Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Кто то уже регистрировал НН?

Відправлено користувачем Tatyana_TAD 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 4    Сторінки: 1234Наступна
Коллеги, кто-то уже отправлял на регистрацию НН после 27.05., - есть квитанции?
Я отправила одну за май - отклонено из за минусового лимита по "перевищенню". Отправила за февраль - пока ожидается доствака.
февральскую вы в новую форму НН конвертировали?


а кто как проверяет ИНН по коду ЕДРПОУ? Реестры же закрыты до конца" воєнного стану"...
Налоговую за февраль зарегистрировали, отправляла в субботу утром, только что пришла квитанция о регистрации.
Подскажите, пожалуйста, а что делать с налоговыми, у которых статус "Очікується доставка"?
Quote
Juliyaov
Подскажите, пожалуйста, а что делать с налоговыми, у которых статус "Очікується доставка"?

Ждать, у меня эта надпись висела до получения квитанции о приеме (сдавала через Медок)
Сегодня отправила на регистрацию февральские налоговые, накладные зарегистрировались. Регистрационный лимит у меня глубоко в минусе, но за счет второго рег.лимита (перевищення) налоговые зарегистрировались
Господа! Реестр открыли!
Quote
Mamolova
Господа! Реестр открыли!
Где?)
РК на минус по НО за февраль отправили покупателю. Деки за февраль-апрель поданы с додатком 1. А вот когда это отражать в уточненке. если покупатель зарегит в июне (дата регистрации), т.к. раньше невозможно было
А ПН за травень в який термін треба реєструвати, вже до 15.06? Виходить, спочатку треба реєструвати травень, а потім лютий-квітень?
За квітень відправила пробну ПН - зареєструвалась, а за лютий ПН які відправлялися 24.02 і 25.02 досі висять очікується доставка, що їх повторно відправляти тепер чи чекати?
Quote
tevrostil
За квітень відправила пробну ПН - зареєструвалась, а за лютий ПН які відправлялися 24.02 і 25.02 досі висять очікується доставка, що їх повторно відправляти тепер чи чекати?

Подивитися в реєстрі, зареєстровані вони чи ні. У мене в реєстрі за лютий висять, як зареєстровані, а квитанції досі немає.
У меня по одной фирме зарегистрированы, лимит на регистрацию - большой минус, но за счет перевыщення зарегистрованы, по другой фирме - ситуация с отрицательным лимитом и перевыщенням такая же, но пришел отказ - пишет не достаточно средств для регистрации.

Ничего не понимаю, как быть?
Я подавала декларации НДС с дод.Д1, НДС к уплате, НДС уплачен. А зарегистрировать НН не могу.
Quote
Tatyana_TAD
У меня по одной фирме зарегистрированы, лимит на регистрацию - большой минус, но за счет перевыщення зарегистрованы, по другой фирме - ситуация с отрицательным лимитом и перевыщенням такая же, но пришел отказ - пишет не достаточно средств для регистрации.

Ничего не понимаю, как быть?
Я подавала декларации НДС с дод.Д1, НДС к уплате, НДС уплачен. А зарегистрировать НН не могу.

потрібно переглядати уважно по періодах, можливо Ви вже відправили накладні за травень 2022 ?
нет начала с февраля
В реєстрі немає їх зареєстрованих
Я відправила за травень . прийшла відмова, так як Ліміт -, перевищення є , Деки всі подавала з Таб 1.1 , пдв сплачували.
Що робити?
Quote
Tatyana_TAD
нет начала с февраля

А що важливо почилати з Лютого?
Quote
Tatyana_TAD
У меня по одной фирме зарегистрированы, лимит на регистрацию - большой минус, но за счет перевыщення зарегистрованы, по другой фирме - ситуация с отрицательным лимитом и перевыщенням такая же, но пришел отказ - пишет не достаточно средств для регистрации.

Ничего не понимаю, как быть?
Я подавала декларации НДС с дод.Д1, НДС к уплате, НДС уплачен. А зарегистрировать НН не могу.

В декларації кожна незареєстрована накладна зафіксована по номеру, даті і сумах. Думаю, якщо хоча б щось не збігається, то СЕА ПДВ не розуміє, що ліміт під ці накладні списано. Можливо пробема у цьому?

LStenly, ми прийняли тактику маленьких кроків, вчора зареєстрували кілька податкових накладних і глянули як реагує СЕА ПДВ, 2 ліміт ніби працює. Спочатку реєструємо податкові накладні за лютий, далі візьмемось за березень і квітень. У нас всі деки за лютий, березень і квітень подані, тому ліміт поки в мінусі і реєстрацію можемо починати лише з лютого.

А так то просто молюсь, щоб всі постачальники виявились адекватними і нормально нам зареєстрували ПК, надіємось на краще...
Починала з лютого. Є зареестровані.А також є і подарунок -вже одна заблокована.Слів нормальних немає.
Quote
LStenly
Я відправила за травень . прийшла відмова, так як Ліміт -, перевищення є , Деки всі подавала з Таб 1.1 , пдв сплачували.
Що робити?
Травень ви декларацію не подавали, ліміту у вас немає. Як ви сподіваєтесь щоб вона зареєструвалася? Треба чекати доки отримаєте ПК
Я вже думаю що травень треба буде подавати також як незареєстровані ПН з додатком 1, а потім вже реєструвати. Тому що без податкового кредиту основний ліміт у глубокому мінусі, а постачальники може 15.07 будуть реєструвати...
cat813, так, можна незареєструвати ПН за травень вчасно, але:

1. мене більше цікавить що у мене вийде до сплати за травень...
2. покупці будуть дуже "вдячні" за незареєстровані вчасно ПН, які вони не зможуть включити в ПК
3. податкова у виграші при будь-якому розкладі

Буду реєструвати за травень в першу чергу ПН на платників ПДВ, неплатників дійсно можна подати у таблиці 1.1, якщо не вистачатиме ліміту
Нечемнуся, враховуючи те, що у мені ліміт МІНУС і я чекаю на кредит від постачальників, то при всьому бажанні швидше зареєструвати ПЗ не вийде. А податкова завжи у виграші
Декларація автоматично формувалася із медка - Д1, де були податкові, не розумію показник "перевищення" великий - я так розумію, за рахунок перевищення і реєструються ПН. Питання тільки - не весь ПДВ до сплати за декларацією лютого оплачено, це може бути причина відмови реєстрації?
Я розумію це так, якщо станом на 24.02 ліміт був 100, пз задекларовані на 150, то сеа пдв дасть зареєструвати пн на 100, а на 50 ще треба поповнювати рахунок.
Тобто ліміт зараз може бути мінус 150, але пустить лише на 100.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 4    Сторінки: 1234Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00045899999999999