Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Звідт з ЄСВ "додатковий"

Відправлено користувачем ira_478 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрий день! Потрібно здати звіт з ЄСВ "додатковий" для призначення соціальних виплат співробітнику. Додаток 1 я заповнила. Питання в тому чи треба заповнювати власне звіт? Його колонки наче містять загальні показники щодо кількості осіб, їхньої зарплатни. Зараз подаю звіт за липень на 1-ну особу.
Не нужно заполнять
Дякую! Відправила, чекаю на результат ...


А через яке програмне забезпечення Ви подавали звіт? Я по ФОПу намагаюсь подати, в електронному кабінеті він не коректний (не дає вставити номер місяця), в Приват24 його взагалі немає.
Працівник прийшов у червні, відпрацював повний місяць липень. А 28 серпня звільняється. Приніс лікарняний за серпень. Розумію, що треба подати довідковий звіт. Але вказувати у ньому дані липня чи і серпня також? У додатках ставили відмітку "для призначення матерільного забезпечення"? Чи подати тільки за липень, а за серпень подати у вересні?
Quote
buh51
Працівник прийшов у червні, відпрацював повний місяць липень. А 28 серпня звільняється. Приніс лікарняний за серпень. Розумію, що треба подати довідковий звіт. Але вказувати у ньому дані липня чи і серпня також? У додатках ставили відмітку "для призначення матерільного забезпечення"? Чи подати тільки за липень, а за серпень подати у вересні?

Ви подаєте звичайний квартальний звіт. Додатковий потрібно
було б якби нарахувань в серпні не було...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Так у него расчетный период только один месяц-июль. Как же мне подать расчет в ФСС, если у них нет данных за июль?
Лікарняний - за серпень чи липень?!?!?!
Ви ж пишете за серпень...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
nataavesta
А через яке програмне забезпечення Ви подавали звіт? Я по ФОПу намагаюсь подати, в електронному кабінеті він не коректний (не дає вставити номер місяця), в Приват24 його взагалі немає.
Я відправляла через СОТА (МЕ doc онлайн). Прийняли, сьогодні прийшла остання квитанція.
Quote
buh51
Так у него расчетный период только один месяц-июль. Как же мне подать расчет в ФСС, если у них нет данных за июль?
Я тоже подавала за июль (больничный за август нужно посчитать). Отчет нужно создавать за 3-й квартал. К нему одно приложение 1 - за июль. В приложении информация только по тому человеку, которому нужно насчитать больничный. В самом отчете ничего не заполняла, кроме шапки.
Quote
buh51
за серпень

Ну от і відповідь...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Добрий день!
Заповнюю звіт по ФОПу "додатковий" в ел.кабінеті, у розділі 4 в полі "Податковий (звітний) період" у комірці "місяць" вказують арабськими цифрами номер календарного місяця, в якому настав страховий випадок. Номер не проставляється.
Підскажіть як можно поставити номер.
І ще одне запитання якщо страховий випадок настав 18.08.2021р. То серпень включаємо в розділ 9?
Quote
shwed
Добрий день!
Заповнюю звіт по ФОПу "додатковий" в ел.кабінеті, у розділі 4 в полі "Податковий (звітний) період" у комірці "місяць" вказують арабськими цифрами номер календарного місяця, в якому настав страховий випадок. Номер не проставляється.
Підскажіть як можно поставити номер.
І ще одне запитання якщо страховий випадок настав 18.08.2021р. То серпень включаємо в розділ 9?
Звіт здавала по юр. особі. Якщо мова йде про липень, то я ставила в додатку номер місяця в періоді 1, а в самій табличці, де зарплата, 7-й. Серпень не включати - не входить в розрахунковий період.
Добрий день. Допоможіть будь ласка.
У вересні у працівника лікарняний. Збираюсь подавати довідковий звіт ЄСВ за липень і серпень. У серпні у працівника були перехідні відпускні на вересень і частину за вересень нараховано у серпні. Я так розумію для розрахунку лікарняних сума відпускних вересня не увійде, я так і порахувала, а ось як відобразити у Д1 за серпень? Потрібно все ж таки всі нарахування вказувати, тільки як завжди розділити окремими рядками по місяцях, чи вказати тільки суму відпускних за серпень (був весь серпень у відпустці)? А вже у звітному за 3 квартал вказати всі нарахування серпня по окремим рядкам? Я так розумію ФСС вибере тільки нарахування за 08 місяць, за 09 все одно не буде братись до уваги?
Я питаю, бо не зовсім розумію як Довідковий впливає на потім Звітний у сумах? Чи ніяк не впливає? Обов'язково щоб у Довідковому суми і рядки були всі ідентичні даним Звітного за квартал?
І ще по нумерації. Нумерація продовжується? Наприклад, у мене були Розрахунки за 1 квартал звітний № 1, за 2 квартал звітний № 2, тепер Довідковий № 3? А потім буде звітний за 3 квартал № 4?
Я бы не показывала в довидковом отпускные за сентябрь, не нужны они там. Довидковый никак не влияет на отчетный, потому что он просто справочный. Думаю, никто не знает что будет, если данные довидкового и отчетного не совпадут. Я имею в виду не отсутствие строки с 09 месяцем, а например, разные суммы в довидковом и отчетном. Даже не понятно, сверяют они это или нет.

На закуску история. У нас деятельность сезонная, в июне приняли 70 человек, в августе-сентябре их уволили. Половина из них точно в ЦЗ на учет становиться пойдет. И вот один пошел, а с него справку о зарплате требуют. Взяла телефон инспектора, позвонила поинтересоваться, говорю - это ж довидковый отчет надо. А она говорит - нам все справки приносят, а тех довидковых мы все равно не видим, потому что по ним начислений нет. И вот спрашивается - нафига козе баян??? По закону надо довидковый, по факту требуют отмененную справку, да еще обязательно с мокрой печатью. И дала бы я те справки, но деятельности нет, все по домам сидят. У меня нет печати, у директора есть печать, но нет принтера, а работники, которым эти справки нужны, вообще в другом городе за 200 км. А у одного ФОПа вообще печати нет, справку выдать невозможно. В общем у меня цензурные слова закончились...
Мддааа, бардак з цим звітом. Дійсно задовбало....
Узнала сьогодні у ФСС по моєму питанню. Сказали, щоб подавала довідковий з сумою серпня, вересень їх не цікавить. Так мабуть і подам.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00042700000000007