Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Декларація з ПДВ

Відправлено користувачем Lera_mex2016 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 5    Сторінки: 12345Наступна
Декларація з ПДВ
Підскажіть будь-ласка якщо з лютого-травень не подавали декларацію з ПДВ, Податкові не зареєстровані вчасно, реєстрація була в червня 2022 р., як формувати декларації з лютого - травень?
Лютневі - в лютий, березневі - в березень, квітневі - в квітень, травневі - в травень.
Січневі і раніше - в червень.
Або всі в червень.
Якшо всі податкові - і ваші і вхідні - вже пореєстровані, то до 20.07 подаєте
декларації як ви це і робили раніше.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


я так розумію що в декларацію за лютий я включаю всі ПЗ (якщо вони були зараєстровані в червні ) а ПК за лютий я включаю тільки той який був своєчасно зареєстрований в лютому , весь інший ПК я включаю в декларвцію за червень? і так далі з березнем, травнем ...
Re: Декларація з ПДВ
Тимчасово терміни реєстрації змінили - реєстрація ПН/РК до 15 липня вважається без порушень. Тобто пк за лютий-травень, якщо ПН/РК зареєстровані до 15 липня, Ви маєте право включити за датою виписки/створення, а не реєстрації.
Ні, в декларацію за лютий Ви включаєте податкові накладні, виписані за лютий. Якщо вони зареєстровані в червні, то чудово. Якщо вони не будуть зареєстровані до 15.07, то Вам доведеться задавати уточнюючий розрахунок і їх звідти виключати. Але якщо всі лютневі податкові зареєстровані, то включаєте їх датою виписки.
До ПН за лютий-травень норма про включення в декларацію місяцем реєстрації - не діє.
Re: Декларація з ПДВ
Уважаемые коллеги! Прошу Вашей помощи в данном вопросе
Мне нужно изменить декларацию по НДС за февраль Додаток 1 (обязательства), НН не зарегистрированные
Первоначальную Декларацию я сдала 16.06.22г.
Сейчас я должна подать ЗВІТНА НОВА?
И второй вопрос " сума обчислена відповідно до ст.200 " стр. 19.1 у меня отрицательное значение (т.е. со знаком минус-25000 грн)
Как эта сумма переходит дальше в Декларации.
Вы простите меня, совсем запуталась с этими накладными (что когда зарегистриоровано), а с отрицательным значением никогда не имела дела. Одним словом запуталась.Просто крик души!
Прошу вывести меня из этого тупика, т.к. не могу продолжить дальше. Заранее всем спасибо
Re: Декларація з ПДВ
Quote
963533
Уважаемые коллеги! Прошу Вашей помощи в данном вопросе
Мне нужно изменить декларацию по НДС за февраль Додаток 1 (обязательства), НН не зарегистрированные
Первоначальную Декларацию я сдала 16.06.22г.
Сейчас я должна подать ЗВІТНА НОВА?
И второй вопрос " сума обчислена відповідно до ст.200 " стр. 19.1 у меня отрицательное значение (т.е. со знаком минус-25000 грн)
Как эта сумма переходит дальше в Декларации.
Вы простите меня, совсем запуталась с этими накладными (что когда зарегистриоровано), а с отрицательным значением никогда не имела дела. Одним словом запуталась.Просто крик души!
Прошу вывести меня из этого тупика, т.к. не могу продолжить дальше. Заранее всем спасибо

Якщо треба внести зміни до декларації за 02/22, то необхідно подавати УР (звітну нову можна було лише до 21.03).
Сума обчислена відповідно до ст.200 (р.19.1), тобто реєстраційний ліміт по суті, заповнюється в декларації лише якщо заповнюється сам рядок 19.1. Якщо ліміт від'ємний, то так і вказується.
Re: Декларація з ПДВ
Коллеги, до какого числа подаете декларацию за май - 20.06. или 20.07.?
Хоч вони і не прийняли 7458, я подам до 20.07.22.
Re: Декларація з ПДВ
На всіх вебінарах кажуть про термін до 20.06. Я теж планувала до 20.07. але тепер засумнівалась
Quote
Цветик
Хоч вони і не прийняли 7458, я подам до 20.07.22.

можна подати будь-яку, пусту а потім до 25 липня без штрафів уточнитися
Точно! Так і зроблю! Дякую, Михаил!
Слухайте, а як гадаєте, можна перестрибувати через декларації? Тобто здати травень, а через два тижня здати лютий, березень і квітень?
Re: Декларація з ПДВ
Штрафа по уточненке не будет?
Quote
Цветик
Слухайте, а як гадаєте, можна перестрибувати через декларації? Тобто здати травень, а через два тижня здати лютий, березень і квітень?

А чому б і не так)
Я здала сьогодні за травень.
За квітень після 20 червня планую.
Quote
Rita_yar
Штрафа по уточненке не будет?

до 20\07 без штрафів якщо уточнювати лютий-травень
Re: Декларація з ПДВ
Уважаемые коллеги, подскажите!
Предыдущий бухгалтермоего предприятия сдала декларацию за апрель, задекларировав только обязательство.
Можно ли сейчас сдать уточненку на уменьшение, показав кредит?
Довоенные периоды на уменьшение не уточняются, это читала.
А военные?
Quote
sun_fl
Уважаемые коллеги, подскажите!
Предыдущий бухгалтермоего предприятия сдала декларацию за апрель, задекларировав только обязательство.
Можно ли сейчас сдать уточненку на уменьшение, показав кредит?
Довоенные периоды на уменьшение не уточняются, это читала.
А военные?

Мне кажется, с февраля-май можно без проблем уточняться на уменьшение, нигде запрета не встречала.
Как вариант: можете апрельский кредит показать в майской или июньской декларации и тогда не надо будет уточняться.
Но тут все зависит от суммы к уплате, может как раз в апреле она неподъемная получилась...
Re: Декларація з ПДВ
Спасибо!
В апреле сумма получилась-просто караул..Хочу сделать корректировку и запихнуть в нее уже зарегистрированный кредит февраля-марта-апреля.
Re: Декларація з ПДВ
а якщо за травень є частина зареєстрованих мною ПН і я тільки їх покажу в зобов'язаннях в декларації, то реєстр.ліміт не повинен же змінитися ? чи я не те думаю ???


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
Re: Декларація з ПДВ
Коллеги, всем мира!
Вопрос: если контрагент не регистрировал НН с февраля по апрель, я подавала Деку без этих НН. Теперь в июне контрагент зарегистрировал НН, как их мне теперь показать:
1) ВСЕ ставлю в деку за май 2022 (сегодня еще успеваю отчитаться), с расшифровкой в дод.1 по периодам, и внесением в дод. 2 одной строкой(???), т.к. у нас від'ємні значення по деках . confused smiley
2) Уточняю деки с февраля по апрель с внесением НК, потом отчитываюсь за май 2022? confused smiley
3) Варианты еще есть? eye rolling smiley
СПАСИБО

******************************************************************
СПАСИБО ВСЕМ ЗА ПОМОЩЬ!
Quote
morozea
Коллеги, всем мира!
Вопрос: если контрагент не регистрировал НН с февраля по апрель, я подавала Деку без этих НН. Теперь в июне контрагент зарегистрировал НН, как их мне теперь показать:
1) ВСЕ ставлю в деку за май 2022 (сегодня еще успеваю отчитаться), с расшифровкой в дод.1 по периодам, и внесением в дод. 2 одной строкой(???), т.к. у нас від'ємні значення по деках . confused smiley
2) Уточняю деки с февраля по апрель с внесением НК, потом отчитываюсь за май 2022? confused smiley
3) Варианты еще есть? eye rolling smiley
СПАСИБО

Я бы подала по 1) варианту чтоб не заморачиваться с уточненками.
Зачем Вам те уточнёнки? Ставьте всё в май. Можете даже поставить всё в июнь. Всё равно конечный срок уплаты - 30 июля по всем декам.
Re: Декларація з ПДВ
Дякую, всім. Так і думала, але чомусь з'явились раптом сумніви smileys with beer

******************************************************************
СПАСИБО ВСЕМ ЗА ПОМОЩЬ!
Re: Декларація з ПДВ
Дівчатка та хлопчики, підкажіть, що за....??
Учора 20.06 о 16:40 відправила Деку ПДВ? прийшла квитанція "Про отримання звітності в 16:40"
Але Квитанції 1 я так і не дочекалася. В кабінеті платника також Деки не було, і я о 22:00 повторно відправила звіт і знову ж отримала квитанцію "Про отримання звітності в 22:00" Подібні ситуації траплялися в моїй практиці, але наранок приходили квитанції про прийняття в день подачі, навіть коли я відправляла деку о 23:55 останього граничного дня.... Тож я навіть не переживала взагалі...
Сьогоді в 11:14 прийшла Квитанція 1 з зауваженням sad smiley про порушення граничного терміну подання... І що це за ...?? (немає слів)...
І як тепер?? Таке в мене вперше(

******************************************************************
СПАСИБО ВСЕМ ЗА ПОМОЩЬ!
Re: Декларація з ПДВ
Добрый день!

Тоже вопрос. вчера сдала Деку, за февраль, потом обнаружила, что не выписала 1 налоговую,
Теперь надо уточненку и штраф 3%, или без штрафа в военное время?

Спасибо!
Добрый день.

Такой вопрос, зарегила НН с НДС, сегодня выяснилось, что ном-ра неверная и должна быть без НДС. Я выбираю код причины 104? и в РК первой строкой показываю неверную ном-ру с минусом с НДС и второй строкой правильную без НДС?
Re: Декларація з ПДВ
Quote
ukushu_za_ushko
Добрый день.

Такой вопрос, зарегила НН с НДС, сегодня выяснилось, что ном-ра неверная и должна быть без НДС. Я выбираю код причины 104? и в РК первой строкой показываю неверную ном-ру с минусом с НДС и второй строкой правильную без НДС?

На ПН, які без ПДВ, у верхньому лівому куті проставляється "Без ПДВ". Тому тут мабуть простіше анулювати неправильну ПН і виписати нову.
Quote
morozea
Дівчатка та хлопчики, підкажіть, що за....??
Учора 20.06 о 16:40 відправила Деку ПДВ? прийшла квитанція "Про отримання звітності в 16:40"
Але Квитанції 1 я так і не дочекалася. В кабінеті платника також Деки не було, і я о 22:00 повторно відправила звіт і знову ж отримала квитанцію "Про отримання звітності в 22:00" Подібні ситуації траплялися в моїй практиці, але наранок приходили квитанції про прийняття в день подачі, навіть коли я відправляла деку о 23:55 останього граничного дня.... Тож я навіть не переживала взагалі...
Сьогоді в 11:14 прийшла Квитанція 1 з зауваженням sad smiley про порушення граничного терміну подання... І що це за ...?? (немає слів)...
І як тепер?? Таке в мене вперше(

Вчера и сегодня сервер налоговой нормально не работал, поэтому вашу декларацию приняли сегодня. А так как налоговая ничего не переделала в своём программном обеспечении, то программа автоматом считает штрафы.
У меня аналогичная ситуация, сдала в июне декларацию за апрель, квитанция 1 "Попередження - порушення вимог ст.49 п.49.18 ПКУ. Граничний термін подання звітності за звітний період - 20.05.2022. " и в электронном кабинете появилась запись "Розрахунок штрафної санкцiя за невчасну подачу декларацiї -170 грн."

Сроки подачи деклараций за февраль- май до 20.07, штрафов сейчас быть не может. Поэтому просто не обращать внимания на эти предупреждения.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 5    Сторінки: 12345Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000585