Путін робить все, щоб перевершити у фашизмі Муссоліні - The Washington Post Земля віддаляється від Сонця: чи варто хвилюватися жителям планети Заводи Росії зупиняються: авто за смерть сина вже не купити, а за щоденник треба заплатити майже на 300% більше "ЗСУ готові гідно дати відсіч окупантам": військовий експерт розповів про тактику на Херсонщині Рада може запровадити податок на купівлю валюти: в НБУ оцінили, як це вплине на інфляцію "Щоб піти ва-банк": експерт пояснив, чому окупанти концентрують зусилля на Миколаївщині В Україні знімуть майже все обмеження на фондовому ринку, введені з початку війни Окупанти будуть використовувати понтони на Херсонщині для втечі – Гуменюк Режим втягує в свій склеп якомога більше людей: в Росії стрімко скорочується населення У костюмі ніжного відтінку: Олена Зеленська продемонструвала елегантний образ на діловій зустрічі
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Цифровое значение марки акцизного сбора, при продаже на розлив

Відправлено користувачем svetlovmih 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Подскажите пожалуйста ФОП реализует алкогольные напитки исключительно на розлив ил как ингредиент для коктейлей, как правильно выполнить требование относительно отображения серии и номера марки акцизного сбора?

Указать в карточке товара серию и номер марки, наливать и пробивать, пока не закончится бутылка, потом взять следующую, поменять данные в соответствующем поле, и так далее?
Пишуть шо потрібно пробивать тільки при відкритті пляшки.
Далі до закінчення нєнать...Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


Гляньте тут [news.dtkt.ua]

У коментованій ІПК податківці наводять такий приклад. Якщо клієнт купує коктейль «Піранья» у складі якого горілка «Аbsolut» 0,04 л, маркована маркою акцизного податку AAYY0001, та шоколадний лікер «Baileys», маркований маркою акцизного податку AAYY0002 – 0,03 л, то відображення у фіскальному чеку, при першому відкритті алкогольних напоїв, має вигляд:

2208906900

Коктейль «Піранья»

1*150 = 150,0

Акцизні марки: AAYY0001 AAYY0002

Як ми бачимо у цьому прикладі, в чеку зазначено дві акцизні марки, оскільки для приготування цього коктейлю було відкорковано дві пляшки. У прикладі показано два різних алкогольні напої, які входять до складу коктейля.

Проте такий самий алгоритм буде і при змішуванні одного і того самого алкогольного напою з різних пляшок, адже різні пляшки мають різні марки, а отже й різні шрихкоди.

На питання «чи потрібно вказувати цифрове значення штрихкоду марки акцизного податку алкогольного напою, що повторно використовується при виготовленні коктейлів після відкупорювання пляшки відповідного алкогольного напою?» податківці прямо не відповіли. З формулювань «в межах першого відкриття (відкорковування, відкупорювання)», «для приготування першої порції коктейлю або продажу на розлив» робимо висновок, що раз штрихкод акцизної марки зазначається у чеку тільки при першому відкритті пляшки, то при повторному використанні тієї ж пляшки для приготування коктейлів або продажу на розлив штрихкод акцизної марки вже не зазначається.

_______________
Довідники для нарахування зарплати
1. Как мне сказали на некоторых РРО ,если не введете акцизную марку, то фискальный чек просто не сформируется.

То есть программистам РРО просто наплевать все ИПК. Как и программиста электронного кабинета плательщика налогов. Почему я не программист? spinning smiley sticking its tongue outЗавидую им.sad smiley

2.Раньше писали вводите одну марку, того алкоголя, которого объем больше. В этом примере ИПК пишут : вводите две марки.
Quote

Раньше писали вводите одну марку, того алкоголя, которого объем больше.
Не видела такого

_______________
Довідники для нарахування зарплати
Quote
Монна Нонна
Раньше писали вводите одну марку, того алкоголя, которого объем больше.
Не видела такого


ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ
від 06.09.2021 р. N 3347/ІПК/99-00-07-05-01-06


Для підакцизної групи товарів встановлено особливий режим програмування, який не передбачає можливості використовувати назву однорідної групи (горілка, вино, сигарети тощо), а вимагає зазначати в чеках РРО та/або ПРРО, які супроводжують продаж таких товарів, саме найменування конкретної одиниці підакцизного товару, з обов'язковим відображенням в таких чеках, окрім найменування, їх УКТ ЗЕД, ціни та кількості, у тому числі відображення реквізитів марки акцизного податку методом ручного введення (для РРО, що не можуть бути доопрацьовані або використовуються без сканеру) або сканування штрихового коду марки акцизного податку на алкогольні напої.

При програмуванні алкогольної продукції, що використовується у приготуванні коктейлів, слід забезпечити введення даних/сканування марки для відображення її реквізитів у розрахунковому документі при її відкупорюванні, в межах отримання першої порції для приготування коктейлю або продажу на розлив.

Таким чином, продаж, з 1 жовтня 2021 року, алкогольних напоїв (строк придатності яких не минув) маркованих марками старого зразка, без зазначення в розрахунковому документі РРО та/або ПРРО відомостей із штрих-коду марки акцизного податку (серії та номеру), як і продаж алкогольних коктейлів з їх використанням у такий же посіб, не буде вважатись порушенням чинного законодавства.
Я не нашел источник: где писали или говорили, что вводите акциз по самого большого по объему алкоголя. Писал по памяти.moody smiley

Важно в 2022 году надо обе акцизные марки вводить.
Quote
ivan1
Важно в 2022 году надо обе акцизные марки вводить.

Это всегда было важно, принцип ведь состоит в том, чтобы просканировать все разорванные марки, а не самую большую или саму красивую
Отсюда и рекомендации про сканирование марки при откупоривании пляшки

_______________
Довідники для нарахування зарплати
1.Я тут покрутил это письмо ДПС с всех сторон. Это фантастика.spinning smiley sticking its tongue out

Возьмем классику МИНИ Т400. При продаже с акцизом: нажать код,нажать «КТ»,на экране появится «Ведите акцизную марку» набрать номер: четыре латинские цифры и шесть цифр, нажать «ПС», и закрыть чек ( выбрав ОПЛ -наличка либо КРТ-карта).
Вывод. Программа классики не позволяет ввести две акцизные марки в одном коктейле . А если один и тоже коктейль продать дважды первый чек с маркой №1,а второй чек с маркой №2,то суммы задвояться и не будут в одном фискальном чеке.

2. Возьмем ПРРО или компьютерную систему ,как в «Сильпо» .Программист сможет дописать подпрограмму ввода акцизной марки по ваше пожеланию и хоть пять марок. (В коктейле есть и три алкогольных составляющих). И в чеке можно их отпечатать…

НО есть технический вопрос, а куда программист запишет все эти символы?
Согласно Про затвердження Змін до Положення про форму та зміст розрахункових документів / електронних розрахункових документів № 329
цифрове значення штрихового коду марки акцизного податку на алкогольні напої (зазначається у випадках, передбачених чинним законодавством) (рядок 9).

Что это означает?. Первую акцизную марку AAYY0001 вы запишете в строку №9. А вторую акцизную марку AAYY0002 программист запишет в КАКУЮ СТРОКУ????
Ее ведь в форме ФКЧ-1 нет!


3. Я задал вопрос ррошным сервисникам: «строка 9 имеет десять символов или в ее можно записать больше символов двадцать, если вводим две акцизные марки? «
Ответ: только десять символов. Строка ФКЧ-1 "не резиновая". Да и программу РРО я не имею права править.

Мой скромный вывод: Даже если программист вам сделает ввод и распечатку двух марок,то на сервере ДПС программа не увидит вашу вторую акцизную марку до тех пор пока Минфин не добавит в форму ФКЧ-1 дополнительно десять символов.
Потому, что еще в школе на уроках программирования вам объясняли, что программы работают со структуированными массивами информации. Из полученного фискального отчет вашего РРО из строки №9 возьмут только эти ДЕСЯТЬ символов и занесут и в нужные ячейки программы обработки и анализа фискальных отчетов


П.С. Просьба: если кто-то сумел ввести в классический РРО две акцизные марки, то напишите на форуме.
Именно поэтому нормативку должны писать профессионалы, а не ктолибокак
Изготовители РРО могут менять и программы

_______________
Довідники для нарахування зарплати
Вдогонку: как вариант, коктейли можно пробивать несколькими строками в одном чеке

_______________
Довідники для нарахування зарплати
1. В ИПК такой рекомендуют ФКЧ-1 чек
2208906900

Коктейль «Піранья»

1*150 = 150,0

Акцизні марки: AAYY0001 AAYY0002

2. Если как вариант, коктейли можно пробивать несколькими строками в одном чеке, то
будет такой формы чек, как мне кажется .

Коктейль «Піранья»

22080 60 хххх - код уктзед водки
Водка «Абсолют»
0,04 * Х =?
Акцизні марки: AAYY0001

2208 70 10 00
Ликер «Бейлиз»- код уктзед ликера
0,03 * У = ?
Акцизні марки: AAYY0002
Сок какой-нибудь грамм 100 и без кода уктзед (если сок не забродивший)
0,1 * Z = ?
1*150 = 150,0

Да этот вариант можно. Но при проверке потребуют форму чека по ИПК от ДПС!

Но это же разные по содержанию и форме чеки. Во втором варианте ведь нет на чеке надписи
Акцизні марки: AAYY0001 AAYY0002, коды уктзед не коктейля,а водки и ликера !!.

А за любую ошибку в чеке в алкогольным напитке штраф 5100 грн !!!!hot smiley

П.С. ИМХО.эти варианты оформления ФКЧ-1 так же похожи друг на друга, как средний палец автора ИПК из ДПС на некий другой орган…
А у нас есть коктейли где и 4, и 5 алкогольных ингредиентов, плюс к ним безакцизных 3-5 штук. Это что их отдельно каждый пробивать? Так это не коктейль, а напитки на разлив. Мне даже не хватит фантазии представить куда меня пошлют бармены при такой работе.
Quote
elena_ma
А у нас есть коктейли где и 4, и 5 алкогольных ингредиентов, плюс к ним безакцизных 3-5 штук. Это что их отдельно каждый пробивать? Так это не коктейль, а напитки на разлив. Мне даже не хватит фантазии представить куда меня пошлют бармены при такой работе.

1. Вопрос: вы так бы кодировали коктейль "Пиранья", как я написал.?

2. Напитки на разлив это немножко другое spinning smiley sticking its tongue out:

"Официант, пива ! -Как пива? После водки! - Не после водки, а перед шампанским !"
Quote

Но при проверке потребуют форму чека по ИПК от ДПС!
Вы в этом точно уверены? smiling smiley
Я не верю, что вся страна дружно сошла с ума, должгны остаться остатки здравого смысла хотя бы на местах

_______________
Довідники для нарахування зарплати
Я уверен только в законе ОМА и законах арифметики. А в законе о РРО уверен только в классическом РРО, и то только на 90%winking smiley

Но требование указывать в коктейле акцизную марку КАЖДОГО алкогольного напитка соответствует законодательству.
Если в коктейле ПЯТЬ составляющих из разных по объему бутылок, и объемы алкоголя в коктейле разное, то убывание из бутылки разное, значит и отливаем разные объемы из бутылок. Добавим условие6 разные коктейли - разные алкогольных составляющие.
Что получим: В коктейле Пираньи водка 40 грамм в бутылке закончиться быстрее, чем ликер. Если в коктейле с «новой» порцией водки бьем только акцизную марку «новой»,то тогда нет марки акциза ликера. По закону штраф 5100 грн.
. Если в коктейле с новой порции водки будет 20 грамм «старой водки» и 20 грамм «новой» водки и мы бьем только акцизную марку «новой водки», то тогда нет марки акциза »старой «водки .По закону штраф 5100 грн.
Вывод: надо бить в каждом коктейле акцизную марку на каждый алкоголь.

П.С. Учтите в законе ничего нет о том, что акцизная марка только на откупоренную бутылку. А письма в ЗИРЕ согодня есть, а завтра уже нет.А бар всю ночь до утра бьет коктейли…
Да вы пишите «На питання «чи потрібно вказувати цифрове значення штрихкоду марки акцизного податку алкогольного напою, що повторно використовується при виготовленні коктейлів після відкупорювання пляшки відповідного алкогольного напою?» податківці прямо не відповіли»

2. Что делать барам?.
Вариант А. Увеличиваете стоимость коктейля на 5%,как официантам. В чеке пишите «услуги бармена по вводу акцизной марки для коктейлев». И это дополнительный заработок бармена.

Вариант Б. Самообслуживание: клиент покупает отдельно водку ,отдельно ликер и платит бару 1% за аренду оборудования: корыто, кружки, лед, трубочки … Аренда 1% только, то если клиент в бар прийдет со своим шейкером.smileys with beer
Обратите внимание на ИПК ДПС
Вариант откупоривания двух бытылок налоговики прописали. А вариант когда заканчиваются водка , хитро@опые налоговики , не приписали.!
Если в коктейле с новой порции водки будет 20 грамм «старой водки» и 20 грамм «новой» водки и мы бьем только акцизную марку «новой водки», то тогда нет марки акциза »старой «водки .По закону штраф 5100 грн.

Если надо бить в каждом коктейле акцизную марку на каждый алкоголь.,то здесь будет ТРИ акцизных марки: старая водка,ликер и новая водка.,а НЕ ДВЕ акцизные марки
По поводу штрафа уточняю. Пока по 150 грамм,ой, 150 процентов

Если проверяющий увидит хотя бы одну не введенную акцизную марку для алкоголя в коктейле , то и с вами станцует вальс на такие три такта.

1 такт. Акцизная марка объязательный реквизитом фискального чека.
Обоснование:
Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг
Документ 265/95-ВР, чинний, поточна редакція — Редакція від 01.01.2022, підстава - 1914-IX

11) проводити розрахункові операції через реєстратори розрахункових операцій та/або через програмні реєстратори розрахункових операцій для підакцизних товарів з використанням режиму програмування із зазначенням коду товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД, найменування товарів, цін товарів та обліку їх кількості, а також із зазначенням цифрового значення штрихового коду марки акцизного податку (серія та номер) при роздрібній торгівлі алкогольними напоями;

2 такт. «Пришьет вам статью» из Положеня №13 ваш фискальный чек не расчетный документ.
Обоснование:
Про затвердження Положення про форму та зміст розрахункових документів/електронних розрахункових документів,
[zakon.rada.gov.ua]

Документ z0220-16, чинний, поточна редакція — Редакція від 01.07.2021, підстава - z0832-21

І. Загальні положення

3. Установлені в цьому Положенні вимоги до змісту розрахункових документів визначають обов’язкові реквізити розрахункових документів/електронних розрахункових документів.
У разі відсутності в документі хоча б одного з обов’язкових реквізитів, а також недотримання сфери його призначення, такий документ не прийматиметься як розрахунковий.

3 такт. Пришьет вам ст.17 Закона о РРО «невыдача расчетного документа»

Обоснование:
Розділ V ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОРУШЕННЯ ВИМОГ ЦЬОГО ЗАКОНУ
Стаття 17. За порушення вимог цього Закону до суб'єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції за товари (послуги), за рішенням відповідних контролюючих органів застосовуються фінансові санкції у таких розмірах:
{Абзац перший статті 17 із змінами, внесеними згідно із Законом № 128-IX від 20.09.2019}
1) у разі встановлення в ході перевірки факту: проведення розрахункових операцій з використанням реєстраторів розрахункових операцій, програмних реєстраторів розрахункових операцій або розрахункових книжок на неповну суму вартості проданих товарів (наданих послуг); непроведення розрахункових операцій через реєстратори розрахункових операцій та/або програмні реєстратори розрахункових операцій з фіскальним режимом роботи; невидача (в паперовому вигляді та/або електронній формі) відповідного розрахункового документа, що підтверджує виконання розрахункової операції, або проведення її без використання розрахункової книжки на окремому господарському об’єкті такого суб’єкта господарювання:
100 відсотків вартості проданих з порушеннями, встановленими цим пунктом, товарів (робіт, послуг) - за порушення, вчинене вперше;
150 відсотків вартості проданих з порушеннями, встановленими цим пунктом, товарів (робіт, послуг) - за кожне наступне вчинене порушення;


На у дальше по кругу:
Раз-два-три …
Раз-два-три …
Раз-два-три …

150….
150…
150….
Но процентов angry smiley, а не грамм
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

АвторизуватисьПовідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua

0.00037900000000002