Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Кто подавал уточненку по земле в связи с военным положением?

Відправлено користувачем buh51 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
до 31.07.2022
А по землі виходить, що за квітень потрібно було до 30.05.2022??? Чи тут діє карантинний мораторій?
Quote
buh51
Також ще не бачила цей сумнозвісний перелік. Мабуть він з,явиться у грудні місяці у кращому випадку. І по нерухомості також. Не знаю, до якого числа можна сплатити податок на нерухомість за 1 квартал без штрафів? Бо немає коштів і зараз.
до 31.07.2022 - я так розумію


Quote
malki

Також ще не бачила цей сумнозвісний перелік. Мабуть він з,явиться у грудні місяці у кращому випадку. І по нерухомості також. Не знаю, до якого числа можна сплатити податок на нерухомість за 1 квартал без штрафів? Бо немає коштів і зараз.
до 31.07.2022 - я так розумію

до 31.07, але за який період ?

граничний строк виконання - 27 травня, тобто плата за землю за квітень вже сюди не потрапляє
Quote
artur2013
[news.dtkt.ua]

Перелік територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих збройними формуваннями Російської Федерації, визначається Кабінетом Міністрів України.

{Пункт 69 підрозділу 10 розділу ХХ доповнено підпунктом 69.14 згідно із Законом № 2120-IX від 15.03.2022}

ось коли буде Постанова з посиланням на закон 2120 та п.69.14, тоді буде потрібний Перелік
Quote
Михаил


Також ще не бачила цей сумнозвісний перелік. Мабуть він з,явиться у грудні місяці у кращому випадку. І по нерухомості також. Не знаю, до якого числа можна сплатити податок на нерухомість за 1 квартал без штрафів? Бо немає коштів і зараз.
до 31.07.2022 - я так розумію

до 31.07, але за який період ?

граничний строк виконання - 27 травня, тобто плата за землю за квітень вже сюди не потрапляє
Питали про нерухомість за 1 квартал. Моя відповідь: до 31.07.2022.
А моє питання про землю за квітень. Термін сплати до 30.05.2022. Так, він не потрапляє в строк до 27.05.2022, то має бути сплачений таки до 30.05.2022. Ми не сплатили(. Чи буде штраф? Якщо карантинний мораторій не діє, то буде. Так?
Quote
malki



Також ще не бачила цей сумнозвісний перелік. Мабуть він з,явиться у грудні місяці у кращому випадку. І по нерухомості також. Не знаю, до якого числа можна сплатити податок на нерухомість за 1 квартал без штрафів? Бо немає коштів і зараз.
до 31.07.2022 - я так розумію

до 31.07, але за який період ?

граничний строк виконання - 27 травня, тобто плата за землю за квітень вже сюди не потрапляє
Питали про нерухомість за 1 квартал. Моя відповідь: до 31.07.2022.
А моє питання про землю за квітень. Термін сплати до 30.05.2022. Так, він не потрапляє в строк до 27.05.2022, то має бути сплачений таки до 30.05.2022. Ми не сплатили(. Чи буде штраф? Якщо карантинний мораторій не діє, то буде. Так?


моя думка: карантинний пункт в умовах дії спеціального п.69, який визначає порядок виконання зобовя зань в період ВС, не діє, але там є абзац по перевірках, так там є про форс-мажор, так ось якщо буде форс-мажор при несплаті, то штрафу не буде, але інші норми ( карантин та ін) про звільнення від штрафів вже не діють
Quote
Михаил




Також ще не бачила цей сумнозвісний перелік. Мабуть він з,явиться у грудні місяці у кращому випадку. І по нерухомості також. Не знаю, до якого числа можна сплатити податок на нерухомість за 1 квартал без штрафів? Бо немає коштів і зараз.
до 31.07.2022 - я так розумію

до 31.07, але за який період ?

граничний строк виконання - 27 травня, тобто плата за землю за квітень вже сюди не потрапляє
Питали про нерухомість за 1 квартал. Моя відповідь: до 31.07.2022.
А моє питання про землю за квітень. Термін сплати до 30.05.2022. Так, він не потрапляє в строк до 27.05.2022, то має бути сплачений таки до 30.05.2022. Ми не сплатили(. Чи буде штраф? Якщо карантинний мораторій не діє, то буде. Так?


моя думка: карантинний пункт в умовах дії спеціального п.69, який визначає порядок виконання зобовя зань в період ВС, не діє, але там є абзац по перевірках, так там є про форс-мажор, так ось якщо буде форс-мажор при несплаті, то штрафу не буде, але інші норми ( карантин та ін) про звільнення від штрафів вже не діють

Дякую. Прикро(( грошей немає навіть на сплату податку, а ще й штраф((
Платникам плати за землю за відповідні ділянки у межах визначених Кабінетом Міністрів України територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих збройними формуваннями Російської Федерації, слід, за можливості, подати уточнюючі податкові декларації (далі – Декларації) після офіційного оприлюднення такого переліку територій.

о, ахаха "ЗІР", ждите ответа grinning smiley
я спілкувалась з податковою (правда місцевою не в зоні бойових дій) на цю тему.
Їх позиція така: коли буде Перелік КМУ - тоді будуть УР-и на зменшення. Поки Переліку немає - всі мають платити (спочатку заплатіть, тоді коли вийде нарахування знімете і отримаєте перплату).
У березні подала уточнюючу декларацію з земельного податку на зменшення у зв,язку з тим, що на місцевості велись бойові дії. Але потім сказали, що треба дочекатись переліку територій, затверджених КМУ. Тепер знов буду уточнювати та нараховувати суми за березень, квітень, травень і т.д. Чи потріббно розраховувати штрафні санкції та меню в уточнюючому розрахунку?
Quote
natalka_l
я спілкувалась з податковою (правда місцевою не в зоні бойових дій) на цю тему.
Їх позиція така: коли буде Перелік КМУ - тоді будуть УР-и на зменшення. Поки Переліку немає - всі мають платити (спочатку заплатіть, тоді коли вийде нарахування знімете і отримаєте перплату).

ну логічно, поки немає Переліку, пільги немає, бо неясно, хто на неї має право
А пеню нараховувати починаючи з 90-го дня?
Quote
buh51
У березні подала уточнюючу декларацію з земельного податку на зменшення у зв,язку з тим, що на місцевості велись бойові дії. Але потім сказали, що треба дочекатись переліку територій, затверджених КМУ. Тепер знов буду уточнювати та нараховувати суми за березень, квітень, травень і т.д. Чи потріббно розраховувати штрафні санкції та меню в уточнюючому розрахунку?

Якщо ви маєте можливість ( там же теж повинен бути новий Порядок smiling smiley ), не штрафуються періоди, кінцевий строк виконання яких 27 травня, якщо така звітність буде подана до 20 липня, а оплата зобовязань до 31 липня. Все, що пізніше 27 травня, відповідальність загальна, ще раз,якщо ви маєте можливість
Quote
buh51
А пеню нараховувати починаючи з 90-го дня?
так, по п.129.1.3 ПКУ
Можливість маємо, тоді нараховую штраф та пеню тільки за квітень місяць- бо термін сплати був 30 травня, а ми сплатимо тільки сьогодні?
Подзвонила в податкову, відповіли. що ні пеня ні штраф не нараховується
Quote
buh51
Подзвонила в податкову, відповіли. що ні пеня ні штраф не нараховується

норма, на яку вони посилаються?
пеню по земельному податку в ЕК нарахувала сама податкова
Хто як поступає з земельним та податком на нерухомість?
по землі- спочатку подала з мінусом починаючи з березня, потім відновила та сплачую. Нерухомість за 1 квартал споатила у червні, зараз у липні мабуть прийдеться сплатити за 2 квартал. Переліку Кабміну ще нема та невідомо коли буде. Тому маємо сплачувати, хоч нема де брати кошти
Quote
buh51
по землі- спочатку подала з мінусом починаючи з березня, потім відновила та сплачую. Нерухомість за 1 квартал споатила у червні, зараз у липні мабуть прийдеться сплатити за 2 квартал. Переліку Кабміну ще нема та невідомо коли буде. Тому маємо сплачувати, хоч нема де брати кошти
я ще не робила уточнення на відновлення.
От вагаюсь .
Тепер якщо відновити , то що штраф буде?
Я уточнювала у травні то штраф 170 грн. спочатку з,явився в ЕК а потім зник
Перепрошую, останній раз уточнювала на початку червня
Звонили из налоговой.Убедительно попросили сдать корректировку минусовых деклараций по земле и недвижимости .Проследить перед отправкой,чтобы в декларациях не были отражены штрафы./отключить автоматический расчет./Все сдала.Сказали штрафных санкций не будет.Потихоньку платим.
Quote
artur2013
Звонили из налоговой.Убедительно попросили сдать корректировку минусовых деклараций по земле и недвижимости .Проследить перед отправкой,чтобы в декларациях не были отражены штрафы./отключить автоматический расчет./Все сдала.Сказали штрафных санкций не будет.Потихоньку платим.

Здравствуйте.
Извините, не очень поняла: вы подали уточненку с нулями с марта, а вам позвонили с налоговой и попросили вернуть все назад и платить?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000498