Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Сума перевищення ПДВ

Відправлено користувачем Juliia 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сума перевищення ПДВ
Доброго дня!В нас є сума перевищення ПДВ, яка виникла внаслідок несвоєчасної реєстрації РК.В Деклараціях РК відображені в місяці їх реєстрації, а в ЄРПН місяцем виписки.Як позбутися суми перевищення?
Может наоборот? В ЕРНН РК появляются после регистрации. Как они могут быть месяцем выписки? Или у Вас РК не минусовые?

Запомните одно простое правило - главное чтоб бюджет не пострадал. Все что увеличивает сумму оплаты в бюджет, включается в декларацию датой выписки, а все что уменьшает - датой регистрации.
В мене мінусові РК.Я згодна з вами, що вони не можуть бути в ЄРПН датою виписки.Але це факт.Сума перевищення дісталась мені у спадок від попереднього бухгалтера.Спочатку перевищення не було.Ці різниці перекривались наростаючим підсумком.Але з якогось періоду вони з'явились.Що з ними робити, я не знаю.Сума не маленька.


Треба з'ясувати в якому періоді з'явилось перевищення і від чого
і виправити подавши уточнюючі деки... А можливо виявицця шо
те перевищення правомірне... І ше перевірте правильність
заповнення дод. 1 після останніх з приводу незареєстрованих
вчасно ПН ну і відповідно дод. 5, якшо це перевищення виникло
ше раніше...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
після останніх=після останніх змін...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Яка у Вас ситуація? В минулому році в березні контрагент минусовий РК зареєстрував с запізненням. А ми ці РК включили в декларацію за березень . Звісно виникло перевищення ,що вплинуло на наш реєстраційний ліміт . Я подала УР . Зняті суми РК поставила з + у березні,а потім зробила УР за квітень ,їх показала . Перевищення зникло.
У нас РК виписані на неплатника податків.Пройшло вже більше 3 років.Хоча в витягу дата стоїть 2019.Мабуть в 2019 змінився порядок обліку різниць сум ПДВ по Декларації і в ЄРПН, і вони стали обліковуватись не наростаючим підсумком, де мінус перекривався плюсом, а тільки суми перевищення.
Зайдіть в електроний кабінет . Там можна відслідкувати . З 2016 р.

СЕА ПДВ
Реєстр операцій
Реєстр транзакцій
Інформація про суму перевищення
Ви думаєте, що я не відслідкувала?В 2017р. в СЕА ПДВ в місяці виписки РК у мене мінусова різниця між сумою ПЗ по Декларації і сумою ЄРПН.А в місяці реєстрації РК плюсова різниця, тобто сума перевищення.Я не можу подати уточнюючу деку, бо, по-перше, пройшло 3 роки, по-друге, РК відображено в деці правильно.
Юля, не парьтесь- в общем это же перевищення схлопнулось- есть и +, и -, у меня так же. Проверьте в реестре операций по текущей дате (все операции, за пару дней движения)- вот если там есть перевищення, тогда это проблема. А такие как Вы описываете- они схлопываются, наверное это происхлдит потому что Ваш покупатель показывает не вовремя зарегистрированный минусовый РК по дате выписке, а Вы- по дате регистрации.
Quote
Альонка
Юля, не парьтесь- в общем это же перевищення схлопнулось- есть и +, и -, у меня так же. Проверьте в реестре операций по текущей дате (все операции, за пару дней движения)- вот если там есть перевищення, тогда это проблема. А такие как Вы описываете- они схлопываются, наверное это происхлдит потому что Ваш покупатель показывает не вовремя зарегистрированный минусовый РК по дате выписке, а Вы- по дате регистрации.

Як не паритись, якщо у мене реєстраційний ліміт зменшений на 10тис.Я ж написала, що з 2019 р. всі плюсові різниці, які раніше перекривались з мінусовими, попали в суму перевищення,
подождите. У меня, например, есть такие ситуации- в апреле 19 минус, в следующем мае плюс эта же сумма, таких много- это если рассматривать сумму перевищення по периодам. Но если смотреть текущий реестр операций (где все нарастающим- все Ваши НН, НК, уплаты, возмещения и т.п.)- так вот там уже суммы перевищення нет (по факту есть, но мелочь тыс 7 как для меня, я и видела месяц возникновения, где не схлопнулся плюсом, но не стала вникать).

Не пойму- вы же пишите, что есть и минус, и плюс, но в разных периодах..
посмотрела- у меня и в 20 есть такие плюс/минус, все схлопнулось
Quote
Альонка
посмотрела- у меня и в 20 есть такие плюс/минус, все схлопнулось

В мене, навпаки, розвернулось.Фіскали щось змінили в СЕА в 2019р.Мабуть треба писати листа в податкову.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000501