Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Керівник за кордоном.Як діяти?

Відправлено користувачем Natka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Колеги, така ситуація,може,хтось уже стикався - голова садового товариства за кордоном,і хоче звільнитися.Я так подивилася по переліку працюючих реєстраторів - то громадським організаціям навіть цього не можна зробити,не кажучи про те,що їхати треба богзнакуди. Може,в когось директор виїхав - що ви робите в такому випадку?
Я не кадровик, але може поки що призупинити трудовий договір? тим паче що можливо і по заяві месенджером, звісно, трудові відносини з директором то особливі умови, але як на мене то єдиний вихід
так а призупинити - і що потім? ми ж то живемо,працюємо, платимо за е/енергію.....це ж не підприємство виїхало чи законсервовано,це керівник виїхала...


покласти обовязки директора на когось іншого
Треба дзвонити реєстратору, консультуватись, кожень день зміни. Самі реєстратори не встигають за змінами, дзвонять один одному уточнюють, тому краще йти к тим хто ближче до Вас знаходиться та питати.
У статті аналізується ситуація з відсутністю керівника ОСББ, можливо зможете використати для садового товариства:
[osbb.audit-alliance.com.ua]
Quote
Linida
У статті аналізується ситуація з відсутністю керівника ОСББ, можливо зможете використати для садового товариства:
[osbb.audit-alliance.com.ua]

Дякую!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034299999999998