Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ПРРО, дохід для ФОПа

Відправлено користувачем alenaalena 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
доброго дня! можливо хтось підкаже як правильно зробити

ФОП 2 група, приймає оплати терміналом. за січень-лютий не сходились суми по тому що пробито через касовий і сума приходу на розрахунковий рахунок.
не проводили повернення + програміст трішки напартачив. інколи більша сума на рахунок заходила, інколи менша. зараз в потоці всіх пробитих чеків не знайдеш конкретні чеки на ці суми.

питання: яку суму враховувати в дохід ФОПу? орієнтуватись тільки на те що прийшло на розрахунковий рахунок?
чи якщо по касовому в z-звіті за день безнал, наприклад, 1000 грн. а на рахунок прийшло 500 грн. в дохід брати 1000 чи 500?
Quote
alenaalena
яку суму враховувати в дохід ФОПу? орієнтуватись тільки на те що прийшло на розрахунковий рахунок?
За безготівкою - так.
дякую! а якщо в звіті за день сума по касовому більша ніж на рахунок прийшла?
що робити з різницею? врахувати в дохід готівкою чи не звертати на це увагу?


Зазвичай, виручка за еквайрингом за поточний день надходить на банківський рахунок наступного банківського дня. Тому поденна сума за зед-звітом може ніколи не співпадати із сумою доходу платника ЄП.
І не забувати враховувати комісію банку в дохід,
бо сума ж надходження без комісії вже...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
У мене минулого року були невеличкі розбіжності по сумам еквайрингу. Підходила до проблеми творчо. Якщо на рахунок прийшло більше, вказувала в доход вірну суму налу по РРО та додавала суму, яка потрапила на розрахунковий рахунок. Виходило, що трошки завищувала дохід, але ж бюджет не постраждав. Якщо на рахунок прийшло менше, касир писав пояснювальну про помилку, що в чеку помилково вказали оплату карткою, а насправді то був нал. Кожен день з цим не гралася, ніяка перевірка не буде цього поденно відслідковувати, аби по результатам місяця зійшлося. Звісно можна й у першому випадку пояснювальну писати, але ж у мене суми були невеликі щоб заморачуватися.
Quote
Blick
У мене минулого року були невеличкі розбіжності по сумам еквайрингу. Підходила до проблеми творчо. Якщо на рахунок прийшло більше, вказувала в доход вірну суму налу по РРО та додавала суму, яка потрапила на розрахунковий рахунок. Виходило, що трошки завищувала дохід, але ж бюджет не постраждав. Якщо на рахунок прийшло менше, касир писав пояснювальну про помилку, що в чеку помилково вказали оплату карткою, а насправді то був нал. Кожен день з цим не гралася, ніяка перевірка не буде цього поденно відслідковувати, аби по результатам місяця зійшлося. Звісно можна й у першому випадку пояснювальну писати, але ж у мене суми були невеликі щоб заморачуватися.

Я б з завищеними сумами не гралась - готівка без РРО цьогоріч зі штрафами(((
Народ пише шо вже ходять і штрафують і за невидачу чеків, якшо РРО нема,
і за відсутність еквайрінгово терміналу також(((



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Та і я б не гралась, але... Дісталось мені минулого року підприємство, яке в 2020 через РРО оплати карткою взагалі не пробивало. От три місяці працювало й жодного разу оплату карткою не пробили через РРО, загалом порушення тисяч на 60 непробитих. І що ви думаєте? Була перевірка по РРО у тому ж 2020, оштрафували всього на 7000.
Іншому ж моєму підприємству, яке чітко дотримувалося касової дисципліни, але прогавили та вказали для одної позиції алкоголя код УКТЗЕД шестизначний замість десятизначного, загрожував штраф по 5100 за кожен чек, а чеків було 18!! штук.
А тут взагалі ФОП, та й суми розбіжності невеликі, не більше 50 грн. Це вони мені так в одному місяці начудили, потім я їх построїла і вони кожного дня перед формуванням зет-звіту оплати карткою звіряли та коригували при необхідності.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034199999999995