Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Кто то уже регистрировал НН?

Відправлено користувачем Tatyana_TAD 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 4    Сторінки: Попередні1234Наступна
Quote
cat813

Я відправила за травень . прийшла відмова, так як Ліміт -, перевищення є , Деки всі подавала з Таб 1.1 , пдв сплачували.
Що робити?
Травень ви декларацію не подавали, ліміту у вас немає. Як ви сподіваєтесь щоб вона зареєструвалася? Треба чекати доки отримаєте ПК

Логічно . Так і є . Травень не реєструється, а березнева ПН зареєструвалася.
Напевно треба зареєструвати весь 02, 03, 04. міс , а тоді дочекатися ПК по травню і тільки тоді відправляти травневі на реєстрацію.
Регистрирует на разницу сумма перевищення - сума податку на яку платник маэ право зареєструвати ПН. На эту разницу у меня зарегистриравались налоговые. теперь надо ждать регистрацию от поставщиков.
Quote
tevrostil
В реєстрі немає їх зареєстрованих

і в мене немає.а квитанція в Медку є і написано, що зареєстровано.


Quote
Reserved

За квітень відправила пробну ПН - зареєструвалась, а за лютий ПН які відправлялися 24.02 і 25.02 досі висять очікується доставка, що їх повторно відправляти тепер чи чекати?

Подивитися в реєстрі, зареєстровані вони чи ні. У мене в реєстрі за лютий висять, як зареєстровані, а квитанції досі немає.

У мене така сама історія по лютневим ПН. Подивився в реєстрі - вони не зареєстровані і досі висить "очікується доставка". Що робити далі?
Quote
Ozzzy


За квітень відправила пробну ПН - зареєструвалась, а за лютий ПН які відправлялися 24.02 і 25.02 досі висять очікується доставка, що їх повторно відправляти тепер чи чекати?

Подивитися в реєстрі, зареєстровані вони чи ні. У мене в реєстрі за лютий висять, як зареєстровані, а квитанції досі немає.

У мене така сама історія по лютневим ПН. Подивився в реєстрі - вони не зареєстровані і досі висить "очікується доставка". Що робити далі?
Відправити знову. В мене теж так було, правда в мене пізніше прийшла квитанція що не зареєстровано
Все ж не зрозуміло, до якого числа реєструвати ПН за травень? Що вони мали на увазі " граничний термін виконання яких припадає на період починаючи з 24.02.2022р. до дня набрання чинності Законом 2260... Тобто, на накладні, виписані до 27.05.2022, чи ті, що треба зареєструвати до 27.05.2022? Чому ніде немає роз'яснення з цього приводу?

"Платники податків, які мають можливість своєчасно виконувати податкові обов’язки щодо дотримання термінів сплати податків та зборів, подання звітності, у т. ч., передбаченої п. 46.2 ПКУ, реєстрації у відповідних реєстрах ПН/РК звільняються від відповідальності за несвоєчасне виконання таких обов’язків, граничний термін виконання яких припадає на період починаючи з 24.02.2022 р. до дня набрання чинності Законом № 2260 (27.05.2022 р. – ред.) за виконання трьох умов:

реєстрації такими платниками ПН/РК в ЄРПН до 15.07.2022 р.;..."
Добрый день. Вчера на вебираре сказали, что было разьяснение налоговой, что накладные за лютий - травень регистрируются до 15.07.22. А у Вас реестр сегодня работает? У меня снова висит"Данных не найдено". Вчера побаловались, и хватит?
Quote
Mamolova
Добрый день. Вчера на вебираре сказали, что было разьяснение налоговой, что накладные за лютий - травень регистрируются до 15.07.22. А у Вас реестр сегодня работает? У меня снова висит"Данных не найдено". Вчера побаловались, и хватит?

На різних вебінарах кажуть різне. Деякі кажуть, що тільки лютий-квітень. Здається, чіткого роз'яснення податкової ще немає.
Реєстр працює, спробуйте обновити сторінку кілька разів.
Добрий день.Накладні за лютий зареєструвались за рахунок суми перевищення.А от березень тільки половина ,інші відмова (недостатній ліміт).Хоча в кабінеті суму перевищення показує.Який вихід?
nadiapryvedagmailcom поповнювати або чекати і сподіватися що це виправлять
В податковій місцевій самі нічого не розуміють, система сама рахує.. Абсолютно ідентична ситуація по двох юр.особах - декларації з Д1 подано, ПДВ до бюджету сплачено, по одній - все зареєструвало - 02,03,04. по другій - навіть за 02 не реєструє, не вистачає ліміту пише. Як так?
На власному досвіді перечитавши купу чужих міркувань.
В кабінеті в реєстрі операцій є сума перевищення і ліміт.
У мене ліміт від'ємний, так от на суму первищення мінус ліміт
і реєструє - можливо у вас різні суми по фірмам от і видає так.
Але ще читала шо система підвисає і не перераховує вчасно,
тому можна попробувать ще...
Отакоє...
Зараз сама відправила на реєстрацію одну "лишню" ПЗ за квітень.
Побачу шо шо видасть...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Лютий зареєструвався.А що далі? В мене тільки ПЗ.Деку ж не перездавати?
Quote
Natka
Лютий зареєструвався.А що далі? В мене тільки ПЗ.Деку ж не перездавати?

Я теж тільки ПЗ подавала і за лютий одна ПК проскочила її теж включала.
Мені суми перевищення мінус ліміт хватило на лютий і частину квітня
(березень був пустий) - тепер чекаю вхідних. І це за умови шо постачальники
матимуть ліміт для реєстрації своїх ПЗ, та не перескочили на 2%...А ше ж
травень... А далі поповнювати СЕА - іншого виходу нема і навряд чи буде.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
На власному досвіді перечитавши купу чужих міркувань.
В кабінеті в реєстрі операцій є сума перевищення і ліміт.
У мене ліміт від'ємний, так от на суму перевищення мінус ліміт
і реєструє - можливо у вас різні суми по фірмам от і видає так.
Але ще читала шо система підвисає і не перераховує вчасно,
тому можна попробувать ще...
Отакоє...
Зараз сама відправила на реєстрацію одну "лишню" ПЗ за квітень.
Побачу шо видасть...

Ну от "лишня" (на суму більшу чим перевищення мінус ліміт (ліміт від'ємний))
вже прийшла червона квитанція:
... сума ПДВ в документі ... не може перевищувати ПДВ, на яку продавець має
право зареєструвати ПН/РК ...
Хоча не "лишні", відправлені одночасно, поки висять без руху... Отакоє



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик

Ну от "лишня" (на суму більшу чим перевищення мінус ліміт (ліміт від'ємний))
вже прийшла червона квитанція:
... сума ПДВ в документі ... не може перевищувати ПДВ, на яку продавець має
право зареєструвати ПН/РК ...
Хоча не "лишні", відправлені одночасно, поки висять без руху... Отакоє

Хочу сказати це логічно. В іншому разі так можна без кінця подавати декларації з додатком 1, а потім вже реєструвати на суму перевищення
Сподіваюсь що постачальники більш-менш швидко будуть реєструвати податкові накладні, а не чекати 15 липня, а такі нажаль є
Quote
cat813


Ну от "лишня" (на суму більшу чим перевищення мінус ліміт (ліміт від'ємний))
вже прийшла червона квитанція:
... сума ПДВ в документі ... не може перевищувати ПДВ, на яку продавець має
право зареєструвати ПН/РК ...
Хоча не "лишні", відправлені одночасно, поки висять без руху... Отакоє

Хочу сказати це логічно. В іншому разі так можна без кінця подавати декларації з додатком 1, а потім вже реєструвати на суму перевищення
Сподіваюсь що постачальники більш-менш швидко будуть реєструвати податкові накладні, а не чекати 15 липня, а такі нажаль є

Згодна - але коли у постачальників нема коштів, чи їх т-т-т розбомбили або
перескочили на 2% - тоді попадалово - плати - якшо в тебе є чим платить...
Круговорот(((



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
У мене таке попадалово, постачальник перескочив у квітні на спрощену систему 2%, у травні повернувся назад на загальну + ПДВ, а в червні знову на спрощену 2% eye popping smiley

Я сьогодні була в дикому шоці, коли до них подзвонила списатити за реєстрацію податкових накладних... до слова оборот дуже серйозний і платили ми їм все передоплатою... як тепер цю дірку в пдв залатати - невідомо.
Quote
Нечемнуся
У мене таке попадалово, постачальник перескочив у квітні на спрощену систему 2%, у травні повернувся назад на загальну + ПДВ, а в червні знову на спрощену 2% eye popping smiley

Я сьогодні була в дикому шоці, коли до них подзвонила списатити за реєстрацію податкових накладних... до слова оборот дуже серйозний і платили ми їм все передоплатою... як тепер цю дірку в пдв залатати - невідомо.

Якщо по правилах, то в квітні і в червні вартість їхньої продукції повинна бути менша на суму ПДВ. Ось Вам і залатана дірка. Зрозуміли? Тобто Ви суму додаткової вартості, яку відправляєте разом із вартістю товара і на яку потім отримуєте податкову накладну, перераховуєте не постачальнику, а в бюджет. Вони зменшували вартість товара на суму ПДВ? Якщо ні, то можна попросити повернути цю частину. Навіть не можна, а потрібно.
Quote
Цветик

У мене таке попадалово, постачальник перескочив у квітні на спрощену систему 2%, у травні повернувся назад на загальну + ПДВ, а в червні знову на спрощену 2% eye popping smiley

Я сьогодні була в дикому шоці, коли до них подзвонила списатити за реєстрацію податкових накладних... до слова оборот дуже серйозний і платили ми їм все передоплатою... як тепер цю дірку в пдв залатати - невідомо.

Якщо по правилах, то в квітні і в червні вартість їхньої продукції повинна бути менша на суму ПДВ. Ось Вам і залатана дірка. Зрозуміли? Тобто Ви суму додаткової вартості, яку відправляєте разом із вартістю товара і на яку потім отримуєте податкову накладну, перераховуєте не постачальнику, а в бюджет. Вони зменшували вартість товара на суму ПДВ? Якщо ні, то можна попросити повернути цю частину. Навіть не можна, а потрібно.

По ідеї так і мало би бути, а на практиці ніхто цього не робить, починають розказувати про курс валют і зростання цін.

Тому знити ціну майже нереально. Тим паче, що вони також мають зареєсструвати пдв, але вже не на нас, а як компенсуюче, от і виходить, що ми його платимо...
А що робити, якщо відправлені ПН за лютий в лютому в медку зависли очікується доставка і в ел.кабінеті не зареєстровані, чекати чи повторно відправляти?
Зараз можно тільки по новый формі зареєструвати, отже про ті старі можете забути і видалити з Медка або скопіювати і відправляти заново (автоматом підтягне у нову форму податкової накладної).
Може хтось популярно пояснити в чому може бути проблема з реєстрацією? Порозумію навіть з матюками))))
За лютий при мінусовому мільойні зареєструвало все крім однієї, викидує, типа мінусовий ліміт. Порадили що має співпадати до копійки, Перевірила, співдадає, но не реєструє.
За березень та квітень частково пореєструвало, решту викидує, типа мінусовий ліміт.
За травень взагалі мовчу. Викидує все
Quote
leapold
Може хтось популярно пояснити в чому може бути проблема з реєстрацією? Порозумію навіть з матюками))))
За лютий при мінусовому мільойні зареєструвало все крім однієї, викидує, типа мінусовий ліміт. Порадили що має співпадати до копійки, Перевірила, співдадає, но не реєструє.
За березень та квітень частково пореєструвало, решту викидує, типа мінусовий ліміт.
За травень взагалі мовчу. Викидує все

Не має пояснень логічних, але якщо за декларацією поданою був пдв до сплати, то допоки за всіма поданими деками не буде сплачено, тобто боргу не буде, ПН не реєструє, або ж доки постачальник не зареєструє на нас ПН.
У мене подано за 02,03,04 - по всім до сплати. Сплачено за 02 і 03. І я не можу за лютий навіть зареєструвати, бо, як кажуть податківці, система настроєна, що у вас борг за несплачений квітень, А те що лютиц сплачено і не реєструє нікого не колише.
Коллеги, а сколько по времени у Вас регистрируются ПН ?
Ну, приблизительно....
Это только у меня Кабинет ледве дихає ?
Отправляла в пятницу 3 червня (правда, после обеда), увидела в Кабинете что зарегились только вчера вечером.....
nikon, вчора податкові дуже довго реєструвались, якщо відправили з самого рахнку, то булии зареєстровані аж 19 год. вечора. Як буде сьогодні, день каже...
Quote
nikon
Коллеги, а сколько по времени у Вас регистрируются ПН ?
Ну, приблизительно....
Это только у меня Кабинет ледве дихає ?
Отправляла в пятницу 3 червня (правда, после обеда), увидела в Кабинете что зарегились только вчера вечером.....

Вони в п'ятницю шось лампічили мабуть, бо капєц як довго нічого не рєгілось.
Я орієнтуюсь в кабінеті на перерахунок перевищення. До 03.06 і ПЗ реєструвались
по декілька швидше і перевищення кілька раз на день - а зараз як і до воєнного стану(((
Я вчора ввечері відправила (побачила зареєстроване ПК) - то сьогодні тільки в 12 пореєструвались...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Вчора відправила в 11, зареєструвалось в 15. Як і раніше, 4 години.
Підкажіть, якщо декларації не подавали взагалі, то за лютий-квітень декларацію здаємо по первинці?
Тобто, Квітневі податкові нам зареєструють у червні-липні, але ми їх показуємо у квітневій декларації?
І вихідні ПН показуємо в тому місяця, в якому вони були виписані, хоча зареєстровані пізніше?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 4    Сторінки: Попередні1234Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00043300000000002