Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

автомобиль директора

Відправлено користувачем elen_ko 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый день, коллеги.
Скажите, пожалуйста, как вы заполняете путевые листы на автомобиль директора? Купили 2 машины, на одной ездит директор, на второй заместитель. Пробег за месяц получился не большой. Перечитала все доступные статьи.
Можно ли сделать путевой лист, например, на 5 рабочих дней. Но нужно делать разбивку по дням? "Снимать" показания спидометра на утро и на вечер? Если на машине директора сотрудники едут в командировку, однодневную, то путевой лист я делаю отдельный? Если есть возможность поделиться бланком, буду очень благодарна. В интернете нашла только образец "ТОВ "Едельвейс"", который используется во всех аналитических статьях, но он оформлен на один день.
сделали приказ по предприятию, разработали путевой лист в ексель на месяц с разбивкой по дням. раз в месяц заполняю, напротив каждого выезда водитель ставит подпись

вот что есть в 911:

Чи можна складати подорожній лист тільки раз на місяць? Раніше діюча Інструкція № 74* вимагала подорожній лист службового автомобіля оформляти тільки на один робочий день (зміну) і видавати його за умови здачі водієм подорожнього листа за минулий день роботи. На сьогодні ці вимоги скасовані. А отже, в принципі, ніщо не заважає підприємству складати подорожні листи і рідше, наприклад, раз на тиждень або раз на місяць.

* Інструкція про порядок застосування подорожнього листа службового легкового автомобіля та обліку транспортної роботи, затверджена наказом Державного комітету статистики України від 17.02.98 р. № 74 (втратила чинність).

Але! Якщо ви обираєте такий варіант оформлення подорожнього листа, то варто пам’ятати, що просто «загальною сумою» за місяць зазначити показники спідометра на початок місяця, на кінець і вивести загальний пробіг за місяць та загальні витрати палива — буде неправильно. Принаймні при такому підході варто бути готовим сперечатися з податківцями за підтвердження витрачання ПММ.

Такий «місячний» подорожній лист, вважаємо, повинен усе одно заповнюватися щодня, і в ньому мають відображатися в розрізі кожного дня (щоденні) дані спідометра (при виїзді і заїзді), маршрут, загальний пробіг автомобіля за день, витрату палива за день.
Доброго дня! дуже актуальна тема і для мене. Якщо зможете поділитися зразком наказу і листом, буду дуже вдячна. Можна на пошту grycanoksana97@gmail.com
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031700000000001