Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Виправлення помилки в т. 1.1 додатку 1 ПДВ

Відправлено користувачем OdunBuh 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Доброго дня. Подали за квітень 2022 деку по ПДВ з заповненою таблицею 1.1. Зараз раєструю ПН і виявляється, що частина наших клієнів перейшла на 2%. Я так розумію, тепер потрібно відкоркгувати таблицю 1.1 для зміни ІПН клієнтів на неплатників. Чи правильно розумію, що необхідно подати уточнюючий в якому:
1) ст. 5 і 6 будуть однакові
2) в додатку 1 таблиці 1.1 вказую тільки ті накладні, що виправляються з правильними реквізитами
???


а раніше ж нібито в дод 5 при невірному вказанні ІПН робили + та - вилучали і додавали, мабуть і зараз так же. По логіці- Ви подаєте нульовий дод 1- в уточнюючій Ви ж не заповнювали графу по різниці. Значить і сам додаток повинен вийти в нуль

А взагалі, я б не подавала уточнюючий, це ж ні на що не вплине- не на Ваш ліміт, не на Ваші ПЗ и тім паче не на ПК покупця
Дякую! Пропозицію: не подавати - треба обміркувати smiling smiley
Quote
Альонка
а раніше ж нібито в дод 5 при невірному вказанні ІПН робили + та - вилучали і додавали, мабуть і зараз так же. По логіці- Ви подаєте нульовий дод 1- в уточнюючій Ви ж не заповнювали графу по різниці. Значить і сам додаток повинен вийти в нуль

А взагалі, я б не подавала уточнюючий, це ж ні на що не вплине- не на Ваш ліміт, не на Ваші ПЗ и тім паче не на ПК покупця

А СЕА пропустить на реєстрацію накладні, якщо у таблиці 1.1 вони були вказані з іншим ІПН?
так я і пропоную нічого не змінювати- лишити і в ПН і в звітності ІПН для призупинених платників
аа, мабуть зрозуміла- ПН на призупинених не реєструються? так?
тоді якщо Ви зареєструєте на неплатників всі свої ПН до подачі уточнюючого, Вам треба буде вилучити ті ПН з додатка 1 які з ІПН- то мабуть уточнювати дод 1 на вилучення
всім доброго дня!
я відправила на реєстрацію одну з ПН за квітень, в реєстрації відмовлено, бо покупець з квітня перейшов з платника пдв на єдиний податок 2%, тому переробила цю податкову на "неплатник" і чудово зареєструвалось, хоча в Д1 в таблиці 1.1. вказано ІПН по цій ПН,
уточнюючий за квітень ще не подавала, подам на днях,
слухала вебінар, помилку в д1, якщо вона не чипляє суму пдв в декларації виправляти так:
в уточнюючій декларації графи 4 і 5 однакові, 6 - пуста,
в уточнюючому Д1 в таблиці 1.1 повторюємо невірний рядок, ставимо в ньому кількість і базу з мінусом,
вписуємо вірний рядок з виправленими реквізитами, в моєму випадку я виправляю ІПН, кількість і база з плюсом, рядок "Усього за звітний період" в таблиці 1.1. в даному випадку не заповнюється
Ірино, в мене сумніви щодо вказування в уточнюючому додатку 1 ПН на неплатника- адже коли Ви подаєте уточнюючий, ПН на неплатника вже зареєстрована, а в 1 додатку показуємо тільки незареєстровані. Мені здається правильно- відмінусувати невірну ПН яка з кодом і все, а сама деларація звісно не змінюється.
Quote
Альонка
аа, мабуть зрозуміла- ПН на призупинених не реєструються? так?
тоді якщо Ви зареєструєте на неплатників всі свої ПН до подачі уточнюючого, Вам треба буде вилучити ті ПН з додатка 1 які з ІПН- то мабуть уточнювати дод 1 на вилучення

Так, не реєструються
Щось я заплуталась. ПН на неплатників ще не реєструвала. Якщо спершу уточнюючий, а потім реєстрація - то як, все ж таки, правильно:
1) вказати в табл 1 тільки ті накладні, що виправляються з правильними реквізитами чи
2) як написала Іра - невірні ПН з мінусом і вписуємо вірні?
Quote
OdunBuh
Щось я заплуталась. ПН на неплатників ще не реєструвала. Якщо спершу уточнюючий, а потім реєстрація - то як, все ж таки, правильно:
1) вказати в табл 1 тільки ті накладні, що виправляються з правильними реквізитами чи
2) як написала Іра - невірні ПН з мінусом і вписуємо вірні?

2 варіант
Такаж проблема, но більше склоняюсь до варіанту Таблицю 1.1 не уточнювати, на момент подачі уточнюючого розрахунку накладні зареєстровані, що коригувати? А покупець податкового кредиту все одно не має.
marja, ви так добре обгрунтували, дякую. Швидше за все так і зроблю.
Quote
marja
Такаж проблема, но більше склоняюсь до варіанту Таблицю 1.1 не уточнювати, на момент подачі уточнюючого розрахунку накладні зареєстровані, що коригувати? А покупець податкового кредиту все одно не має.

я теж так думала, але на жаль такий варіант не спрацює-
1 У Вас не вийде зареєструвати ПН з ІПН для тих покупців, хто перейшов на єдиний, а тільки з умовним 1000..
2 Тоді у Вас не зникае СуммаПеревищення- Ви показали в додатку 1 незареєстроані, а так як їх Ви не плануєте реєструвати- вони так і лишаться в Перевищ

тому виправляємо в залежності від того що Ви зробите раніше

1 Спочатку зареєструєте на неплатників- тоді потім подаєте уточнюючий дод 1 де просто показуєте з знаком мінус всі ПН які і не плануєте реєструваті, або
2 Спочатку подаєте уточнюючий дод 1 де ПН з ІПН зі знаком мінус та ПН з 1000... зі знаком плюс

Що в першому, що в другому варіанті сама деларація у Вас не змінюється по ПЗ!! змінюється тільки підсумок додатка 1 і тільки в варіанті 1!
Я зареєструвала такі податкові накладні тип причини 02 умовний код 1000000000000, тому що реєстрація таких платників на ЄП 2% тимчасово призупинена. В чому проблема?
Перерахувала сумму перевищення, вона збіглась з сумою зареєстрованих ПН, у т.ч на замінена на неплатника.
Quote
marja
Перерахувала сумму перевищення, вона зменшилась на суму зареєстрованих ПН, у т.ч замінена на неплатника.
Quote
marja
Перерахувала сумму перевищення, вона збіглась з сумою зареєстрованих ПН, у т.ч на замінена на неплатника.

а в тому то і справа- якщо Ви всі ПН зареєстрували, у Вас повинно зникнути Перевищення
адже Перевищення зїдає Ваш ліміт
Я ще не все податкові зареєструвала, у мене перевищення зменьшилось на зареєстровані податкові.
вибачте, Альонка, я не дуже зрозуміла, чому треба робити саме так:
"тому виправляємо в залежності від того що Ви зробите раніше

1 Спочатку зареєструєте на неплатників- тоді потім подаєте уточнюючий дод 1 де просто показуєте з знаком мінус всі ПН які і не плануєте реєструваті, або
2 Спочатку подаєте уточнюючий дод 1 де ПН з ІПН зі знаком мінус та ПН з 1000... зі знаком плюс"

я в декларації за квітень, яку подала вчасно, показала в Д1 в табл.1.1. ПН на контрагента з його ІПН, який з 01.04.2022 перестав бути платником пдв, якщо би я вчасно про це дізналась, то показала би в Д1 за квітень в табл.1.1.цю ПН з кодом 100000000000,
зараз в червні я хочу уточнити Д1 за квітень, я відмінусую рядок з ІПН і, зараз питання, чому я не можу з плюсом показати цей рядок на неплатника??? я ж зараз в червні буду уточнювати період квітень, в квітні вірна ПН на неплатника була не зареєстрована и повинна бути в табл.1.1. в Д1 за квітень,
то яка різниця, що я іі зареєструвала в червні до подачі уточнюючого за квітень???
Поясніть мені, будь ласка
Ірино, Вам же все розтлумачили))
Ок, спочатку. Додаток 1- він тільки для незареєстрованих ПН, причьому незареєстрованих саме на МОМЕНТ ПОДАЧІ!
У таблиці 1.1 додатку 1 до уточнюючого розрахунку не відображаються відомості щодо податкових накладних, які на дату подання декларації були не зареєстровані в ЄРПН та відображені у таблиці 1.1 додатка 1 до податкової декларації з ПДВ, а на дату подання уточнюючого розрахунку вже зареєстровані в ЄРПН, читайте по посиланню [news.dtkt.ua]
Т.я. Ви фактично в Декларації собі приписали зайві ПН (ті, що виписані на платників замість неплатників), то їх і треба відсторнувати, а як- то вже я прописала механізм. Якщо на платників Ви вже зареєстрували ПН, Вам просто треба виключити ті зайві з додатка 1- на саму Декларацію це не вплинуло, але в уточнюючому додатку 1 треба всі ці ПН заповнити зі знаком мінус.
Якщо ж Ви ще не зареєстрували ПН на неплатників, то треба в додатку 1 прописати ті незареєстровані ПН та одночасно відмінусувати ПН на платників.
Тобто в першому варіанті у Вас буде підсумок по уточненому додатку 1 зі знаком мінус, в другому- нуль. Знову ж таки!!- по ітогах уточнюючого по самій Декларації змін не буде! Тільки по строках додатка 1 і тільки в 1 варіанті.
Але Марія перевірила на практиці такі уточнення, і виявила досить цікаву картину- виявляється, Перевищення формується при ідентифікації незареєстрованих ПН по Дата/Номер, а не Дата/Номер/ІПН. Це говорить про те, що взагалі не потрібно уточнювати додаток1- зміна ІПН з платника на неплатника нібито ніяк не вплинула на зменьшення і обнулення Перевищення при реєстрації ПН, перевіряйте самі. В решті решт Ви завжди зможете уточнити додаток 1 та вивести з нього ті накладні, які так і не потребують реєстрації.
просто мені раніше не доводилося коригувати Д1, тому я не знала, що
у таблиці 1.1 Додатка 1 до уточнюючого розрахунку не відображаються податкові накладні,
які на дату подання уточнюючого розрахунку вже зареєстровані в ЄРПН


Альонка, дякую Вам і форуму за нові знання
Ірино, в мене теж аналогічна ситуація і теж за квітень. Я схильна підтримати думку, що не потрібно подавати коригування дод 1. В мене покупець тільки на один місяць переходив на 2%. Якби ми мали змогу своєчасно реєструвати ПН, то побачили б це. Рєстрація ПН була призупинена не з нашої вини, реєстри закриті, ПЗ від цього не змінюються.
Але якщо подавати коригування, то я б робила і "-", і "+", бо ми робимо уточнення декларації на момент подачі, а не на теперішній час, а тоді просто не маючи достовірної інформації, відобразили ПН не в тому розділі дод 1 табл 1,1. Я так думаю.
На сайті щось не те з часом, я відправила коментар у 14 годин, а він відобразився у 10:59. ????????
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00046099999999993