Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Продаж товарів за межами України

Відправлено користувачем Виктория-3 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Колеги, підкажіть, будь ласка!

Чи може резидент України- юрособа продати товар, який знаходиться за межами України, іншому резиденту України-юрособі?

Так, експорт без вивезення можливий, як і імпорт. Але ж це ЗЕД-контракти, де одна із сторін - нерезидент.

А моя ситуація - можлива?

І якщо так, чи потрібно тоді платити ПДВ при ввезенні власного товару?
Колеги, відгукніться, будь ласка!
можно продать всё, что находится в собственности, где б оно не находилось
просто поскольку два резидента, то расчеты в гривне
последствия зависят от условий поставки инкотермс и что с товаром в
дальнейшем будет происходить, куда он будет транспортироваться или не будет


Quote
Михаил
можно продать всё, что находится в собственности, где б оно не находилось
просто поскольку два резидента, то расчеты в гривне
последствия зависят от условий поставки инкотермс и что с товаром в
дальнейшем будет происходить, куда он будет транспортироваться или не будет

Спасибо большое!

Да, расчёт в гривне, без НДС, т.к. товар за территорией Украины.

НО! Товар затем будет ввозиться в Украину - тем самым резидентом, который его купил.

И вот вопрос: должен ли он будет уплатить НДС при ввозе? И как оформить ГТД - в порядке её оформления я не нашла варианта такого заполнения граф, когда получатель и отправитель и ответственное лицо - одна и та же компания.
каким тем самым? новым покупателем, я так понимаю
если они перешли на 2%, то они не платят, по оформлению это только таможенный брокер может подсказать
Платники єдиного податку третьої групи, які використовують
особливості оподаткування, встановлені цим пунктом, звільняються від
обов’язку нарахування та сплати податку на додану вартість за операціями з
постачання товарів, робіт та послуг, місце постачання яких розташоване на
митній території України,та при ввезенні товарів на митну територію України, а
також від подання податкової звітності з податку на додану вартість, а їх
реєстрація платником податку на додану вартість є призупиненою.
Віктория-3, до нас також звернувся покупець з таким проханням придбати наше обладнання (попередньо придбане у нерезидента виробника) за митною територією України (розрахунки грн, об єкт оподаткування ПДВ відсутній). Ондак цікавить, теж саме питання, як покупцю, правильно імпортувати це обладнання в Україну. В митнй декларації, від і відправник і отримувач...що сказали митні брокери. Дякую
Quote
Kiss76
Віктория-3, до нас також звернувся покупець з таким проханням придбати наше обладнання (попередньо придбане у нерезидента виробника) за митною територією України (розрахунки грн, об єкт оподаткування ПДВ відсутній). Ондак цікавить, теж саме питання, як покупцю, правильно імпортувати це обладнання в Україну. В митнй декларації, від і відправник і отримувач...що сказали митні брокери. Дякую

Так не знаю ж поки що. Тому і питаю тут. Якщо ви раніше від брокерів щось дізнаєтеся, напишіть, будь ласка.
Я добре знаю цю схему.
ПДВ буде гарантовано, як і мито.
Але вважаю, що ви накрутили і питання по валютному нагляду можуть виникнути

__________________________________________
Покупаю за 100, продаю за 500, и на эти 5 % живу.
Quote
Саша_Т
Я добре знаю цю схему.
ПДВ буде гарантовано, як і мито.
Але вважаю, що ви накрутили і питання по валютному нагляду можуть виникнути

Дякую за відповідь.

Але ж розрахунки в гривні між резидентами. Звідки валютний нагляд?
Quote
Виктория-3

Я добре знаю цю схему.
ПДВ буде гарантовано, як і мито.
Але вважаю, що ви накрутили і питання по валютному нагляду можуть виникнути

Дякую за відповідь.

Але ж розрахунки в гривні між резидентами. Звідки валютний нагляд?

Зовнішньоекономічна діяльність - це не обов'язково тільки розрахунки у валюті

__________________________________________
Покупаю за 100, продаю за 500, и на эти 5 % живу.
Зовнішньоекономічний договір (контракт) - домовленість двох або більше суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності та їх іноземних!! контрагентів, спрямована на встановлення, зміну або припинення їх взаємних прав та обов'язків у зовнішньоекономічній діяльності;

Експорт (експорт товарів) - продаж товарів українськими суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності іноземним!! суб'єктам господарської діяльності (у тому числі з оплатою в негрошовій формі) з вивезенням або без вивезення цих товарів через митний кордон України, включаючи реекспорт товарів. При цьому термін реекспорт (реекспорт товарів) означає продаж іноземним суб'єктам господарської діяльності та вивезення за межі України товарів, що були раніше імпортовані на територію України;

Імпорт (імпорт товарів) - купівля (у тому числі з оплатою в негрошовій формі) українськими суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності в іноземних!! суб'єктів господарської діяльності товарів з ввезенням або без ввезення цих товарів на територію України, включаючи купівлю товарів, призначених для власного споживання установами та організаціями України, розташованими за її межами;

Тобто з нерезидентами можна розрахуватись і гривнями.

Але якщо договір між українськими юрособами у гривні без ВМД, то де тут ЗЕД та валютний контроль?..
Вікторія, угода з купівлі-продажу цінностей за межами території України, які ви потім ввозите)

__________________________________________
Покупаю за 100, продаю за 500, и на эти 5 % живу.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00047799999999998