Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Протокол та наказ на комісію по соцстраху

Відправлено користувачем lyuba81 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Шановін форумчани, хто має протоколи та наказ свтореної комісії по соцстраху. Поділіться будь ласка.
сама озадачиваюсь, думала только приказ нужен (это просто), но оказывается, еще+ собрание членов коллектива и делегирование в состав комиссии. Хотя последняя проверка по соцстраху года 4-5 была, ни приказ, ни решение коллектива не требовали. Да, я под каждую выплату рисую протокол комиссии, но это утвержденная форма.
Ще не такий плюс, там дурдом. Я все знайшла, зробила, занесу на перевірку, потім можу скинути всім. Брєд повний, коли ця дурка вже в цій державі закінчиться. І у мене була 5 років назад, добре що свої, а то завернулу б мені всі лікарняні.


Quote
lyuba81
Я все знайшла, зробила, занесу на перевірку, потім можу скинути всім.

Очень актуально! Пожалуйста отпишитесь по результату. Спасибо заранее
Подскажите если больничный до 5 дней нужно составлять протокол комиссии?
Quote
Olya
Подскажите если больничный до 5 дней нужно составлять протокол комиссии?

Количество дней не имеет значения. Решение оплачивать больничный или нет должна принимать комиссия или уполномоченный (если штат маленький)
Перевірку пройшли, протоколи можу скинути всіх.
Quote
lyuba81
Перевірку пройшли, протоколи можу скинути всіх.

а розкажіть будь ласка, як було, на що звертають увагу?
і скиньте, будь ласка, які документи слід оформлювати
Скиньте пошту, всі протоколи відправлю. Все було нормально, але те що провтикала, то не було назви підприємства і лікарняному, тому прийшлося кошти повернути, бо працівник вже той помер. Головне, щою було все заповнення і я ніколи сама не нараховувала лікарняні, завжди йшли до інспектора в соцстрах, вона ще додатково дивилась. В нас маленьке містечко, тому мені простіше. А зараз ці лікарняні вже в електронному вигляді, то я ще їх навіть не розглядала, в мене працівникик стараються ходити на роботу і дуже тих листків мало. Перевірка була за 5 років, лікарняних було 15 шт, і то з них 10 декретні.
Люба, спасибо, что продолжаете тему.
Меня очень интересует сам документ о назначении комиссии на предприятии по соцстраху, я так вычитала, что должно быть собрание трудового коллектива, и так сказать выдвижение в члены комиссии, вот именно этот документ (Протокол собрания?) у Вас проверяли? А то комиссия как бы у меня есть, а документ о назначении такой комиссии отсутствует..

Сами Протоколы комиссии при оформлении страхового случая и непосредственно оформление и расчет проблем не вызывают, гугл в помощь))
От саме протоколів я толкових і не знайшла, також гуглила пару днів. Зліпила разом з подружкою і занесла на перевірку в соцстрах, все ок.
Перевіряли, але три рази ще переробляла, щоб вже нарешті було все норм. Тому мені простіше скинути готові протоколи, ніж розказувати. А Вам простіше поміняти прізвища людей і собі причепити, бо це реально нікому не потрібна дурка.
Дуже актуально, вишліть і мені, будь ласка
evb.dolina@gmail.com
Скиньте буль-ласка і мені acco-1@ukr.net Дякую
Люба, скиньте буль-ласка і мені pavlyuk-on@ukr.net
Дякую!
Доброго дня! Скиньте і мені, будь ласка, valpon84@ukr.net
Quote
lyuba81
Перевіряли, але три рази ще переробляла, щоб вже нарешті було все норм. Тому мені простіше скинути готові протоколи, ніж розказувати. А Вам простіше поміняти прізвища людей і собі причепити, бо це реально нікому не потрібна дурка.

Якщо можливо і мені теж temp68@ukr.net
Дякую
Добрий день, вишліть і мені будь ласка rasmet5@ukr.net
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00047699999999995