Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Податок на нерухомість 2022 Львів

Відправлено користувачем Нечемнуся 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Колеги, як Вам вдалося подати декларацію по нерухомості до Франківської ДПІ (код 1305)? Знаю, що всім прийшла розсилка, що подавати звітність по місцевим податками потрібно саме в цю податкову. Але як це зробити???

Мені приходить квитанція 1 з текстом: Організація не зареєстрована в ДПІ.
Перевірте код ЄДРПОУ та код ДПІ, до якої направлено звіт.
Якщо код ДПІ вірний, необхідно подати заяву за формою № 17-ОПП
про взяття на облік за неосновним місцем обліку або повідомлення
про об'єкти оподаткування або об'єкти, пов'язані з
оподаткуванням або через які провадиться діяльність за формою №
20-ОПП до контролюючого органу за основним місцем обліку,
визначивши контролюючий орган, у якому платник бажає стати на
облік за неосновним місцем обліку.


20-ОПП подано, але там вказаний район, в якому розташована нерухомість, тобто інший. 17-ОПП мені не вдалося подати, так як відсутні об"єкти, пов"язані з оподаткуванням у Франківському районі. Поки подала деку у свій район. Але переживаю, щоб не відкрили дві карточки по різних районах, хоча дека у мене й так нульова...

Можливо хтось успішно подав деку, поділіться будь ласка досвідом. smiling smiley
А ви подаючи 20-ОПП ставили галочку шоб вас
зареєстрували і тій іншій ДПІ?!?!?!
Скоріш за все не ставили - то змініть - там є можливість...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Я звісно можу подати ще раз 20-ОПП з цією галочкою, але об"єкт оподаткування не відноситься до того району, в який потрібно подавати декларацію. Суть така, що все місто подає звітність у один район незалежно від розташування нерухомості, але схоже їхнє програмне забезпечення не розуміє цього...


Маю ту саму проблему, але у мене крім земельного податку є ще і нерухомість.
І обидві Деки не з нулями, а з досить суттєвими нарахуваннями.
Об'єкт оподаткування - в Галицькому районі.
Я десь 2 тижні обриваю телефони обох податкових : рідної ( Галицький р-н) і одіозної Франківської.
Ну, що Вам сказати.......
Який би номер не набрав, там відповідають ( якщо взагалі відповідають !!!) Ми нічого не знаємо...нікого немає.....всі хворіють......всі на віддаленні......ніяких телефонів не дамо......робіть що хочете....
Скидається на те, що якесь ...но придумало подати звіти в ЧУЖУ податкову, але не подумало, ЯК це зробити.

Кароч, я подала обидві Деки в Галицьку, маю кв. № 2....
Сиджу - думаю, ну, навіть якщо подати у Франківську поштою, а якщо задвоїть ???
Якийсь брєд......
Чула від колег, але дуже розмиті розмови, що вони дзвонили у податкову і при подачі інспектори в ручному режимі перенаправляли ту звітність у Франківський район. Але таким макаром всю звітність міста не приймеш, і вони самі це кажуть...

Щодо карточок податків, то як на мене, є всі шанси, шо при будь-якому розкладі податок задвоїться... У мене вже по фізиках так в електронному кабінеті, і це при тому, що податок податкова сама має нараховувати. По району нерухомості - переплата, по Франківському району - борг. Та й таке...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00054100000000001