Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Декларація з ПДВ за лютий що включати, щ оні ...

Відправлено користувачем ira_478 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
а які ризики ви вбачаєте в застосуванні цієї форми оподаткування?
Один из основных вопросов при переходе на 2 % - переходят ли контрагенты. У нас практически все покупатели платильщики НДС. Если они не перейдут на 2 %, а мы перейдем, покупать у нас никто, ничего не будет. От своих покупателей ответа не могу добиться. Все молчат. Печально будет, если окажется, что все перешли sad smiley. Перспектива регистрации налоговых обязательств по себестоимости, в свете нынешнего подорожания, выглядит (для меня) довольно симпатично.
Добрый вечер! Вопрос по РК. 22.02 делали предоплату за товар, НН поставщик не зарегистрировал.В Декларацию за февраль поставила в НК только зарегистрированные НН, следовательно, НК по этой предоплате не воспользовалась. В марте вернули предоплату, т.к. никто уже ничего поставить не может. В хорошие времена я даже без регистрации должна была бы включить этот РК на минус в декларацию и уменьшить свой НК. Как быть с этим РК, если раньше не поставила НН в НК? Может кто-то подскажет ИНК по включению (не включению) РК в Декларацию по НДС, если НК не воспользовались? Буду благодарна за любую информацию.


Доброго дня! Трішки не в тему, але може хтось стикався з такою проблемою.
Подали дві "Звітних" податкових декларації. Виправляючи показники першої, на новій не поставили відмітку "Звітна нова". Тепер показники задвоїлись. Який алгоритм виправлення помилки? Дякую.
стала заповнювати деку за березень- в кабінеті пропав реєстр операцій зовсім, тепер не бачу суму ліміту((- в мене переплата ПДВ, у всіх пропали?
Quote
Альонка
стала заповнювати деку за березень- в кабінеті пропав реєстр операцій зовсім, тепер не бачу суму ліміту((- в мене переплата ПДВ, у всіх пропали?

реестр операций у меня и в марте не открывался.
а я по березню ще ліміт бачила, зараз ще запит відправила- може так вийде, а ні- так приблизно)
Доброго дня! Трішки не в тему, але може хтось стикався з такою проблемою.
Подали дві "Звітних" податкових декларації. Виправляючи показники першої, на новій не поставили відмітку "Звітна нова". Тепер показники задвоїлись. Який алгоритм виправлення помилки? Дякую.
дивно- накладання даних можліво начебто тільки по 1ДФ- а ПДВ гадала неможливо відправити більше однієї звітної, як Ви побачили що дані задвоєно?
Спробуйте зателефонувати в податкову 0-800-501-007, теоритично подання нової звітної повинно все обнулити
побачила по квитанції "Sнакл складає...з мінусом"
дякую що відгукнулись!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00036599999999998