Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Що ж робити зі сплатою ПДВ?

Відправлено користувачем gecnzrb 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Щось я зовсім розгубилася.Все, начеб, було зрозуміло: декларуємося по первинним. Тепер же з усіх сторін чую, що треба декларуватися, уточнюючи дебет за місяцем реєстрації. Та як же це можливо? І чого тоді тільки дебет? Це ж вийде, що задекларується саме зобов,язання і підприємство одразу збанкрутіє? Бо мала маржа, а обіг великий.
Я би й не декларувала, але ж війна. Хотілося б своєчасно сплатити, щоб державі було за що жити, думаю, що всі зі мною згодні. Це ж - нема декларації, гроші залишаться на спецрахунку. То я й не може збагнути - чи я глобально чогось не розумію, чи держава відмовилася від надходжень з ПДВ? Чи хоче, щоб малий і середній бізнес поліг?
Колеги, прошу вас, розрадьте мене. Як оце вчинити?
Я вважаю, що не треба уточнювати дебет за місяцем реєстрації.
Потрібно буде лише перевірити, чи зареєстровані ПН на ті суми, які ми включили по первинці.
Інакше втрачається весь сенс складання декларацій по первинних документах

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
В мене схоже питання - щодо відображення коригування ПЗ у декларації за первинкою.

Раніше дата такого відображення у продавця відповідала даті реєстрації РК покупцем (при зменшенні).

Тепер я за датою повернення аванса або товару відображаю у декларації зменшення своїх зобов'язань.

Чи правильно це?

І як потім уточнювати декларацію - адже покупець зареєструє цей РК, скажімо, груднем?


Quote
Монна Нонна
Я вважаю, що не треба уточнювати дебет за місяцем реєстрації.
Потрібно буде лише перевірити, чи зареєстровані ПН на ті суми, які ми включили по первинці.
Інакше втрачається весь сенс складання декларацій по первинних документах

Меня тоже муляет этот вопрос, уж больно скользко сформулировано
Тем более, что гни отличается фискальной фантазией, которую неоднократно проявляли
Если бы наши законодатели использовали четкие формулировки, не допускающие произвольных трактовок
Не понимаю, почему прекратили регистрацию ПН, это сняло бы многие проблемы

Всі податкові зобов’язання та податковий кредит, задекларовані платниками під час дії такого воєнного стану на підставі наявних у платника первинних (розрахункових) документів, підлягають обов’язковому уточненню (приведенню у відповідність) з урахуванням даних податкових накладних та розрахунків коригування, зареєстрованих в ЄРПН.
А вообще могут быть нюансы
У нас один поставщик перешел на 2%
Если сейчас по законопроекту 7360 возобновят рег-ию ПН, они то до окончания ВС не смогут зарегистрировать
И как быть?
Quote
Виктория-3
В мене схоже питання - щодо відображення коригування ПЗ у декларації за первинкою.

Раніше дата такого відображення у продавця відповідала даті реєстрації РК покупцем (при зменшенні).

Тепер я за датою повернення аванса або товару відображаю у декларації зменшення своїх зобов'язань.

Чи правильно це?

І як потім уточнювати декларацію - адже покупець зареєструє цей РК, скажімо, груднем?

Колеги, відгукніться, будь ласка!
7360 в целом принят
Остались визі ВР и президента
Quote
Виктория-3

В мене схоже питання - щодо відображення коригування ПЗ у декларації за первинкою.

Раніше дата такого відображення у продавця відповідала даті реєстрації РК покупцем (при зменшенні).

Тепер я за датою повернення аванса або товару відображаю у декларації зменшення своїх зобов'язань.

Чи правильно це?

І як потім уточнювати декларацію - адже покупець зареєструє цей РК, скажімо, груднем?

Колеги, відгукніться, будь ласка!
Если руководствоваться концепцией Монна Нонна то отражаете/уменьшаете по первичке,
и уточнять надо если вообще РК не будет зарегистрирован.

но как будут трактовать нагловики.............................
Quote
FyDD

Я вважаю, що не треба уточнювати дебет за місяцем реєстрації.
Потрібно буде лише перевірити, чи зареєстровані ПН на ті суми, які ми включили по первинці.
Інакше втрачається весь сенс складання декларацій по первинних документах

Меня тоже муляет этот вопрос, уж больно скользко сформулировано
Тем более, что гни отличается фискальной фантазией, которую неоднократно проявляли
Если бы наши законодатели использовали четкие формулировки, не допускающие произвольных трактовок
Не понимаю, почему прекратили регистрацию ПН, это сняло бы многие проблемы

Всі податкові зобов’язання та податковий кредит, задекларовані платниками під час дії такого воєнного стану на підставі наявних у платника первинних (розрахункових) документів, підлягають обов’язковому уточненню (приведенню у відповідність) з урахуванням даних податкових накладних та розрахунків коригування, зареєстрованих в ЄРПН.

1. Законы сейчас пишутся на коленке, притом людьми, которые не отбирались на работу по уровню профессионализма. Каких законодателей наголосовали, таких и имеем, тут только на себя пенять

2. Фантазии ГНИ всегда имели какой-то предел, откровенную дичь они практически никогда не допускали, кроме Юлии Тимошенко в 2010 году. А это будет именно шо дичь - выкосить весь НК за все военное время.

3. Потому что военное положение, а инфа в реестре слишком "чутлива" и конфиденциальна. Потому его и закрыли, и я считаю это оправданным. Плюс блокировки НН невозможны в условиях войны - для этого нужна работа комиссий и т.д. А блокировку они решили не отменять. ну штош.

4. в качестве компромисса они разрешили включать НК по первичным документам. Ну ОК, это логично. Если потом настаивать на включении НК по дате регистрации НН, это перечеркивает этот компромисс полностью. Если предполагать, что власти на такое способны - то это констатация того факта, что они у нас политические банкроты

5. Я приняла решение не делать деклараций, пока не откроют реестр. Если есть желание уплатить налоги в бюджет, это прекрасно можно делать другими налогами, кроме НДС

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
[news.dtkt.ua]

Оскільки для написання використовувався текст саме проекту, то після опублікування закону, у разі потреби, оновимо цю аналітику.

А ще треба уточнити (привести у відповідність) податковий кредит, задекларований платниками на підставі наявних у них первинних (розрахункових) документів, з урахуванням даних податкових накладних та/або розрахунків коригування, зареєстрованих в ЄРПН.

Тобто, наприклад, якщо ви у квітні скористалися правом на ПК на підставі, скажімо, накладної або банківської виписки (про що зазначили в декларації за квітень), а у червні ваш постачальник нарешті зареєстрував відповідну ПН, вам треба буде провести уточнення. Про це податківці попереджали заздалегідь. Але от конкретного алгоритму, як провести це уточнення в декларації з ПДВ, поки що від них не було.


Вот такой ...закон, малята
Ждем разъяснений
Quote
FyDD
[news.dtkt.ua]

Оскільки для написання використовувався текст саме проекту, то після опублікування закону, у разі потреби, оновимо цю аналітику.

А ще треба уточнити (привести у відповідність) податковий кредит, задекларований платниками на підставі наявних у них первинних (розрахункових) документів, з урахуванням даних податкових накладних та/або розрахунків коригування, зареєстрованих в ЄРПН.

Тобто, наприклад, якщо ви у квітні скористалися правом на ПК на підставі, скажімо, накладної або банківської виписки (про що зазначили в декларації за квітень), а у червні ваш постачальник нарешті зареєстрував відповідну ПН, вам треба буде провести уточнення. Про це податківці попереджали заздалегідь. Але от конкретного алгоритму, як провести це уточнення в декларації з ПДВ, поки що від них не було.

Вот такой ...закон, малята
Ждем разъяснений

Сподіваюсь, що все ж таки так не буде.
Бо з самого початку було зрозуміло, що коли реєстр відкриється в червні, приміром, то дата реєстрації березневої ПН може бути тільки червень!

Тобто тоді сама ідея реєстрації ПН за первинкою втрачає будь-який сенс, як і пише Монна Нонна.
Quote
FyDD
А вообще могут быть нюансы
У нас один поставщик перешел на 2%
Если сейчас по законопроекту 7360 возобновят рег-ию ПН, они то до окончания ВС не смогут зарегистрировать
И как быть?

не думаю, я сейчас на едином с 1 апреля, и все мои НО части февраля-марта так и не зарегистрированы, я ОЧЕНЬ хочу их все зарегистрировать как только откроют реестр. Все деки февраля-марта сдавала с 1 додатком по НН незарегистрированным, на едином планирую быть и дальше. И если откроют реестр, уверена, дадут возможность таким как я все порегистрировать, по закону ж до 15 июля.
Вчора Президент підписав законопрект 7360 від 10.05.2022. Тобто реєстри для реєстрації податкових накладних запрацюють?
Чи вже можна відправляти податкові на реєстрацію?
Чекайте, сьогодні тільки опублікували закон. Ще має бути доступна нова форма ПН
Хто говорить що буде стара форма ПН, хто що нова. Сьогодні з,явились зареєстровані старі ПН за лютий, які ми встигли зареєструвати дол 24 лютого. Що робити- чекати ще?
Подскажите, как в Медке конвертировать старі податкови в нові?
Копіюючи вибираєте новий формат



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
я сегодня импортировала н/н из 1С, автоматически данные попадают в новую форму.
А как, подскажите регистрировать НН, если в кабинете не видно лимита и входящих НН?
Коллеги, доброго времени суток! Такой вопрос. Я исправно сдавала деки по ПДВ за лютий, березень, квітень по первичке. Теперь имею сумасшедшую сумму "перевищення". Как поступить? Сделать уточненки в ноль, чтобі війти в ліміт 23.02.2022? Я в ступоре.
Quote
TanyK
А как, подскажите регистрировать НН, если в кабинете не видно лимита и входящих НН?
Аналогічно...Відправили 1 ПН на реєстрацію зранку, ще досі в статусі "Очікується доставка"
Шустрик, помогите. Не слушая умных советов, отправила Деки за февраль- апрель по первичке. Теперь вылезли сумасшедшие "перевищення обязательств", минусовые лимити. Что делать? Может, подать уточненки в ноль, чтобы эти "перевищення поубирать? Лучше бы вообще не подавала декларации эти.
Теж таке - подивилася в Медку відео по реєстрації..але там період - травень..а в мене лютий зданий без реєстрації.І що тепер? копіювати ПН з галочкою як в оригіналі? і відправляти?
Можете запросити виписку через Медок про суму, на яку можно зареєструвати ПН
Колеги, хтось вже починав реєструвти податкові накладні? Як результат?

Бачу, що СЕА ПДВ ще не працює, тобто потрібно чекати поки відновиться його робота? Чи відправляти вже?
Чи буде формуватись в СЕА ПДВ показник SПеревищ. та, відповідно, зменшуватись реєстраційний ліміт в СЕА ПДВ при поданні податкової звітності з ПДВ, в якій відображаються податкові зобов’язання, сформовані на підставі наявних у платника первинних документів, та не підтверджені зареєстрованими в ЄРПН податковими накладними та розрахунками коригування?

Так. При поданні податкової звітності з ПДВ, в якій відображаються податкові зобов’язання, сформовані на підставі наявних у платника первинних (розрахункових) документів, та не підтверджені зареєстрованими в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН) податковими накладними та розрахунками коригування у платника податку буде формуватись в СЕА ПДВ показник SПеревищ. та, відповідно, зменшуватись реєстраційний ліміт в СЕА ПДВ.

Після завершення дії воєнного стану платники зобов’язані забезпечити реєстрацію в ЄРПН всіх податкових накладних та розрахунків коригування, реєстрація яких відтермінована на час дії військового стану.

З урахуванням положень п. 200 прим. 1.9 ст. 200 прим.1 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платники податку матимуть можливість реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в ЄРПН (навіть при від’ємному значенні реєстраційного ліміту визначеного відповідно до п. 200 прим.1. 3 ст. 200 прим.1 ПКУ), зокрема, за умови сплати нарахованих податкових зобов’язань по податковій декларації за лютий 2022 року та інших звітних періодах в період дії воєнного стану, за рахунок «другого реєстраційного ліміту», обрахованого відповідно до п. 200 прим.1.9 ст. 200 прим.1 ПКУ.
Quote
Mamolova
Шустрик, помогите. Не слушая умных советов, отправила Деки за февраль- апрель по первичке. Теперь вылезли сумасшедшие "перевищення обязательств", минусовые лимити. Что делать? Может, подать уточненки в ноль, чтобы эти "перевищення поубирать? Лучше бы вообще не подавала декларации эти.

Нічого вам не підкажу на жаль з цього приводу.

Сама подавала за лютий виключно зареєстрований ПК (проскочила
тільки одна податкова) ну і свої незареєстровані і лютий, і березень,
і квітень в додатку 1 в таблиці 1.1 розписувала. Відповідно чимале
перевищення вилізло. Порахувала шо є достатній (?) другий ліміт,
але чи спрацює він - невідомо... Бо на відіслані ПЗ на реєстрацію в
лютому лише сьогодні поприходили відмови. Відправила ось поки
тільки ті ж шо відправляла в лютому - чекаю...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Та ПН яку сьогодні зранку відправили для проби на реєстрацію - Зареєстровано. Попри від,ємній сумі ліміту.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00047800000000009