Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

РК до зупиненої ПН

Відправлено користувачем Fialka_8 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
РК до зупиненої ПН
Доброго дня.
Підкажіть будь ласка, стикаюся з таким вперше. Потрібно зареєструвати РК до зупиненої ПН, виписаної на покупця платника ПДВ. Розумію, що ДПС зареєструє РК тільки після реєстрації ПН, але чи варто "закидати" в систему такий РК? У РК є дата виписки і по ньому ж теж рахується термін для реєстрації, а якщо його зупинять (а його зупинять), то потім ще займатися його розблокуванням((( РК на зменшення ПЗ.
У мене була така ситуація. Виписала податкову, вони її заблокували, потім виявилось, що податкова не вірна, виписала РК, але прийшло повідомлення, що РК зареєструється лише після того, як розблокується податкова. Довелось подавати документи на розблокування, а потім реєструвати РК.
Так,по РК прийшло повідомлення, що не зареєструється поки не буде зареєстрована ПН. А Ви РК потім просто повторно подавали чи як?


Так, після того, як зареєструвалась ПН, я відправила РК, яке вони теж заблокували. Тоді відправила документи на розблокування РК і вони його розблокували. Точно пам'ятаю, що там проблем не було і ПН і РК вони розблокували з першого разу і на 5 робочий день. Але я писала дуже докладне пояснення і надавала документи.
Quote
Цветик
Так, після того, як зареєструвалась ПН, я відправила РК, яке вони теж заблокували. Тоді відправила документи на розблокування РК і вони його розблокували. Точно пам'ятаю, що там проблем не було і ПН і РК вони розблокували з першого разу і на 5 робочий день. Але я писала дуже докладне пояснення і надавала документи.

Дякую
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000332