Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Декларація з ПДВ за лютий що включати, щ оні ...

Відправлено користувачем ira_478 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Добрий день! Хто як вважає, що робити з не зареєстрованим РК на зменшення (повертали кошти в лютому, які зайшли також у лютому)? Податкові накладні по цих сумах я встигла зареєструвати, а РК контрагент вже не зареєстрував.
Мое мнение - не сдавать декларацию пока все не зарегистрируется. Мы же сейчас только НО задекларировать можем, т.к. НК не зарегистрировано. Надеюсь, что нам разрешат включить в НК НН, зарегистрированные с опозданием, т.к. реальной возможности своевременной регистрации не было.
Так уже разрешили!
По первичным документам и НО, и НК


Что "разрешили?" По первичным документам!!! Зачем эта путаница, когда просили же, оставьте старую форму налоговой накладной!
Quote
Blick
Мое мнение - не сдавать декларацию пока все не зарегистрируется. Мы же сейчас только НО задекларировать можем, т.к. НК не зарегистрировано. Надеюсь, что нам разрешат включить в НК НН, зарегистрированные с опозданием, т.к. реальной возможности своевременной регистрации не было.
А у меня и НО не все зарегистрированы, потому что компенсацию коммуналки я могу вЫписать только последним днём месяца .....
Лично я склоняюсь к тому, чтобы Деку всё-таки подать вовремя, и в этой Деке заявить только НО, причём НО как зарегиные, так и незарегиные.
НК не заявлять совсем!!! Ну, впрочем, у меня есть пара-тройка чеков на бензин/газ, вот разве что их в кредит включу, чтобы сохранить связь с путевыми листами....
Понимаю, что попрёт ПДВ к оплате......на всю катушку так сказать.....
Ну, будем надеяться, эта ситуация разрулится, и свой законный кредит использую в следующих месяцах.
Вот на все 100% согласна с коллегой Mamolova, ну почему не відтермінували введение новой формы ПН на несколько месяцев ???
[news.dtkt.ua]
цитата:
Що говорить ДПС
В своєму роз'ясненні щодо долі ПДВ вона наголосила, що у зв’язку із запровадженням відповідно до Указу Президента України від 24.02.2022 №64/2022 воєнного стану та з метою забезпечення можливості платникам податків декларувати свої податкові зобов’язання з податку на додану вартість, оновлена форма податкової накладної/розрахунку коригування, з урахуванням змін, внесених наказу Міністерства фінансів України від 17.01.2022 № 15, буде доступна платникам податків після завершення воєнного стану, про що платників податків буде проінформовано додатково.

Після завершення дії воєнного стану платники зобов’язані забезпечити реєстрацію в ЄРПН всіх податкових накладних та розрахунків коригування, реєстрація яких відтермінована на час дії військового стану, а всі податкові зобов’язання та податковий кредит, задекларовані платниками під час дії такого воєнного стану на підставі наявних у платника первинних (розрахункових) документів, підлягають обов’язковому уточненню (приведенню у відповідність) з урахуванням даних податкових накладних та розрахунків коригування, зареєстрованих в ЄРПН.

Так какой смысл сейчас подавать декларацию по ндс за февраль, если потом ее ОБЯЗАТЕЛЬНО нужно будет уточнять ???
думаю, что лучше уже дождаться новой формы НН и РК, все зарегистрировать, а потом уже подавать декларацию за прошедшие периоды, все равно за это штрафов не будет
или я что-то неправильно поняла ???
правда я не подумала о том, что без подачи декларации не спишутся деньги с пдв-счета в бюджет страны
Quote
ira_hohl
правда я не подумала о том, что без подачи декларации не спишутся деньги с пдв-счета в бюджет страны

Вот лично меня СИЛЬНО НАПРЯГАЕТ следующая инфа :
Підпунктом 69.1 ПКУ встановлено, що у випадку відсутності у платника податків можливості своєчасно виконати свій податковий обов'язок він звільняється від відповідальності з обов'язковим виконанням таких обов'язків протягом трьох місяців після припинення або скасування воєнного стану в Україні.
Це стосується :
- дотримання термінів сплати податків та зборів, подання звітності,
у тому числі звітності, передбаченої пунктом 46.2 ПКУ;
- .........
- ........

Тобто, я понимаю, что бухгалтер Харькова или Киева действительно не имеет возможности ни отчёт подать, ни податки заплатить.....
А у меня во Львове такая возможность ЕСТЬ.......по крайней мере пока есть.....
Я могу вовремя подать Деку. Ну да, ПДВ к оплате попрёёёёёёт.....(((((
nikon, меня тоже интересует эта формулировка, я тоже в более менее спокойной области живу и работаю,
читаю и читаю инфо от Дт-Кт, давайте попробуем разобраться вместе,

[news.dtkt.ua] тут пишут такое:
Відсутність відповідальності за несплату податків, незвітування та реєстрації ПН та РК

Підпунктом 69.1 ПКУ встановлено, що у випадку відсутності у платника податків можливості своєчасно виконати свій податковий обов’язок він звільняється від відповідальності з обов’язковим виконанням таких обов’язків протягом трьох місяців після припинення або скасування воєнного стану в Україні.
Це стосується:
дотримання термінів сплати податків та зборів, подання звітності, у тому числі звітності, передбаченої пунктом 46.2 ПКУ;
реєстрації у відповідних реєстрах податкових або акцизних накладних, розрахунків коригування;
подання електронних документів, що містять дані про фактичні залишки пального та обсяг обігу пального або спирту етилового тощо.

Але наголосимо ще раз, що це стосується саме тих платників, які не можуть виконувати свої обов'язки!
Таку умову й раніше висували ДПС разом з Мінфіном, про що ми повідомляли ТУТ. Але тепер це питання врегульовано на законодавчому рівні.

перехожу по ссылке "ТУТ" [news.dtkt.ua]
пишут такое:
платники податків відповідно до пп. 112.8.9 ПКУ звільняються від фінансової відповідальності за вчинення податкових правопорушень та порушення іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, у зв’язку із настанням форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили), засвідчених ТПП України.

Получается, если я правильно понимаю, что НЕМОЖЛИВІСТЬ виконувати свої обов'язки - це ЗАСВІДЧЕННЯ ТПП факту настання форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили)
Так ТПП Украины уже давно....засвідчила....факт форс-мажора....
[ucci.org.ua]
Тем не менее я не берусь толковать юридические словосочетания.....
Казнить нельзя помиловать.......
Где запятую тыкнешь - такой неожиданный результат и получишь !!!
Як я читаю інформацію:
1. Ті підприємства, де бойові дії, звільняються від відповідальності за неподання звітності, несплату тощо.
2. Підприємства, які знаходяться у відносно спокійних зонах, повинні подати звітність, у т.ч. і з ПДВ (принаймі якщо є така можливість).
3. Підприємства, які подають звітність з ПДВ, у податковий кредит можуть включати всі податкові/розрахунки коригування, які їм не зареєстрували контрагенти - включають на підставі первинних документів. Після закінчення військового стану і сплину часу, який буде даватися у майбутньому після закінчення військового стану на реєстрацію ПН, декларація можливо буде підлягати уточненню (наприклад, якщо контрагент так і не зареєстрував податкові).
4. Оскільки податківці наврядчи встигають виправити роботу єдиного реєстру, то податкові зобов'язання, які не можемо зареєструвати, додати у табл. для незареєстрованих ПН (хоча податківці кажуть, що можна і без неї, але моя думка, що з нею буде корректніше)
Стосовно п. 3 уточнення: якщо строк реєстрації ПН/РК спливає до 23.02.22 (ПН ми знаємо, що таких немає, а от з РК може бути) і вони не зареєстровані (а мали б), то такі включати не маємо права в ПК (виключення РК на збільшення податкових зобов'язань, їх звичайно включати і без реєстрації)
Quote
Olg@
Як я читаю інформацію:
1. Ті підприємства, де бойові дії, звільняються від відповідальності за неподання звітності, несплату тощо.
2. Підприємства, які знаходяться у відносно спокійних зонах, повинні подати звітність, у т.ч. і з ПДВ (принаймі якщо є така можливість).
3. Підприємства, які подають звітність з ПДВ, у податковий кредит можуть включати всі податкові/розрахунки коригування, які їм не зареєстрували контрагенти - включають на підставі первинних документів. Після закінчення військового стану і сплину часу, який буде даватися у майбутньому після закінчення військового стану на реєстрацію ПН, декларація можливо буде підлягати уточненню (наприклад, якщо контрагент так і не зареєстрував податкові).
4. Оскільки податківці наврядчи встигають виправити роботу єдиного реєстру, то податкові зобов'язання, які не можемо зареєструвати, додати у табл. для незареєстрованих ПН (хоча податківці кажуть, що можна і без неї, але моя думка, що з нею буде корректніше)
Колего, цілком підтримую Вашу точку зору !
Благодарю! Значит РК на уменьшение пока не буду включать. Остальное по первичке - мало кто из поставщиков зарегистрировал нелоговые, тянули до последнего.
Доброго дня, колеги.
Теж хвилює питання ПДВ-декларації.
1. Щодо формування ПК по первинним документам. Ми можемо лише здогадуватися як спрацює в майбутньому реєстр і податкова, але їхній дозвіл на формування ПК без зареєстрованої ПН насторожують, зміни до ПКУ з цього питання не внесені.
2. У мене більша частина ПЗ формується останнім днем місяця. Включення усіх ПН по зобов"язаннях до декларації витягне немалу суму перевищення (хоч включай в додаток 1, хоч не включай). А у деяких колег читала, що навіть реєстрація ПН за рахунок другого ліміту (якщо все-таки показати в дод.1) вимагає наявності достатньої реєстраційної суми.
Quote
Fialka_8
А у деяких колег читала, що навіть реєстрація ПН за рахунок другого ліміту (якщо все-таки показати в дод.1) вимагає наявності достатньої реєстраційної суми.
Також дуже хвилює саме це питання. На практиці ніколи не стикалася з перевищенням, другим лімітом, тощо. Може в кого є досвід - поділіться, будь ласка.
В мене зараз є ліміт, включу не зареєстровані у дод.1, подам деку, ліміт спишиться, а коли потім настане той 2-й ліміт?
От і я думаю не здавати декларації, бо потім надоїсть ті уточнені на уточнені здавати.
Quote
lyuba81
От і я думаю не здавати декларації, бо потім надоїсть ті уточнені на уточнені здавати.
Щодо "уточнені на уточнені" - це Ви пригадали минулорічні фігури з земельним податком і податком на нерухомість ?
Коли спочатку дозволили зняти нарахування по двох місяцях, а потім передумали, і дозволили зняти нарахування тільки за один місяць ?
Я би зауважила, що це АБСОЛЮТНО різні ситуації.
Одна справа - не зменшити собі нарахування/сплату податку.
Зовсім інша справа - не заявити свого зобов'язання щодо сплати податку.
Втім, Ваше рішення - Ваша відповідальність.
Вчора спробувала здати декларацію по одній із фірм, там тільки зобов*язання, 1 податкову не встигла зареєструвати.
По другій фірмі відправила запити на витяг вхідних податкових (в ЕКПП є, я їх зазвичай імпортую в кінці місяця та перед здачею звітності)
Ні там ні там немає квитанцій
Интересно, как нам потом будут не использованный сейчас, но зарегистрированный в последствии, кредит возвращать, если НДС отменят. Или просто будут всем повально блокировать минусовые РК - мол ничего не знаем. Мне 23-го февраля нулевые РК заблокировали, мол код УКТ ЗЕД не числится в карточке предприятия, при этом НН с таким же кодом зарегистрировали. НН с этим кодом и поставщики в наш адрес и мы своим покупателям регистрируем каждый месяц. Не быть в карточке он просто не может. Абсурд ...
Такаж ситуація. Подала сьогодні - квитанцій нема
Я не розумію чого так, по одній фірмі відправила в пятницю і сьогодні ПДВ, ніякої відповіді. По другій фірмі відправила тільки що і одразу прийшла квитанція № 1
Телефонувала в медок, виявилося що в налаштуваннях стоїть відправка звітів через електронну пошту, а не через пряме зєднання. Переставила в налаштуваннях, відправила звіт повторно і квитанція одразу прийшла
Подавала сегодня декларацию через СОТА. Приняли очень быстро.
Коллеги, так кто что решил в итоге?

Подавать ли декларацию за февраль?

Если да, что планируете делать с суммой превышения?
Я подала - включила всі свої ПЗ і не пореєстровані,
і ПК тільки ті шо зареєстровано. Вийшло перевищення
звісно, але не прийдецця потім робить коригуючі. Бо як
сьогодні розказала Мар'яна Кавин на вебінарі, тим хто
скористається правом включать по первинці (!!! не забуваємо
про те шо це доки виключно з 24.02.2022, а не не пореєстровані
до 24.02) прийдеться опісля подавать коригування з урахуванням
дати реєстрації постачальником такого ПК.
А відносно перевищення не забуваємо про ДРУГИЙ реєстраційний
ліміт, формула якого в п. 200-1.9 - який при умові розрахунку виявиться
додатнім ( у мене саме такий) і за його рахунок можна буде реєструвати
ПЗ навіть при від'ємному звичному нам ліміті.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
А какое ваше отношение к новой форме налогообложения 2% без НДС?
Кто-нибудь решился на такое?
Доброго дня!
Підкажіть, будь ласка, в усіх прийнята декларація з ПДВ за лютий? Нам надійшла 1 квитанція. А на пошту прийшов лист про не доставлення повідомлення.Дякую.
Натисність подати знову
В мене декларації прийняті
Quote
FyDD
А какое ваше отношение к новой форме налогообложения 2% без НДС?
Кто-нибудь решился на такое?

Ми вирішили нічого не змінювати в своїй діяльності, але вона зараз
практично зупинена. А якшо діяльність ведеться, то перш ніж
скористатись цією можливістю слід доббре порахувать наслідки...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00044100000000002