Похолодання, дощі, а місцями град та шквали: прогноз погоди в Україні на четвер, 7 липня В Києві відбулася історична зустріч духовенства Православної церкви України та Української православної церкви "Нам не соромно": Лавров влаштував істерику, бо у Франції опублікували таємну розмову Путіна та Макрона Спека піде і вдарять дощі: якою буде погода 7 липня Від військовозобов'язаних не вимагатимуть дозволів на пересування - Генштаб Обмеження на пересування для військовозобов'язаних: Залужний скасував скандальний документ Промовисто: китайське керівництво придумало принизливе прізвисько для Путіна У Міносвіти розповіли, як працюватимуть школи та університети в умовах війни Санкції гарантують Росії шлях "назад у минуле": в Арктиці зупинився великий проєкт "Роснєфті" Шампунь за 600 грн: у Мережі показали шокувальні ціни в окупованому Херсоні
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Лимит кассы предприятия

Відправлено користувачем liliya2312 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый день! Подскажите пожалуйста такую ситуацию. У нас открылось предприятие, а через три месяца ещё добавилось подразделение которое входит в него. Касса одна , а как быть с лимитом кассы, если спустя три месяца мы должны установить свой лимит, а в это время добавляется подразделение и лимит увеличивается. Можно ли ещё на три месяца установить предварительный лимит?
Установи/підприємства, що розпочинають свою діяльність, а також підприємства, діяльність яких була пов'язана виключно з безготівковими розрахунками та які відповідно до встановленого законодавством України порядку отримують право на здійснення додаткового виду діяльності, що передбачає здійснення готівкових розрахунків, на перші три місяці їх роботи (з дня першого готівкового розрахунку) ліміт каси встановлюють згідно з прогнозними розрахунками. Ліміт каси, установлений з урахуванням прогнозних розрахунків, у двотижневий строк після закінчення перших трьох місяців їх роботи переглядається за фактичними показниками діяльності.

п. 50 Положення № 148

Тут только делать перерасчет лимита по фактическим показателям после началаработы подразделения

Но если в первые три месяца вообще не было наличных расчетов по основному предприятию, тогда можно было бы установить прогнозный лимит для нового подразделения

_______________
Довідники для нарахування зарплати
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00064799999999998