Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Розсилка податкової - що це може бути?

Відправлено користувачем Нечемнуся 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Отримала ось такий лист, на жаль, не до кінця можу зрозуміти якої саме фірми чи ФОПа це стосується, бо маю їх кілька, але поки перевірила одного ФОПа, то по стану розрахунків з бюджетом все ок. Але сама суть листа трохи дивує, яке відношення має підприємство до майнових податків працівників? Хтось стикався з таким?

Шановний керівник підприємства

Головне управління ДПС у Львівській області інформує, що на Вашому підприємстві працюють фізичні особи, у яких згідно облікових даних контролюючого органу станом на 01.11.2021 року має місце несплата податкових зобов’язань.
Інформацію щодо наявної заборгованості вони можуть отримати в особистому електронному кабінеті платника податків за посиланням: [cabinet.tax.gov.ua].
Реквізити бюджетних рахунків, а також контакти працівників відповідальних за адміністрування майнових податків розміщені на сайті ГУ ДПС у Львівській області за посиланням: [lv.tax.gov.ua].

Головне управління ДПС у Львівській області
Ну можливо хтось із найманих має особистий борг по, наприклад,:
податку за нерухомість, автотранспортного податку чи шось подібне.
Це побачити можливо лише зайшовши за підписом самого найманого.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Ну так, але що може зробити підприємство в цьому випадку? Це особиста справа працівника, ми ж не податкові агенти по цих податках )))


А шо ви зробите - хіба шо запропонувати найманому
заплатити його податок за рахунок зарплати winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Нечемнуся
Отримала ось такий лист, на жаль, не до кінця можу зрозуміти якої саме фірми чи ФОПа це стосується, бо маю їх кілька, але поки перевірила одного ФОПа, то по стану розрахунків з бюджетом все ок. Але сама суть листа трохи дивує, яке відношення має підприємство до майнових податків працівників? Хтось стикався з таким?

Шановний керівник підприємства

Головне управління ДПС у Львівській області інформує, що на Вашому підприємстві працюють фізичні особи, у яких згідно облікових даних контролюючого органу станом на 01.11.2021 року має місце несплата податкових зобов’язань.
Інформацію щодо наявної заборгованості вони можуть отримати в особистому електронному кабінеті платника податків за посиланням: [cabinet.tax.gov.ua].
Реквізити бюджетних рахунків, а також контакти працівників відповідальних за адміністрування майнових податків розміщені на сайті ГУ ДПС у Львівській області за посиланням: [lv.tax.gov.ua].

Головне управління ДПС у Львівській області



Теж Львів і це отримала, заборгованості немає 100%. Виглядає на спам розсилку.
Навряд чи спам - можливо тестують какийсь (???) новий моніторинг...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Львів- і мені прийшло. Боргу немає, але є працівники, які ФОП і не сплачують за себе ЄСВ, а фірма платить як за найманого. Можливо із цим пов'язано...
Мені зараз і на інші електронки таке прийшло... Думаю вони це надсилають всім підряд.

Навряд чи це стосується ЄСВ, так як в останньому реченні пишуть за майнові податки. Але я ж не екстрасенс, щоб знати у кого яка площа квартири чи земельної ділянки... Абсурд на рівному місці.
Донести до працівників? а з іншого боку, воно мені треба?cool smiley
Львів.
І мені сьогодні таке прийшло.
Щодо ТОВки - заборгованості немає 100 % !!!
Особливо зворушує фраза:
...на Вашому підприємстві працюють фізичні особи, у яких згідно облікових даних контролюючого органу станом на 01.11.2021 року має місце несплата податкових зобов’язань.
Це щось з серії "Если кто-то кое-где у нас порой......" )))))))))))
Дійсно, схоже на спам ......
Quote
nikon
Львів.
І мені сьогодні таке прийшло.
Щодо ТОВки - заборгованості немає 100 % !!!
Особливо зворушує фраза:
...на Вашому підприємстві працюють фізичні особи, у яких згідно облікових даних контролюючого органу станом на 01.11.2021 року має місце несплата податкових зобов’язань.
Це щось з серії "Если кто-то кое-где у нас порой......" )))))))))))
Дійсно, схоже на спам ......

Більш схоже шо тестують какийсь новий моніторинг...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032500000000002