Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Виправлення помилки в т. 1.1 додатку 1 ПДВ

Відправлено користувачем OdunBuh 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
я підтримую точку зору, що уточнювати Д1 все ж потрібно, бо ПН на платника, який на той період став неплатником, ніколи не зареєструється, то нащо вона буде "висіти"
колегі по цій темі раніше писали, що так, не треба в такому випадку, як мій, подавати уточнюючий,
чесно кажучі, я не знаю, в мене небагато досвіду по уточненням...
але я думаю, якщо все ж таки подати уточнюючий, то він начебто ні на що не вплине, але помилка все ж такі буде виправлена

наробили бухам клопіту з цим пдв...
у мене теж так з часом на форумі


Прошу направить на путь инстиный. Если сейчас регистрировать налоговую накладную за март месяц, когда покупатель был плательщиком НДС, указывать регистрацию на неплатедьщика или платедьщика НДС? Уже совсем в каком-то ступоре. Прошу Вашей помощи.Заранее всем спасибо
963533, обов'язково як на платника! Адже контрагент був платником, подавав звіт по ПДВ і скоріш всього включав ваші суми до ПК по первинці.
если ваш покупатель в марте был плательщиком ндс, то в НН указываете все в обычном порядке, его название, ИПН и т.д, если тот же покупатель стал с апреля неплательщиком ндс, то даже если это ТОВ с названием, в НН в графе "Отримувач (покупець)" пишется "Неплатник" и в графе ИПН ставится 100000000000
Quote
ira_hohl
я підтримую точку зору, що уточнювати Д1 все ж потрібно, бо ПН на платника, який на той період став неплатником, ніколи не зареєструється, то нащо вона буде "висіти"

отже, ще раз про ситуацію, коли з декларацієй за квітень (вчасно поданій) в Д1 було вказано в табл.1.1. покупця з ІПН, який в той час вже був неплатником, а на сьогодні ПН на Неплатника вже зареєстрована, перевищення зникло, уточнююча ще не подавалась,
спробувала заповнити таблицю 1.1. в уточнюючому Д1, в якій внесла тільки один рядок на вилучення по тому покупцю, який виявився неплатником,
працюю в Медку, Медок автоматично переносить мінус в ітоговий рядок, обнулити вручну ітоговий рядок неможливо, відповідно цей мінус із Д1 попаде в саму уточнюючу декларацію, а в моєму випадку ПЗ не змінюється,
тому випливає таке:
1 варіант - взагалі не уточнювати таблицю 1.1. в Д1,
2 варіант - робити два рядки, з мінусом на платника з ІПН і з плюсом на Неплатника з умовним ІПН, щоб в ітоговому рядку було пусто!!!,
але ПН на Неплатника вже зареєстрована і на момент подачі уточнюючого її не потрібно показувати в табл. 1.1.,
отака дурня виходить ...
колегі, що порадите, взагалі не уточнювати табл.1.1. в Д1 ???
Quote
ira_hohl

я підтримую точку зору, що уточнювати Д1 все ж потрібно, бо ПН на платника, який на той період став неплатником, ніколи не зареєструється, то нащо вона буде "висіти"

отже, ще раз про ситуацію, коли з декларацієй за квітень (вчасно поданій) в Д1 було вказано в табл.1.1. покупця з ІПН, який в той час вже був неплатником, а на сьогодні ПН на Неплатника вже зареєстрована, перевищення зникло, уточнююча ще не подавалась,
спробувала заповнити таблицю 1.1. в уточнюючому Д1, в якій внесла тільки один рядок на вилучення по тому покупцю, який виявився неплатником,
працюю в Медку, Медок автоматично переносить мінус в ітоговий рядок, обнулити вручну ітоговий рядок неможливо, відповідно цей мінус із Д1 попаде в саму уточнюючу декларацію, а в моєму випадку ПЗ не змінюється,
тому випливає таке:
1 варіант - взагалі не уточнювати таблицю 1.1. в Д1,
2 варіант - робити два рядки, з мінусом на платника з ІПН і з плюсом на Неплатника з умовним ІПН, щоб в ітоговому рядку було пусто!!!,
але ПН на Неплатника вже зареєстрована і на момент подачі уточнюючого її не потрібно показувати в табл. 1.1.,
отака дурня виходить ...
колегі, що порадите, взагалі не уточнювати табл.1.1. в Д1 ???
Щодо автоматично в Медок - відключаєте автоматичний розрахунок і правите як потрібно і що потрібно - податкову накладну чи звіт (наприклад, знадобиться при поданні УР в липні - програма буде рахувати самоштраф, якщо в оновленні це не обіграють, який потрібно буде видалити вручну).


Щодо Вашого питання. Сума перевищення враховує лише суму з таблиці 1.1. Якби перевищення формувалось не просто сумою, а з урахуванням вказаних ІПН в таблиці, то Ви б не змогли зареєструвати ліву чи неправильну пн. І тоді б Ви уточнювали, щоб мати змогу зареєструвати. А так, все подалось, все зареєструвалось, всі суми зійшлись.
я ніколи такого не робила і не знаю як в Медку відключити автоматичний розрахунок
Quote
Seebea


я підтримую точку зору, що уточнювати Д1 все ж потрібно, бо ПН на платника, який на той період став неплатником, ніколи не зареєструється, то нащо вона буде "висіти"

отже, ще раз про ситуацію, коли з декларацієй за квітень (вчасно поданій) в Д1 було вказано в табл.1.1. покупця з ІПН, який в той час вже був неплатником, а на сьогодні ПН на Неплатника вже зареєстрована, перевищення зникло, уточнююча ще не подавалась,
спробувала заповнити таблицю 1.1. в уточнюючому Д1, в якій внесла тільки один рядок на вилучення по тому покупцю, який виявився неплатником,
працюю в Медку, Медок автоматично переносить мінус в ітоговий рядок, обнулити вручну ітоговий рядок неможливо, відповідно цей мінус із Д1 попаде в саму уточнюючу декларацію, а в моєму випадку ПЗ не змінюється,
тому випливає таке:
1 варіант - взагалі не уточнювати таблицю 1.1. в Д1,
2 варіант - робити два рядки, з мінусом на платника з ІПН і з плюсом на Неплатника з умовним ІПН, щоб в ітоговому рядку було пусто!!!,
але ПН на Неплатника вже зареєстрована і на момент подачі уточнюючого її не потрібно показувати в табл. 1.1.,
отака дурня виходить ...
колегі, що порадите, взагалі не уточнювати табл.1.1. в Д1 ???
Щодо автоматично в Медок - відключаєте автоматичний розрахунок і правите як потрібно і що потрібно - податкову накладну чи звіт (наприклад, знадобиться при поданні УР в липні - програма буде рахувати самоштраф, якщо в оновленні це не обіграють, який потрібно буде видалити вручну).


Щодо Вашого питання. Сума перевищення враховує лише суму з таблиці 1.1. Якби перевищення формувалось не просто сумою, а з урахуванням вказаних ІПН в таблиці, то Ви б не змогли зареєструвати ліву чи неправильну пн. І тоді б Ви уточнювали, щоб мати змогу зареєструвати. А так, все подалось, все зареєструвалось, всі суми зійшлись.

тобто не треба робити зараз зайвих рухів і НЕ ТРЕБА УТОЧНЮВАТИ ТАБЛ.1.1., я правильно зрозуміла ???
Quote
ira_hohl
я ніколи такого не робила і не знаю як в Медку відключити автоматичний розрахунок
вже знайшла, де в Медку відключається автоматичнй розрахунок,
дякую, раніше не знала про таку можливість
Quote
ira_hohl



я підтримую точку зору, що уточнювати Д1 все ж потрібно, бо ПН на платника, який на той період став неплатником, ніколи не зареєструється, то нащо вона буде "висіти"

отже, ще раз про ситуацію, коли з декларацієй за квітень (вчасно поданій) в Д1 було вказано в табл.1.1. покупця з ІПН, який в той час вже був неплатником, а на сьогодні ПН на Неплатника вже зареєстрована, перевищення зникло, уточнююча ще не подавалась,
спробувала заповнити таблицю 1.1. в уточнюючому Д1, в якій внесла тільки один рядок на вилучення по тому покупцю, який виявився неплатником,
працюю в Медку, Медок автоматично переносить мінус в ітоговий рядок, обнулити вручну ітоговий рядок неможливо, відповідно цей мінус із Д1 попаде в саму уточнюючу декларацію, а в моєму випадку ПЗ не змінюється,
тому випливає таке:
1 варіант - взагалі не уточнювати таблицю 1.1. в Д1,
2 варіант - робити два рядки, з мінусом на платника з ІПН і з плюсом на Неплатника з умовним ІПН, щоб в ітоговому рядку було пусто!!!,
але ПН на Неплатника вже зареєстрована і на момент подачі уточнюючого її не потрібно показувати в табл. 1.1.,
отака дурня виходить ...
колегі, що порадите, взагалі не уточнювати табл.1.1. в Д1 ???
Щодо автоматично в Медок - відключаєте автоматичний розрахунок і правите як потрібно і що потрібно - податкову накладну чи звіт (наприклад, знадобиться при поданні УР в липні - програма буде рахувати самоштраф, якщо в оновленні це не обіграють, який потрібно буде видалити вручну).


Щодо Вашого питання. Сума перевищення враховує лише суму з таблиці 1.1. Якби перевищення формувалось не просто сумою, а з урахуванням вказаних ІПН в таблиці, то Ви б не змогли зареєструвати ліву чи неправильну пн. І тоді б Ви уточнювали, щоб мати змогу зареєструвати. А так, все подалось, все зареєструвалось, всі суми зійшлись.

тобто не треба робити зараз зайвих рухів і НЕ ТРЕБА УТОЧНЮВАТИ ТАБЛ.1.1., я правильно зрозуміла ???

Так. Не привертайте до себе зайвої уваги фіскалів.

Тим паче, при невірному заповненню таблиці 1.1 Ви можете собі знов перевищення створити і зменшити ліміт.

Якщо у Вас дійсно все зареєструвалось, ліміт вирівнявся, перевищення пішло, то навіщо щось уточнювати. Я вважаю, що не треба. Тим паче, що фіскали давали пояснення про заповнення таблиці 1.1 в УР, якщо ПН вже зареєстровані, і радили в такому випадку її вже не заповнювати.
Quote
ira_hohl

я ніколи такого не робила і не знаю як в Медку відключити автоматичний розрахунок
вже знайшла, де в Медку відключається автоматичнй розрахунок,
дякую, раніше не знала про таку можливість
Будь ласка, тільки користуйтеся з обережністю: наприклад, в ПН зміна одного показника призводить до зміни інших. Це все треба враховувати, а так - корисна опція.

P.S. Для тих, хто не знає:
автоматичний розрахунок відключається в Медку в меню Правка.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00042500000000001