Українців попередили про грозу 11 серпня У Росії використовують лідерів етнічних меншин для мобілізації добровольців – ISW Путін з мертвим снігуром: унікальну марку презентували в Запоріжжі Чи подовжить Рада військовий стан та мобілізацію в Україні: нардеп розповів "Він увесь час бухий": ексдепутат Держдуми РФ розповів про постійні пиятики Медвєдєва Стало відомо, як змінилася вартість найпопулярніших авто із пробігом після скасування нульового розмитнення Зірка "Сватів" Анна Кошмал відповіла, як відреагувала на позицію Добронравова щодо війни в Україні Ексдепутат Держдуми РФ розповів, хто з оточення Путіна був проти повномасштабної війни в України "Путін побудував дуже цікаву систему кураторів, як у КДБ": ексдепутат РФ про найближче оточення президента "Буде гірше, ніж в Україні, нутром чую": Лукашенко зробив прогноз щодо Білорусі
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Размер удержаний по исполнительным листам

Відправлено користувачем Виктория-3 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Коллеги, подскажите, пожалуйста!

На сотрудника пришло 2 исполнительных листа. Удержания по кредитам.

По каждому 20%.

Я ж правильно понимаю, что я могу удержать всего не более 20%? Т.е. по 10% по каждому листу?

А то в некоторых консультациях пишут, что можно и 50%, если несколько исполнительных листов...

Закон об оплате труда:
При кожній виплаті заробітної плати загальний розмір усіх відрахувань не може перевищувати двадцяти відсотків, а у випадках, передбачених законодавством, - п'ятдесяти відсотків заробітної плати, що належить до виплати працівникам.

Закон об исп.производстве:
2. Із заробітної плати боржника може бути утримано за виконавчими документами до погашення у повному обсязі заборгованості:
у разі стягнення аліментів, відшкодування шкоди, заподіяної каліцтвом, іншим ушкодженням здоров’я або смертю особи, у зв’язку із втратою годувальника, майнової та/або моральної шкоди, завданої кримінальним правопорушенням або іншим суспільно небезпечним діянням, - 50 відсотків;
за іншими видами стягнень, якщо інше не передбачено законом, - 20 відсотків.
3. Загальний розмір усіх відрахувань під час кожної виплати заробітної плати та інших доходів боржника не може перевищувати 50 відсотків заробітної плати, що має бути виплачена працівнику, у тому числі у разі відрахування за кількома виконавчими документами. Це обмеження не поширюється на відрахування із заробітної плати у разі відбування боржником покарання у виді виправних робіт і стягнення аліментів на неповнолітніх дітей. У таких випадках розмір відрахувань із заробітної плати не може перевищувати 70 відсотків.
Вы не Исполнитель. вы должны и не имеете права самостоятельно определять в какой доле по какому листу удерживать и перечислять. Возвращайте эти листы Исполнителю и они должны Вам прислать пропорцию сколько удерживать по какому исполнительному листу.
Без "бумажки" бухгалтер всегда будет виноват. А это удержание из зарплаты без согласия работника - поэтому только на основании верных документов.
Мы возвращаем - и Исполнитель присылает новые листы с пропорцией удержаний.
Идею поняла, спасибо.

И все-таки - какой предельный размер удержаний в моем случае? 20 или 50?


Quote
Виктория-3
Идею поняла, спасибо.

И все-таки - какой предельный размер удержаний в моем случае? 20 или 50?

Ну ви вроді в п. 2 не потрапляєте, але ж кредит - це боргові зобов'язання - і тут перший
рядок п. 3 має силу... імхо...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
А если исполнители разные? Это раньше только исполнительная служба этим занималась, а теперь еще и "приватні виконавці" появились. У меня в прошлом году был исполнительный лист от службы, а позже еще один от частного исполнителя пришел. Я как-то и не задумывалась, удерживала как написано, итого 40% выходило. В службу позвонила, они сказали тоже удерживать, а по процентам не спросила. В службе еще обрадовали, что на этого работника скоро алименты пришлют, благо что он в скорости уволился.
Quote
Шустрик

Идею поняла, спасибо.

И все-таки - какой предельный размер удержаний в моем случае? 20 или 50?

Ну ви вроді в п. 2 не потрапляєте, але ж кредит - це боргові зобов'язання - і тут перший
рядок п. 3 має силу... імхо...

Хм...так і в.п.2 є слово боржник...confused smiley
Меня смущает, что в ряде консультаций пишут про 50% при нескольких исполн.листах. Типа если один - 20%, если несколько - 50%.
И вроде как это касается "інших видів стягнень".

Или это таки правильно?...
Нужно удерживать по каждому исполнительному 20%. Вот если бы было 3 исполнительных по 20%, то Вам нужно обращаться к исполнителю и менять процент удержания, так как больше 50% с заработка по таким нарушениям удерживать нельзя.
Quote
e_martini
Нужно удерживать по каждому исполнительному 20%. Вот если бы было 3 исполнительных по 20%, то Вам нужно обращаться к исполнителю и менять процент удержания, так как больше 50% с заработка по таким нарушениям удерживать нельзя.

Т.е. таки 50% по этим удержаниям? Спасибо за ответ.
по одному - 20%, если два и более - не более 50% чистой зарплаты
Стаття 128. Обмеження розміру відрахувань із заробітної плати

При кожній виплаті заробітної плати загальний розмір усіх відрахувань не може перевищувати двадцяти процентів, а у випадках, окремо передбачених законодавством України, - п'ятидесяти процентів заробітної плати, яка належить до виплати працівникові.

При відрахуванні з заробітної плати за кількома виконавчими документами за працівником у всякому разі повинно бути збережено п'ятдесят процентів заробітку.

Обмеження, встановлені частинами першою і другою цієї статті, не поширюються на відрахування із заробітної плати при відбуванні виправних робіт і при стягненні аліментів на неповнолітніх дітей. У цих випадках розмір відрахувань із заробітної плати не може перевищувати сімдесяти відсотків.
Quote
Михаил
по одному - 20%, если два и более - не более 50% чистой зарплаты
Стаття 128. Обмеження розміру відрахувань із заробітної плати

При кожній виплаті заробітної плати загальний розмір усіх відрахувань не може перевищувати двадцяти процентів, а у випадках, окремо передбачених законодавством України, - п'ятидесяти процентів заробітної плати, яка належить до виплати працівникові.

При відрахуванні з заробітної плати за кількома виконавчими документами за працівником у всякому разі повинно бути збережено п'ятдесят процентів заробітку.

Обмеження, встановлені частинами першою і другою цієї статті, не поширюються на відрахування із заробітної плати при відбуванні виправних робіт і при стягненні аліментів на неповнолітніх дітей. У цих випадках розмір відрахувань із заробітної плати не може перевищувати сімдесяти відсотків.

Спасибо!

Меня смущало, что размер прописан вот здесь:

2. Із заробітної плати боржника може бути утримано за виконавчими документами до погашення у повному обсязі заборгованості:
у разі стягнення аліментів, відшкодування шкоди, заподіяної каліцтвом, іншим ушкодженням здоров’я або смертю особи, у зв’язку із втратою годувальника, майнової та/або моральної шкоди, завданої кримінальним правопорушенням або іншим суспільно небезпечним діянням, - 50 відсотків;
за іншими видами стягнень, якщо інше не передбачено законом, - 20 відсотків.

И я не рассматривала "несколько исп.листов" как основание для того или иного размера. Т.е. мне казалось, что если шкода и аналоги, то 50% (хоть 1 ИЛ, хоть 5), а если прочие виды удержаний (например, у меня кредит банка), то 20% (хоть 1 ИЛ, хоть 5).

Но, похоже, все считают, что несколько ИЛ = 50% от ЗП, независимо от оснований для удержания.
у нас такой же случай.

сотрудник попросил оплатить ремонт машины и 20% удерживать с з/п, а через месяц пришел исп лист на удержание по кредиту. итого за месяц 40%!
как сказал наш юрист: можно по 20% с каждого, но если при этом соблюдается условие, что сотрудник получает 50% зарплаты после выплаты всех налогов и иудержаний. .
к примеру зп 6500 -налоги 1267 = 5233 . ему обязательная зп за месяц 50% - 2616,5 грн, не меньше.
Сам сотрудник может попросить хоть 99% удерживать - это будет законно
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000345