Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Податкові різниці
Буду вдячна за допомогу по відображенню податкових різниць.
За 2021 рік виникла необхідність збільшити фін.результат на податкові різниці і донарахувани податок.
З декларацією все зрозуміло, а от з бухгалтерським обліком - не дуже.
Бухгалтерського обліку такі нарахування не стосуються, тому проводок не робимо.
Звіт про фін.результати формується на підставі бухгалтерського обліку, тобто у цьому звіті донарахування не відображаються?
Як щодо податку на прибуток з цих різниць? Відображаємо як Дт981 Кт641, Дт791 Кт981?

Чи, може, я щось не так розумію?
вы считаете ОНА/ОНО? если нет, то начисляете налог на прибыль по налоговому учету, т.е. с учетом РИ
Quote
Альонка
вы считаете ОНА/ОНО? если нет, то начисляете налог на прибыль по налоговому учету, т.е. с учетом РИ

начисление связано со страной резиденства контрагента. Или 30% или ТЦО


неважно, с чем связано, налог на прибыль Вы все равно начисляете, и в бух учете тем более!!- почему Вы решили, что "Бухгалтерського обліку такі нарахування не стосуються, тому проводок не робимо."? Очень даже стосуеться и робимо. Просто если отчитываетесь по 25 Стандарту- обычная проводка 98 64, если Вы средние и более- считаете ОНА/ОНО, проводите вместо 98 на 17 и 54. Но замечу!!- Ваш налог никак не затрагивает ОНА/ОНО!! По 17 Стандарту- текущий налог на прибыль- это по налоговому учету! ОНА/ОНО- это временные разницы!

Если страна нерезидентства, 30%- Вы уже знаете об этом 31.12.21, и все отображаете в балансе 2021 годом, если ТЦО, и возможно, будут доначисления- там у Вас есть срок более, не помню точно механизм отображение в РИ (у меня по ТЦО документации нет доначислений)- но вроде через уточненку проводят. И в любом случае Ваша проводка 98 64
Quote
Альонка
неважно, с чем связано, налог на прибыль Вы все равно начисляете, и в бух учете тем более!!- почему Вы решили, что "Бухгалтерського обліку такі нарахування не стосуються, тому проводок не робимо."? Очень даже стосуеться и робимо. Просто если отчитываетесь по 25 Стандарту- обычная проводка 98 64, если Вы средние и более- считаете ОНА/ОНО, проводите вместо 98 на 17 и 54. Но замечу!!- Ваш налог никак не затрагивает ОНА/ОНО!! По 17 Стандарту- текущий налог на прибыль- это по налоговому учету! ОНА/ОНО- это временные разницы!

Если страна нерезидентства, 30%- Вы уже знаете об этом 31.12.21, и все отображаете в балансе 2021 годом, если ТЦО, и возможно, будут доначисления- там у Вас есть срок более, не помню точно механизм отображение в РИ (у меня по ТЦО документации нет доначислений)- но вроде через уточненку проводят. И в любом случае Ваша проводка 98 64

Проводка 98 64 - это ж сам налог на прибыль. Тут я понимаю, что нужно начислить.
Про «не стосується БО» я имела ввиду фин результат. Увеличение фин результата в бух учте ведь не проводится?
Извините, может вопросы глупые, но впервые столкнулись…
да, увеличение "налогового финрезультата" в учете никак не проводится
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000321