Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

из декрета в декрет

Відправлено користувачем Natka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
из декрета в декрет
Коллеги,всем доброго времени суток! Расчет б/л по беременности и родам при том,что сотрудница все еще в отпуске по уходу за ребенком - я правильно понимаю,что исходя из должностного оклада, а не по старому б/листу? (это из области фантастики,скорее...) потому что разница существенная....
Благодарю,Михаил!


Всім доброго дня! Єдина звітність свариться на мене на відсутність додатку 5...А що ж я в ньому покажу,якщо декретні з 1 лютого і співробітниця знаходиться у відпустці по догляду за першою дитиною? Колеги, хелп.....
нічого, вона не виходить із відпустки до 3х років, в двох відпустках одначасно не можна бути,
тільки пологовий лікарняний в Д1
тим не менше,показала код 42 і дату початку - і вуаля. але не знаю ще,чи приймуть звіт.Взагалі ситуація нетипова,звичайно...
Колеги, знову прошу допомоги колективного розуму - 19.07 першій дитині 3 роки, а 30.07 закінчується лікарняний по других пологах.
То я в звіті за 3-й квартал з 31.07 перевожу її знов у відпустку, так?
так, відпустки розриваються
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00045000000000006