Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Е-Лікарняний

Відправлено користувачем kyma75 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Е-Лікарняний
Доброго вечора. Виникло таке питання: працівник прийнятий в липні місяці . В вересні оформлений е-лікарняний. Пенсійний фонд заявив,що ми не маємо права подати розрахунок до ФСС, так як не подали за липень довідковий звіт. Виходить ,якщо є прийняті люди всередині кварталу,то обов'язково подається довідковий?
Re: Е-Лікарняний
Добрий день.
Так. Вам потрібно подати довідковий за період липень, серпень.
В мене працівник, який працює дуууже довго на ТОВ в серпні хворів, я подала заявку до ФСС. Мені із ФСС передзвонили і попросили подати довідковий за липень, оскільки без нього вони не можуть прийняти заявку.
Re: Е-Лікарняний
Дякую Вам. Справа в тому ,що вже термін подачі квартальної звітності, і довідковий я вже не можу подати. Ви подавали на людину, яка давно працює, а в мене в липні тільки прийнятий, і ПФ ще її не бачить бо прийняття я мала показати в жовтні у квартальному звіті. Мені просто цікаво , чи є обов'язок подавати довідкові в середині кварталу тільки з додатком 5 ,і вказувати там прийнятих осіб.


Re: Е-Лікарняний
Якщо ви не подасте довідковий, то і ФСС не побачить нарахування по людині і взагалі відомості, що він прийнятий на роботу.
Тепер вже треба подавати Звітний за 3 квартал. Обов'язку як такого немає, але необхідна інфа для фінансування лікарняних. Ось такий дебілізм....
Re: Е-Лікарняний
Доброго дня!
Учора зіткнуталась з такою ж ситуацією. У ФСС мені пояснили, що у період здачі квартального звіту довідковий не подають та потрібно здати об`єднаний звіт для того, щою ФСС побачив нарахування
Ще з цікавого те, що тепер у лікаря після закриття є 7 календарних днів на виправлення лікарняного і якщо я правильно зрозуміла, в нас залишається лише 3 дні на відправлення заяви-розрахунку.
_________________________
Виправте, якщо маєте іншу інфу
Re: Е-Лікарняний
Quote
vikusha
Доброго дня!
Учора зіткнуталась з такою ж ситуацією. У ФСС мені пояснили, що у період здачі квартального звіту довідковий не подають та потрібно здати об`єднаний звіт для того, щою ФСС побачив нарахування
Ще з цікавого те, що тепер у лікаря після закриття є 7 календарних днів на виправлення лікарняного і якщо я правильно зрозуміла, в нас залишається лише 3 дні на відправлення заяви-розрахунку.
_________________________
Виправте, якщо маєте іншу інфу

Ні, сім днів після дати закриття е-лікарняний в статусі "Закритий", лікарі можуть його коригувати. В цей час підприємство не має права брати його в роботу. Потім на 8-й день статус зміниться на "Готовий до оплати" і тоді вже рахуються 10 днів для комісії і потім 5 днів для нарахування і подачі заяви-розрахунку. Так роз'яснювали на семінарах. Я так зрозуміла і так логічно я вважаю.
Re: Е-Лікарняний
[buhgalter911.com]#

Щодо дати лікарняного
Re: Е-Лікарняний
Дякую!
Сподіваюсь, що так воно і є.
Як відраховувати 7 днів? Це календарні дні чи лише робочі?
Re: Е-Лікарняний
Думаю календарні дні.
Re: Е-Лікарняний
Подскажите, пожалуйста. У меня сотрудник написал заявление на увольнение и сам ушел на больничный. 12.10.2021 по заявлению у него последний рабочий день. Больничный с 07.10.2021 по 11.10.2021. На сегодня (12.10.) больничный в статусе "закрытый". Что делать?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00037600000000004