Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Кто то уже регистрировал НН?

Відправлено користувачем Tatyana_TAD 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 4    Сторінки: Попередні1234Наступна
Quote
Инфузория
Підкажіть, якщо декларації не подавали взагалі, то за лютий-квітень декларацію здаємо по первинці?
Тобто, Квітневі податкові нам зареєструють у червні-липні, але ми їх показуємо у квітневій декларації?
І вихідні ПН показуємо в тому місяця, в якому вони були виписані, хоча зареєстровані пізніше?

1. Можна по первинці, але це не обов'язок. Якщо ви будете вже мати зареєстровані ПН, то здавайте з ПН - нащо потім подавати УР?
2. Так. Бо це буде вважатися своєчасною реєстрацією.
3. Так.
Quote
Инфузория
Підкажіть, якщо декларації не подавали взагалі, то за лютий-квітень декларацію здаємо по первинці?
Тобто, Квітневі податкові нам зареєструють у червні-липні, але ми їх показуємо у квітневій декларації?
І вихідні ПН показуємо в тому місяця, в якому вони були виписані, хоча зареєстровані пізніше?

Якшо впевнені шо зареєструють, то подаєте по первинці по вхідних.
Свої потрібно по-любому подавать і якшо не зарєгєні ше, то в додатку 1
прописать в таблиці 1.1. Тоді виникне перевищення за рахунок якого потім
реєструватимуться ше не зареєстровані...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Як думаєте, РК за березень, квітень від покупців підуть на реєстрацію, якщо ліміт мінусовий, але ці РК вже були включені в декларації? РК також мінусові


Якщо ліміт мінусовий, РК на мінус не реєструється. Я відправляла вчора, прийша відмова.
Добрий день.
Може хтось стикавься, порекомендуйте куди рухатись.
Підприємство з Маріуполя. Директор не на зв'язку, головний бухгалтер звільнилась в березні. З 01.06.2022 новий директор.
Не можемо зареєструвати ПН пише "відсутня інформація про право підпису на дату складання документу особи, що засвідчила податкову накладну". Взагалі ПН на декілька мільйонів, підприємство було не маленьке.
Як зробити, щоб ПН зареєструвались?
Quote
Ksunyasha
Добрий день.
Може хтось стикавься, порекомендуйте куди рухатись.
Підприємство з Маріуполя. Директор не на зв'язку, головний бухгалтер звільнилась в березні. З 01.06.2022 новий директор.
Не можемо зареєструвати ПН пише "відсутня інформація про право підпису на дату складання документу особи, що засвідчила податкову накладну". Взагалі ПН на декілька мільйонів, підприємство було не маленьке.
Як зробити, щоб ПН зареєструвались?
На скільки я знаю, ніяк.. Нажаль, не вдасться зареєструвати ці податкові вже. Потрібно було до заміни директора пореєструвати з ключами старого директора.
Можливо хтось мене поправить, але у мого постачальника була аналогічна ситуація (тільки буха в них не було взагалі), то цей ПК ми втратили.
Це жахливо(((, буду пробувати звертатися у Київ, ми мабуть не одні такі, у кого змінилось керівництво у цей безреєстраційний період.
Зупинимося на ще одній проблемі, з якою можна зіткнутися при реєстрації ПН/РК.

Припустимо, що на дату складання ПН/РК (а це дата, яка відповідає даті виникнення ПЗ) у вас була одна особа відповідальна за реєстрацію ПН/РК. А на дату реєстрації ПН/РК вона звільнилася, або змінилася.

В такому разі може бути проблема з реєстрацією ПН/РК, якщо ключ електронного підпису особи, що підписує НН/РК, не був чинним на дату складання ПН/РК. Тобто, якщо підписати ПН/РК новим ключем електронного підпису, згенерованим після дати складання ПН/РК (отриманим на «нового» працівника, якому делеговано право підпису ПН/РК), то через «невідповідність» ключів на дату складання ПН/РК і на дату реєстрації з реєстрацією ПН/РК можуть виникати проблеми.

В такому разі:

— або треба делегувати право підпису ПН/РК тій особі, яка працювала на підприємстві на дату складання ПН/РК і мала на цю дату електронний підпис, ключ якого не змінювався до дати реєстрації ПН/РК. Варто пам’ятати, що підписант, чиї ім’я і прізвище зазначаються в ПН/РК (у графі «Посадова (уповноважена) особа…»), і той, чий електронний підпис накладається на ПН/РК, повинні збігатися.

— або можна підписувати ПН/РК ключем головного бухглатера або директора. Ці особи мають право підпису ПН/РК без делегування їм типу підпису — «Підпис податкових накладних». Тільки у такому разі в самій ПН/РК у полі «Посадова (уповноважена) особа» треба зазначити дані головного бухгалтера/директора.
А якщо деки за лютий-квітень подані, без включення кредиту, я можу тепер цей кредит включити у червневу по місяцю реєстрації чи потрібно корегувати?
Звичайно можете - включати по первинці то ваше право, а не обов'язок.
А на включення ПК у вас є законні 365 днів.
Єдина вимога - включати виключно зареєстровані...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Виктория-3, Шутсрик, дуже дякую!

У мене ситуація цікава: за лютий подавала по первинці – все зійшлося, все зареєстрували, дякувати Богу!
За березень нульова – не було жодних рухів.
За квітень склала, але так і не здала, начитавшись жахів. Тепер дочекаюся реєстрації контрагентів та здам.
Дивилася вебінар Мар'яни Кавин, виявляється, якщо не подали декларацію за квітень - отже, немає зобов'язань, то й штрафу за несплату податку теж немає.
За травень – я всім змогла зареєструвати, а вхідні поки що чекаю, час є.
как вам сроки? первую половину мая зарегистрировать до 11.06.22
Quote
Ksunyasha
Добрий день.
Може хтось стикавься, порекомендуйте куди рухатись.
Підприємство з Маріуполя. Директор не на зв'язку, головний бухгалтер звільнилась в березні. З 01.06.2022 новий директор.
Не можемо зареєструвати ПН пише "відсутня інформація про право підпису на дату складання документу особи, що засвідчила податкову накладну". Взагалі ПН на декілька мільйонів, підприємство було не маленьке.
Як зробити, щоб ПН зареєструвались?

А податкова накладна стара? Датою до 01.06?
Quote
Гость
как вам сроки? первую половину мая зарегистрировать до 11.06.22

Это ж одно из мнений, рассуждений.
Quote
Tatyana_TAD

как вам сроки? первую половину мая зарегистрировать до 11.06.22

Это ж одно из мнений, рассуждений.

Це вже ж вроді офіційна позиція фіскалів...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Ось вчорашня новина в Дт-Кт:

Нарешті ДПС вирішила, в які строки треба зареєструвати ПН за час війни. Для ПН/РК, складених до 30.04.2022 р. включно, граничним терміном є 14.07.2022 р., а для ПН/РК, складених з 01.05 по 15.05.2022 р. включно, граничним терміном є 11.06.2022 р.
В які строки слід зареєструвати ПН та РК за лютий-травень 2022 року: офіційна інформація від ДПС
ДПСУ розповідає, що абзацом третім пп. 69.1 п. 69 підрозділу 10 розділу ХХ ПКУ визначено, що платники податків, які мають можливість своєчасно виконувати податкові обов’язки, зокрема, обов’язок щодо дотримання термінів реєстрації ПН/РК, звільняються від відповідальності за несвоєчасне виконання обов’язків, граничний термін виконання яких припадає на період починаючи з 24 лютого 2022 року до дня набрання чинності Законом №2260-ІХ, за умови реєстрації такими платниками ПН/РК в ЄРПН до 15 липня 2022 року, тобто до 14.07.2022 включно.

Оскільки Закон №2260-ІХ набрав чинності з 27.05.2022 (дня, наступного за днем його опублікування), платникам податку слід враховувати таке:

до дати набрання чинності Законом №2260-ІХ (до 27.05.2022) граничний термін реєстрації в ЄРПН (15.05.2022) мають лише ПН/РК, складені по 30.04.2022 включно;

у зв’язку з внесенням змін Законом №2260-ІХ до пп. 69.9 п. 69 підрозділу 10 розділу ХХ ПКУ перебіг строків, у тому числі і для реєстрації ПН/РК в ЄРПН, було поновлено з 27.05.2022.

Отже, з урахуванням викладеного граничні терміни реєстрації в ЄРПН ПН/РК, складених з 01.05.2022 по 15.05.2022 включно, продовжуються на 11 календарних днів (кількість днів, яка минула від 16.05.2022 до дати поновлення термінів реєстрації ПН/РК в ЄРПН).

Таким чином, платники ПДВ зобов’язані зареєструвати в ЄРПН ПН/РК, складені за операціями з постачання товарів/послуг, що здійснені протягом лютого-травня 2022 року, в такі терміни:

для ПН/РК, складених до 30.04.2022 включно, в тому числі і зведених ПН за квітень 2022 року, що складаються у випадках, визначених Кодексом, – граничним терміном реєстрації в ЄРПН є 14.07.2022;
для ПН/РК, складених з 01.05.2022 по 15.05.2022 включно, граничним терміном реєстрації в ЄРПН є 11.06.2022 (31.05.2022 + 11 к.д.);
для ПН/РК, складених з 16.05.2022 по 31.05.2022, включаючи зведені ПН за травень 2022 року, які складаються у випадках, визначених Кодексом, – граничним терміном реєстрації в ЄРПН є 15.06.2022.
Останнім (сімнадцятим) абзацом пп. 69.2 п. 69 підрозділу 10 розділу ХХ ПКУ визначено, що у разі виявлення порушень законодавства за результатами проведення перевірок до платників податків застосовується відповідальність згідно з цим Кодексом, законами, контроль за виконанням яких покладено на контролюючі органи, з урахуванням обставин, передбачених пп. 112.8.9 ПКУ, що звільняють від фінансової відповідальності.

При цьому вимоги законодавства щодо мораторію (зупинення) застосування штрафних (фінансових) санкцій (штрафів) на період дії воєнного, надзвичайного стану та/або на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України на всій території України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), не застосовуються.

Джерело ДПСУ



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Надо писать Гетьманцеву, омбудсмену, в СМИ и пр. Иначе так и останется - и этот незаконный срок регистрации, и последующие штрафы, и какая-нибудь следующая хотелка налоговой!angry smiley
Шустрик
По цій новині на сайті ДПС вже помилка 404. Передумали?
В мене в травні штук 15 ПН, то відправила на реєстрацію через цю новину. Але лютий-квітень ще багато не зареєстровано
Да, тоже это вижу...

Неужели мои комменты так сразу сработали?grinning smiley

На страничках Гетьманцева и омбудсмена? Бугага
Quote
cat813
Шустрик
По цій новині на сайті ДПС вже помилка 404. Передумали?
В мене в травні штук 15 ПН, то відправила на реєстрацію через цю новину. Але лютий-квітень ще багато не зареєстровано

Ось тільки-но відкрила - на ДТ-Кт всьо на місці, а от на ДПСУ дійсно - не існує eye popping smiley
СіБи(((

Ну якшо не по цій новині - то травневі за першу половину місяця мали б реєструвати
взагалі до 31.05, бо кінцевий термін випадає за межами введення в дію Закону...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Токмо шо в вайбері хтось виклав з телеграм-каналу Danil Getmantsev:

Якшо не фейк - нижче тєкст - мож через то на ДПСУ уже видалили цю новину.

"Уважаемьіе налогоплательщики,

Налоговьіе накладньіе за февраль-май включительно
регистрируются до 15 июля.

Позицию налоговой корректируем в пользу плательщика.
Без паники!smiling smiley"



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Дуже сподіваюсь, що не фейк! Про 11.06 тільки сьогодні прочитала на форумі. Податкових в мене і не багато, але якщо таких як я, більша частина України і всі кинуться сьогодні реєструвати - сервер ДПС ляже spinning smiley sticking its tongue out
Коллеги, что-то слышно?
Quote
Виктория-3
Коллеги, что-то слышно?
ну налоговая пишет новую методичку наверное
уже вчера начал ложиться(((
Quote
Михаил

Коллеги, что-то слышно?
ну налоговая пишет новую методичку наверное

Наверно)

Просто уже 12-00...
Думаете, это то самое долгожданное?

Лучше бы ОНК сделали.

А то завтра исчезнет и это "мнение" - и куда потом бежать?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 4    Сторінки: Попередні1234Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000496