Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Сбой Checkbox - как решаете вопрос?

Відправлено користувачем Виктория-3 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Оно, конечно, все вроде как в курсе, включая налоговиков, но тем не менее...

Что делаете, коллеги?

У вас все чеки пробиты в режиме оффлайн?
И все из них ушли в налоговую после включения системы?
А как быть с Z-отчетом за дни неработы системы?

Тут вот обещают не штрафовать, но в свете увеличившихся штрафов страшновато...((

[buhgalter911.com]
дуже цікаво, як вони собі це уявляють? для того, щоб штрафи не застосовувалися, потрібно не мало, не багато, а доповнення в Закон про РРО, для чого потрібно подати в Раду спеціальний законороєкт і пройти усі стадії його прийняття. інакше це тільки слова і податкова при перевірці порушуватиме (а вона не стане цього робити) закон, якщо не штрафуватиме
Нуу, не совсем так. Все мы помним истории про сбои сервера ГНС, когда отчетность не принималась вовремя, - тогда налоговики публиковали письмо, на основании которого НЕ НАЧИСЛЯЛИСЬ штрафы за несвоевременную подачу налоговых деклараций.


Підкажіть будь ласка - Чекбокс вже повернувся у штатний режим роботи? Чи варто з реєстрацією у ньому почекати, або зупинити вибір на аналогічному?
Quote
Виктория-3
Похоже, ещё нет(

Наскільки я зрозуміла - справа в фіскальних серваках...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Глючить кабінет....я з 03 січня намагаюсь подати 1-ПРРО... це ппц якийсь...ізвращаюсь у тій заяві по всякому, а вона не приймаєтьсяdrinking smiley
в податковій кажуть - технічна помилка, будуть виправляти
У нас хуже - нельзя было открыть смену в оффлайне...соответственно, не пробили несколько чеков angry smiley
Плюс не сняты и не отправлены Z-отчеты...
Дубілет он клянеться що штрафи компенсує і буде домовлятися з податковою....нам лишається чекати відповіді дпс про ці події, бо що ми можемо зробити??
У мого, іншого фопа теж халепа з чекбоксом - зміна відкрита 30.12 закрита 02.01. Не знаю, чого чекати....
Quote
takaja
Дубілет он клянеться що штрафи компенсує і буде домовлятися з податковою....нам лишається чекати відповіді дпс про ці події, бо що ми можемо зробити??
У мого, іншого фопа теж халепа з чекбоксом - зміна відкрита 30.12 закрита 02.01. Не знаю, чого чекати....

Так, у нас проблеми почалися теж 30.12.
Я би від чекбоксу затребувала офіційного листа-роз'яснення про збій з датами від і до. І що клієнт не зміг користуватись з причин збою ПЗ, а не зі свої причин. Дубілет сказав, а потім як що довести? А то хоч якась бумажка буде.
Quote
takaja
Глючить кабінет....я з 03 січня намагаюсь подати 1-ПРРО... це ппц якийсь...ізвращаюсь у тій заяві по всякому, а вона не приймаєтьсяdrinking smiley
в податковій кажуть - технічна помилка, будуть виправляти
скопіюйте дані з 20-опп, особливо адресу об'єкта. до останнього пробілу й коми повинно бути, як у 20-опп., можливо причина в цьому. я подавав сьогодні по 2 1прро і 5прро, все швидко прийнялося
у меня третий день подряд не принимает заявление 1-прро по причине "Документ не може бути прийнятим - у контролюючих органах відсутнє повідомлення про об'єкт оподаткування, або об'єкт оподаткування є закритим", хотя в "Облікові дані платника" все есть, 20-опп было подано...
Quote
sikamikanico
у меня третий день подряд не принимает заявление 1-прро по причине "Документ не може бути прийнятим - у контролюючих органах відсутнє повідомлення про об'єкт оподаткування, або об'єкт оподаткування є закритим", хотя в "Облікові дані платника" все есть, 20-опп было подано...
тот же совет: открыть в эл.кабинете "облікові дані", скопировать данные из 20-опп, которые перекликаются с 1прро, тупо сделать cntr+C / cntr+V. если вручную заполняли 1-прро и хоть один символ не совпадет с тем, что "легло" в карточку 20-опп, то приходит отказ, как у вас. хотя есть и другие сведения: неполадки в дфс
Quote
SashA2017

у меня третий день подряд не принимает заявление 1-прро по причине "Документ не може бути прийнятим - у контролюючих органах відсутнє повідомлення про об'єкт оподаткування, або об'єкт оподаткування є закритим", хотя в "Облікові дані платника" все есть, 20-опп было подано... тот же совет: открыть в эл.кабинете "облікові дані", скопировать данные из 20-опп, которые перекликаются с 1прро, тупо сделать cntr+C / cntr+V. если вручную заполняли 1-прро и хоть один символ не совпадет с тем, что "легло" в карточку 20-опп, то приходит отказ, как у вас. хотя есть и другие сведения: неполадки в дфс

копировал и так, и сяк. Отказ идет такой, как будто я вообще не подавал 20-опп. Но такого быть не может, 20-опп сдан, квитанция 2 об успешной доставке заявления 20-опп есть, в кабинете плательщика информация про объект налогообложения тоже есть....
Quote
sikamikanico
копировал и так, и сяк. Отказ идет такой, как будто я вообще не подавал 20-опп. Но такого быть не может, 20-опп сдан, квитанция 2 об успешной доставке заявления 20-опп есть, в кабинете плательщика информация про объект налогообложения тоже есть....
ну вот есть еще такая информация [medoc.ua]
обратите внимание на последний абзац. все как обычно))
Quote
SashA2017

копировал и так, и сяк. Отказ идет такой, как будто я вообще не подавал 20-опп. Но такого быть не может, 20-опп сдан, квитанция 2 об успешной доставке заявления 20-опп есть, в кабинете плательщика информация про объект налогообложения тоже есть....
ну вот есть еще такая информация [medoc.ua]
обратите внимание на последний абзац. все как обычно))

Вы намекаете, что в связи с изменением форма заявления 1-прро возникли такие технические проблемы?
Мені вдалось подати 1 прро лише після того як зареєструвала нову торгову точку, тобто ще раз подала 20 опп, а попередню згодом скасувала.

Але от знов глюки - сервер дпс лежить від учора...вчора відкрилось 14 змін на одній касі одним касиром. матюкаюсь
Quote
takaja
Мені вдалось подати 1 прро лише після того як зареєструвала нову торгову точку, тобто ще раз подала 20 опп, а попередню згодом скасувала.

Але от знов глюки - сервер дпс лежить від учора...вчора відкрилось 14 змін на одній касі одним касиром. матюкаюсь

angry smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000374