Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

не застосована штрафна санкція

Відправлено користувачем vlasta 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
з'явилася у мене в Розрахунках з бюджетом.
Лише одна сума і ніякої інформації коли і за що. Дати нарахованого штрафу не знайшла. Борги по податку відсутні.
То що таке ? Можна десь подивитися ? і що з тим робити ?
Мо, з таким вже хтось стикався ?

ДЯКУЮ !!!


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
Хто каже, що то санкції, які не будуть застосовуватись поки карантин діє. Хто каже, що за минулі періоди донарахували (може десь оплата була невчасно).
по не вовремя оплаченим ЕСВ зарплатним - штрафи не применяются же пока? правильно?


Quote
NataT1972
по не вовремя оплаченим ЕСВ зарплатним - штрафи не применяются же пока? правильно?

пока да
Quote
NataT1972
по не вовремя оплаченим ЕСВ зарплатним - штрафи не применяются же пока? правильно?

Знакомому ФОПу админку впаяли, а так да , штрафы не применяются.
Повертаюсь до своєї теми знову .
В травні минулого року ПДВ заплатили на один день пізніше. Актів не було. В податковій сказали: "чекайте, поки зайняті". Штраф заплатили самі. Висить ще досі як переплата до бюджету. І тільки от тепер виплив не застосований штраф.
А як думаєте, чи варто звертатися до податкової ? з одного боку, переживаю, що акт штрафний десь "загубився", а з іншого, не хочеться самій нариватися...

Дякую ! smiling smiley


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
А по ПДВ тільки за невчасну реєстрацію вроді не
застосовуються штрафи. По сплатам точно нінаю,
але подавала уточнюючу в цьому році, то самоштраф
3% сказали нараховувати і списали з основного рахунку,
благо гроші були...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Осьо знайшла такоє:

[www.visnuk.com.ua]



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Шустрику, ДЯКУЮ ! smileys with beer


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
у меня появилась НШС , копеечная 21 грн, я сдуру написала письмо через кабинет прошу расшифровать и дать реквизиты для уплаты- позвонила инспектор мой по НДС, я хоть узнала кто она и телефон, долго возмущалась, что теперь ей письмо бумажное за 40 грн отправлять нам и что нельза по тел это выяснить
Ната, і що з тим робити ? що вам сказали в податковій ?
Сам штраф я давно слатила. Висить переплатою до бюджету. Але їхня сума НШС більша чогось на 4000,00грн. , думаю, що є й адмін.штраф. Пройшло більше року з дати порушення. Немає бажання нарватся на акти, але й проблем потім не хочеться .


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
Админштрафа там быть не может, т.к. он налагается на должностных лиц, а не на предприятие.
С этого года штраф за неуплату НДС и акциза - 25% от суммы.
Quote
vlasta
Ната, і що з тим робити ? що вам сказали в податковій ?
Сам штраф я давно слатила. Висить переплатою до бюджету. Але їхня сума НШС більша чогось на 4000,00грн. , думаю, що є й адмін.штраф. Пройшло більше року з дати порушення. Немає бажання нарватся на акти, але й проблем потім не хочеться .


Сказали,что нефиг их дергать , ее спишут, посмотрела позже кабинет, да она пропала
Quote
NataT1972

Ната, і що з тим робити ? що вам сказали в податковій ?
Сам штраф я давно слатила. Висить переплатою до бюджету. Але їхня сума НШС більша чогось на 4000,00грн. , думаю, що є й адмін.штраф. Пройшло більше року з дати порушення. Немає бажання нарватся на акти, але й проблем потім не хочеться .


Сказали,что нефиг их дергать , ее спишут, посмотрела позже кабинет, да она пропала

Поки думала що з тим робити - НШС у мене також щезла з ел.кабінету. А сума трохи більше тисячі. Штраф, сплачений самостійно , без акту, залишився висіти переплатою.


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00036700000000001