Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Неможливо уввійти в кабінет порталу ПФУ

Відправлено користувачем Helma 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Неможливо з токеном уввійти до кабінету на порталі ПФУ. Видає, що "Сертифікат не знайдено". З тих токенів підписуються звіти, та усі інші державні сайти сертифікати підтягують. Всі звернення до техпідтримки порталу ПФУ через електронну пошту тількі реєструються ними,відповіді, що робити - немає. Телефонувати марно, говорять звертайтеся до тих, хто токен видав. Ні стаж подивитися,ні лікарняні сплатити. Може,хто стикався, як діяти?
я не пробовала токеном, мне Украина еще и файловые ключи дубликаты сделала- я специально просила.

А Вы точно переключили вкладку с ключа на токен?
инсталлировали библиотеки подписей- там вроде появляется это предупреждение

кто издатель Ваших токенов? совет спросить у издателя имеет смысл (и даже налоговики идут на связь про токены- звонила, знаю)
Да,конечно, все делала. Токен вібирала из списка, Криптобиблиотеку установила. В ДПС звонила - сертификаты рабочие, в публичном доступе. Только портал ПФУ их не видит, и техподдержки по факту не имеет.


сочувствую((- это только ключи дубликаты делать у другого издателя- я так и поступила, в силу других причин,

с пенсионным ругаться нет смысла- я сама с ними неделю пытаюсь выяснить, почему не вижу больничный только одного сотрудника, уже и плюнула
Спасибо. Ваш ответ натолкнул на мысль связаться с производителем токена. Мне там помогли. За 18 минут в дистанционном режиме молодая девушка все решила, хотя это и не ее обязанность. ПО портала ПФУ искало не там где надо.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000476