Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Знищено майно підприємства в наслідок війни

Відправлено користувачем Ksunyasha 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрий день.
В наслідок бойвих дій все майно підприємства знищено.
Керуючись п.32-1 ПКУ Підрозділу 2. Особливості справляння податку на додану вартість, списали всі товари та матеріали, що були придбані в рамках господарської діяльності та знищені війною, без донарахування ПДВ на себе.
А що робити з основними засобами? В п.32-1 йдеться про Товари. Чи можно списати основні засоби без донарахування ПДВ на себе?
Знайшла необхідну статтю:
п.14.1.191 ПКУ
Не є постачанням товарів випадки, коли основні виробничі засоби або невиробничі засоби ліквідуються у зв'язку з їх знищенням або зруйнуванням внаслідок дії обставин непереборної сили, а також в інших випадках, коли така ліквідація здійснюється без згоди платника податку, у тому числі в разі викрадення необоротних активів, або коли платник податку надає контролюючому органу відповідний документ про знищення, розібрання або перетворення необоротних активів в інший спосіб, внаслідок чого необоротний актив не може використовуватися за первісним призначенням;
Доброго вечора я початківець в обліку.
У мене аналогічна ситуація з ліквідацією ОЗ. Ліквідація часткова
Підкажіть як правильно нараховували амортизацію після часткового списання будь ласка . Як розрахувати заоигаову вартість.


Доброго вечора я початківець в обліку.
У мене аналогічна ситуація з ліквідацією ОЗ. Ліквідація часткова
Підкажіть як правильно нараховували амортизацію після часткового списання будь ласка . Як розрахувати залишкову вартість.
Зараз ОЗ значиться на балансі як одна ціла одиниця?
За загальними правилами:
провели інвентаризацію - виявили часткове знищення - списуєте ОЗ повністю - приходуєте вцілілу частину, яку можна використовувати у господарській діяльності, як новий об'єкт - амортизуєте новий об'єкт згідно вибраного способу амортизації та строку користного використання.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000309