Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Відпустка за власний рахунок і період воєнного стану

Відправлено користувачем ponnm 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня.
Воєнний стан в Україні продовжили з 05:30 25 квітня 2022 року строком на 30 діб (тобто до 05:30 25 травня)
До якого числа можна надати відпустку без збереження ЗП - по 25.05 включно чи по 24.05 включно?
до 24
ви можете надати "карантинну" відпустку до 31 травня включно
В об'єднаному звіті з ЄСВ місяць де працівники не отримують зп заповнюємо просто без сум? (тобто заповнюємо ПІБ,коди,місяць,термін перебування в труд.відносинах і т.д?)


Предоставлять по карантину или по частям с 25.03-25,04, потом с 25.04 до 25.05 и т.д. ---это проблематично, только собирать заявы каждый раз и приказы

А если просто предоставить отпуск без сохр. сод. с 01.03.22 и до окончания военного положения.?
Это нарушение
НО Чем это грозит???
Вопрос актуален. Я не смог найти ответ. Вроде получается, что нарушение, если
предоставить отпуск без сохр. сод. с 01.03.22 и до окончания военного положения
Но наказания нет???
Quote
FyDD
Вопрос актуален. Я не смог найти ответ. Вроде получается, что нарушение, если
предоставить отпуск без сохр. сод. с 01.03.22 и до окончания военного положения
Но наказания нет???

З 01.03 - до 23.03 карантинна по ковіду, а вже з 24.03 до закінчення по воєнному стану...

Зараз покарання нема, але хто давсть гарантію надалі(((



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
підкажіть будласка як оформити карантинну і далі відпустку без збереження зп? що буде у звітах?
Quote
бухгалтеренок
підкажіть будь-ласка як оформити карантинну і далі відпустку без збереження зп? що буде у звітах?

Якшо цілий місяць - то подаєте рядок по працівнику дні в графі без збереження заробітної плати
і де трудові відносини - нарахування 0 і останні позначки в про трудову так як і в попередніх звітах.
І тоді 4-дф за цей місяць не потрібен.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Доброго дня. А можна надати з 01.01 по 31.03 відпустку без з\ти, я з 01.04 призупинити дію трудового договору. Як таке призупинення з 01.04 відобразити в звітності?
Quote
Шустрик

підкажіть будь-ласка як оформити карантинну і далі відпустку без збереження зп? що буде у звітах?

Якшо цілий місяць - то подаєте рядок по працівнику дні в графі без збереження заробітної плати
і де трудові відносини - нарахування 0 і останні позначки в про трудову так як і в попередніх звітах.
І тоді 4-дф за цей місяць не потрібен.
4 дф не подається, якщо даних не було за всі 3 місяці, якщо хоч в одному було нарахування чи виплата - подаються всі три, просто там, де нарахувань не було, 4 дф будуть пусті
Quote
Seebea


підкажіть будь-ласка як оформити карантинну і далі відпустку без збереження зп? що буде у звітах?

Якшо цілий місяць - то подаєте рядок по працівнику дні в графі без збереження заробітної плати
і де трудові відносини - нарахування 0 і останні позначки в про трудову так як і в попередніх звітах.
І тоді 4-дф за цей місяць не потрібен.
4 дф не подається, якщо даних не було за всі 3 місяці, якщо хоч в одному було нарахування чи виплата - подаються всі три, просто там, де нарахувань не було, 4 дф будуть пусті

Я ж і написала - за цей місяць...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик



підкажіть будь-ласка як оформити карантинну і далі відпустку без збереження зп? що буде у звітах?

Якшо цілий місяць - то подаєте рядок по працівнику дні в графі без збереження заробітної плати
і де трудові відносини - нарахування 0 і останні позначки в про трудову так як і в попередніх звітах.
І тоді 4-дф за цей місяць не потрібен.
4 дф не подається, якщо даних не було за всі 3 місяці, якщо хоч в одному було нарахування чи виплата - подаються всі три, просто там, де нарахувань не було, 4 дф будуть пусті

Я ж і написала - за цей місяць...

Просто я зрозуміла Ваше повідомлення так, що якщо, наприклад січень, лютий були нарахування, а в березні - ні, то за березень 4дф не подається, а в такому випадку подаються усі три додатки 4дф, просто березень буде пустим, незаповненим, але до податкового розрахунку за 1 квартал буде подано три додатки 4дф
Quote
Seebea




підкажіть будь-ласка як оформити карантинну і далі відпустку без збереження зп? що буде у звітах?

Якшо цілий місяць - то подаєте рядок по працівнику дні в графі без збереження заробітної плати
і де трудові відносини - нарахування 0 і останні позначки в про трудову так як і в попередніх звітах.
І тоді 4-дф за цей місяць не потрібен.
4 дф не подається, якщо даних не було за всі 3 місяці, якщо хоч в одному було нарахування чи виплата - подаються всі три, просто там, де нарахувань не було, 4 дф будуть пусті

Я ж і написала - за цей місяць...

Просто я зрозуміла Ваше повідомлення так, що якщо, наприклад січень, лютий були нарахування, а в березні - ні, то за березень 4дф не подається, а в такому випадку подаються усі три додатки 4дф, просто березень буде пустим, незаповненим, але до податкового розрахунку за 1 квартал буде подано три додатки 4дф

Ааа... Звісно тут ви праві, я не врахувала таку ситуацію...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033099999999997