Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Податкові різниці

Відправлено користувачем OdunBuh 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Податкові різниці
Буду вдячна за допомогу по відображенню податкових різниць.
За 2021 рік виникла необхідність збільшити фін.результат на податкові різниці і донарахувани податок.
З декларацією все зрозуміло, а от з бухгалтерським обліком - не дуже.
Бухгалтерського обліку такі нарахування не стосуються, тому проводок не робимо.
Звіт про фін.результати формується на підставі бухгалтерського обліку, тобто у цьому звіті донарахування не відображаються?
Як щодо податку на прибуток з цих різниць? Відображаємо як Дт981 Кт641, Дт791 Кт981?

Чи, може, я щось не так розумію?
вы считаете ОНА/ОНО? если нет, то начисляете налог на прибыль по налоговому учету, т.е. с учетом РИ
Quote
Альонка
вы считаете ОНА/ОНО? если нет, то начисляете налог на прибыль по налоговому учету, т.е. с учетом РИ

начисление связано со страной резиденства контрагента. Или 30% или ТЦО


неважно, с чем связано, налог на прибыль Вы все равно начисляете, и в бух учете тем более!!- почему Вы решили, что "Бухгалтерського обліку такі нарахування не стосуються, тому проводок не робимо."? Очень даже стосуеться и робимо. Просто если отчитываетесь по 25 Стандарту- обычная проводка 98 64, если Вы средние и более- считаете ОНА/ОНО, проводите вместо 98 на 17 и 54. Но замечу!!- Ваш налог никак не затрагивает ОНА/ОНО!! По 17 Стандарту- текущий налог на прибыль- это по налоговому учету! ОНА/ОНО- это временные разницы!

Если страна нерезидентства, 30%- Вы уже знаете об этом 31.12.21, и все отображаете в балансе 2021 годом, если ТЦО, и возможно, будут доначисления- там у Вас есть срок более, не помню точно механизм отображение в РИ (у меня по ТЦО документации нет доначислений)- но вроде через уточненку проводят. И в любом случае Ваша проводка 98 64
Quote
Альонка
неважно, с чем связано, налог на прибыль Вы все равно начисляете, и в бух учете тем более!!- почему Вы решили, что "Бухгалтерського обліку такі нарахування не стосуються, тому проводок не робимо."? Очень даже стосуеться и робимо. Просто если отчитываетесь по 25 Стандарту- обычная проводка 98 64, если Вы средние и более- считаете ОНА/ОНО, проводите вместо 98 на 17 и 54. Но замечу!!- Ваш налог никак не затрагивает ОНА/ОНО!! По 17 Стандарту- текущий налог на прибыль- это по налоговому учету! ОНА/ОНО- это временные разницы!

Если страна нерезидентства, 30%- Вы уже знаете об этом 31.12.21, и все отображаете в балансе 2021 годом, если ТЦО, и возможно, будут доначисления- там у Вас есть срок более, не помню точно механизм отображение в РИ (у меня по ТЦО документации нет доначислений)- но вроде через уточненку проводят. И в любом случае Ваша проводка 98 64

Проводка 98 64 - это ж сам налог на прибыль. Тут я понимаю, что нужно начислить.
Про «не стосується БО» я имела ввиду фин результат. Увеличение фин результата в бух учте ведь не проводится?
Извините, может вопросы глупые, но впервые столкнулись…
да, увеличение "налогового финрезультата" в учете никак не проводится
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031299999999998