почему.. У меня и правда разные районы Киева, давно читала как заполнять 20-ОПП, или не обратила внимание, или решила что не надо. Оставлю так- у меня и арендованные склады
Quote
Альонка
не ставила, даже не знаю почему.. У меня и правда разные районы Киева, давно читала как заполнять 20-ОПП, или не обратила внимание, или решила что не надо. Оставлю так- у меня и арендованные склады

Дякую вам за відповідь
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00054799999999999