Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

20-ОПП

Відправлено користувачем crizis 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
20-ОПП
Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, тов взяло в оренду станок на декілька днів. Чи потрібно мені подавати 20 -ОПП?
Re: 20-ОПП
Думаю, ні. До того ж, в переліку типів об'єктів оподаткування я не знайшла підходящого коду.

Для мене станок - це як інструмент, обладнання, якого на підприємстві може бути чимало. Тобто звичайний ОЗ чи МНМА, про які інформація в 20-ОПП не подається.
Re: 20-ОПП
А якщо раніше подавали 20-ОПП де був об.єкт цілий, а потім 20-ОПП на зміну - частина в оренді даного об.єкта, а інша частина в експлуатації підприємства. У Кабінеті висвітились дані по об.єкту тільки про частину, що експлуатується, а про ту що в оренді у Відомості про об.єкт оподаткування дані відсутні. Так і має бути? Чи щось з 20-ОПП "нахімічили"? Дякую.


Re: 20-ОПП
Quote
nikiticn
А якщо раніше подавали 20-ОПП де був об.єкт цілий, а потім 20-ОПП на зміну - частина в оренді даного об.єкта, а інша частина в експлуатації підприємства. У Кабінеті висвітились дані по об.єкту тільки про частину, що експлуатується, а про ту що в оренді у Відомості про об.єкт оподаткування дані відсутні. Так і має бути? Чи щось з 20-ОПП "нахімічили"? Дякую.
Ви подали 20-ОПП про зміну стану об'єкта - був у власності, став в оренді. Які дані подали, такі і стали.
А по суті, у Вас один об'єкт поділився на дві частини. Мають бути вже два номери, мені здається, старий треба було "закрити", а два нових створити.
Тут вирішувати Вам - по 20-ОПП інформації і роз'яснень дуже мало. З однієї сторони мінус, а з іншої - плюс. Вам вирішувати, як саме зробити і як обґрунтувати, за потреби
Re: 20-ОПП
Підкажіть будь ласка. Подавали в липні інформацію про закриття об'єкту оподаткування (були проблеми з орендую і магазин не працював, думали що взагалі закриємось) Тепер орендодавець надав згоду на подовження роботи, але інформація про закриття вже пішла в податкову. Як тепер поновити цей об'єкт, подати первинну інформацію як новий об'єкт з новим ідентифікатором, чи можливо первинна інформація але зі старим ідентифікатором? Усі данні по об'єкту не змінювались: назва, адреса, призначення і таке інше.
Re: 20-ОПП
Ідентифікатор лишиться то й же, але от номер об'єкту (графа поряд) поставте наступний.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: 20-ОПП
Re: 20-ОПП
Добрий день! Юр.особа взяла в оренду автомобіль у фіз. особи.
Підскажіть, будь ласка, в 20-ОПП в графі 12 ставити наприклад реєстраційний номер ИМ0000АН чи номер шасі(кузова) WH.........851
Re: 20-ОПП
Re: 20-ОПП
Доброго дня. ФОП надає в оренду на місяць власний автомобіль, договір підписано у жовтні, акти закрилися в листопаді. Оплату отримали в грудні. Чи потрібно було показати в 20опп цю оренду ще в жовтні, чи зараз в грудні, коли безпосередньо отримали дохід?
Re: 20-ОПП
Формально - потрібно було, але на практиці воно ні на що не впливає.
Якщо податківці не помітять, то й штрафу не буде

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: 20-ОПП
Доброго дня. Підкажіть, чи є зараз штрафи за неподачу 20-ОПП. Згідно з консультацією

[dn.tax.gov.ua]

то наче нема, але інспектор посилається на більш свіжу консультацію і каже що я повинен сплатити штраф за січень 2023:

[km.tax.gov.ua]

але тут я взагалі не бачу нічого про цю форму.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034999999999996