Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Новые эл.ключи и Повiдомлення про надання iнформацiї щодо щодо квалiфiкованого електронного пiдпису

Відправлено користувачем kira20202021 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый день.

Сроки действия эк. ключей по фирме подходили к концу, создала новые ключи на сайте нологовой. Теперь в эл.каб. при подписании отчета программа попросила заполнить Повiдомлення про надання iнформацiї щодо щодо квалiфiкованого електронного пiдпису, т.к. моих ключей нет в реестре.
Далее: создала два Уведомления для подписи директора и печать. Жду третий день, квитанция не приходит.
Коллеги, это нормально?.
Возможно мои действия не верные?
Поделитесь опытом, пожалуйста!
Quote
kira20202021
Добрый день.

Сроки действия эк. ключей по фирме подходили к концу, создала новые ключи на сайте нологовой. Теперь в эл.каб. при подписании отчета программа попросила заполнить Повiдомлення про надання iнформацiї щодо щодо квалiфiкованого електронного пiдпису, т.к. моих ключей нет в реестре.
Далее: создала два Уведомления для подписи директора и печать. Жду третий день, квитанция не приходит.
Коллеги, это нормально?.
Возможно мои действия не верные?
Поделитесь опытом, пожалуйста!

Якшо ви, щойно створивши нові ключі, схотіли підписати звіт новими ключами,
то не зможете виключно через те, шо новий ключ просто не підгружений в базу...
Потрібно почекать, поки оновлять базу - терміни таких оновлень нінаю...
По моїм фірмам наступного дня все працювало.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


Коллеги, не могу сдать отчетностьconfused smiley. Ошибка: Невірний підпис - сертифікат відсутній в реєстрі сертифікатів
Почистіть кеш, якшо це в кабінеті - буває таке коли вони підгружають якусь інфу.
Можливо достатньо почекать...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
как показала практика- если выдает "Невірний підпис - сертифікат відсутній в реєстрі сертифікатів", то подаю любой отчет с кабинета, по принятию отчета со всех остальных(медок, соната и т.д.) уже принимается нормально
Я отправляла с Медка отчет 21.10, пришла кв. № 1 - нет сертификатов и отчет не принят (ключи меняли и отчетов не сдавала). Отправила повидомлення - тоже никакого ответа. Вчера скопировала отчет и отправила повторно - приходит кв. № 2 - отчет звитный не может быть принят т.к. есть в системе. Посмотрела в кабинете - есть оба, но тот, что отправляла первым с кв. № 2 - принято! Это наверно какие-то глюки.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035199999999999