Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Декларація з ПДВ

Відправлено користувачем Lera_mex2016 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 5    Сторінки: Попередні12345Наступна
Re: Декларація з ПДВ
Подавали декларації з пдв за лютий-квітень 2022 р. (ПЗ по незареєстрованим пн, а ПК по первинці). От тепер у зв.язку із цим виникла сума перевищення, яка "З,їла" наш ліміт (вистачило 2-го ліміту лише на реєстрацію ПН (ПЗ) за лютий). Як тепер бути? Подати УР за березнь, квітень нульові, без ПЗ та ПК - пусті? Зареєструвати ПН за березень, квітень і знову подати УР із ПЗ та ПК(уже зареєстрованими)? Дякую.
Quote
nikiticn
Подавали декларації з пдв за лютий-квітень 2022 р. (ПЗ по незареєстрованим пн, а ПК по первинці). От тепер у зв.язку із цим виникла сума перевищення, яка "З,їла" наш ліміт (вистачило 2-го ліміту лише на реєстрацію ПН (ПЗ) за лютий). Як тепер бути? Подати УР за березнь, квітень нульові, без ПЗ та ПК - пусті? Зареєструвати ПН за березень, квітень і знову подати УР із ПЗ та ПК(уже зареєстрованими)? Дякую.

У вас повинна бути можливість зареєструвати ці ПН за допомогою другого ліміту.

Але зараз чомусь не у всіх це виходить.

Пишуть, що потрібно це робити помесячно (лютий, потім березень та ін.); що 2-й ліміт спрацює, якщо ви відобразили ці ПЗ в таб.1.1. додатку 1.1.; якщо за ці місяці ПДВ був сплачений до бюджету.

Якщо все одно не вийшло, так, робити, як ви написали.
Re: Декларація з ПДВ
Я реєструвала за рахунок 2-го ліміту не помісячно, спочатку почата лютий, потім перейшла на травень, квітень. Зараз залишився березень, то все спокійно йде.


Доброго дня, підскажить будь ласка як бути в такій ситуації.

Податкові накладні не рееструвалися з 1 лютого по 30 червня, декларації з ПДВ за лютий - червень також не подавалися (не було доступу до комп'ютера з бухгалтерією).

Питання наступні.
1. За якою формою зараз реєструвати ПН за лютий - JF1201012 тобто "стара форма", або вже за новою формою JF1201013 ?

2 За якою формою зараз реєструвати ПН за період з березня по сьогодні - за новою формою JF1201013 ?

3. Чи потрібно при складанні Декларацій з ПДВ за лютий, березень, квітень та травень заповнювати Таблицю 1.1 Додатка 1? Оскільки якщо я зареєструю податкові накладні за вказані періоди (02-05.2022) то навіщо заповнювати цю Таблицю 1.1 Додатка 1?

Дякую заздалегідь за відповідь!
Реєструєте за новою формою JF1201013. Навіть за лютий,ніяка інша зараз не діє.
Тобто "стару" взагалі не прийме Реєстр?
Дякую за відповідь!
так, за старою формою ви не зможете зареєструвати, ЄРПН іх відхилить як помилкові,
Таблиця 1.1 Додатка 1 заповнюється, якщо на дату подачі звіту є незареєстровані податкові накладні за звітний період, якщо ваші податкові накладні вже зареєстровані, то Таблиця 1.1 Додатка 1 є пустою
Щодо ПН - Дякую, зрозумів.
За Таблицю 1.1 Додатка 1 - тому й спитав, шо немає підстав ії заповнювати, якщо ПН за ПЗ зареєстровані.

Дякую!
А мені от цікаво. Деку за лютий подали. ПК по первинці не відображали, лише фактично зареєстровані. Частина постачальників перейшла на 2% і для них з реєстрацією все зрозуміло. Але як бути з моїм правом в 365 днів? Якщо воєнний стан буде тривати у лютому 2023 і постачальники до того часу не повернуться на загальну - 365 днів минають і я втрачаю право на кредит? Чи зможу я, скажімо, в січні 2023 подати уточнюючий за лютий 2022 і відобразити по первинці, чи «поезд ушел»?
Може це і дурно думати аж так наперед, але блін, як не зроби - все боком вилазить…
Quote
OdunBuh
А мені от цікаво. Деку за лютий подали. ПК по первинці не відображали, лише фактично зареєстровані. Частина постачальників перейшла на 2% і для них з реєстрацією все зрозуміло. Але як бути з моїм правом в 365 днів? Якщо воєнний стан буде тривати у лютому 2023 і постачальники до того часу не повернуться на загальну - 365 днів минають і я втрачаю право на кредит? Чи зможу я, скажімо, в січні 2023 подати уточнюючий за лютий 2022 і відобразити по первинці, чи «поезд ушел»?
Може це і дурно думати аж так наперед, але блін, як не зроби - все боком вилазить…

Серед моїх контрагентів, т-т-т, тих хто перейшов нема, тому не влазила в це детально.
Але потрапляв на очі лист ДПС, перед сумнозвісним про реєстрацію до 11-го числа...
шо ніби-то ті хто подібних контриків подав по первинці і вони зареєструють протягом 60-ти
днів після закінчення воєнного стану свої ПЗ - то навіть коригувать не треба після 15.07.
15.07 то для всіх ПДВешників, хто не переходив. Пошукайте - я не зберігала собі...
Якшо це дійсно так - то раджу вам все-таки подать (є час) уточнюючі і включить...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Виктория-3

Подавали декларації з пдв за лютий-квітень 2022 р. (ПЗ по незареєстрованим пн, а ПК по первинці). От тепер у зв.язку із цим виникла сума перевищення, яка "З,їла" наш ліміт (вистачило 2-го ліміту лише на реєстрацію ПН (ПЗ) за лютий). Як тепер бути? Подати УР за березнь, квітень нульові, без ПЗ та ПК - пусті? Зареєструвати ПН за березень, квітень і знову подати УР із ПЗ та ПК(уже зареєстрованими)? Дякую.

У вас повинна бути можливість зареєструвати ці ПН за допомогою другого ліміту.

Але зараз чомусь не у всіх це виходить.

Пишуть, що потрібно це робити помесячно (лютий, потім березень та ін.); що 2-й ліміт спрацює, якщо ви відобразили ці ПЗ в таб.1.1. додатку 1.1.; якщо за ці місяці ПДВ був сплачений до бюджету.

Якщо все одно не вийшло, так, робити, як ви написали.

Справа в тому, що хоть ми і показували у таб.1.1 не зареєстровані ПН (За лютий-квітень), але другий ліміт відповідає сумі ПЗ за лютий місяць - чомусь... Тобто, лютий ми реєструємо спокійно за рахунок другого ліміту, а от за ьерезень-квітень суми даного другого ліміту не вистачає. Цікаво, чи у когось іще так є? Дякую.
доброго вечора, колеги! за лютий подали нульову декларацію ПДВ. зараз прокинулись менеджери, знайшли закриті акти. податкові зареестрували. як показати зоовьязання по іпн в уточнюючому розрахунку? просто заповнити сумми у самому розрахунку, в дод.1 внести податковий кредит і здати,а з єрпн автоматично підтягнеться?
Quote
nikiticn


Подавали декларації з пдв за лютий-квітень 2022 р. (ПЗ по незареєстрованим пн, а ПК по первинці). От тепер у зв.язку із цим виникла сума перевищення, яка "З,їла" наш ліміт (вистачило 2-го ліміту лише на реєстрацію ПН (ПЗ) за лютий). Як тепер бути? Подати УР за березнь, квітень нульові, без ПЗ та ПК - пусті? Зареєструвати ПН за березень, квітень і знову подати УР із ПЗ та ПК(уже зареєстрованими)? Дякую.

У вас повинна бути можливість зареєструвати ці ПН за допомогою другого ліміту.

Але зараз чомусь не у всіх це виходить.

Пишуть, що потрібно це робити помесячно (лютий, потім березень та ін.); що 2-й ліміт спрацює, якщо ви відобразили ці ПЗ в таб.1.1. додатку 1.1.; якщо за ці місяці ПДВ був сплачений до бюджету.


Відправили на реєстрацію ПН за березень у кабінеті електронному висвітило Перевищення/03.2022 р. Так як і писали мені, дає зареєструвати лютий-квітень 2022 р. за рахунок другого ліміту...
Якщо все одно не вийшло, так, робити, як ви написали.

Справа в тому, що хоть ми і показували у таб.1.1 не зареєстровані ПН (За лютий-квітень), але другий ліміт відповідає сумі ПЗ за лютий місяць - чомусь... Тобто, лютий ми реєструємо спокійно за рахунок другого ліміту, а от за ьерезень-квітень суми даного другого ліміту не вистачає. Цікаво, чи у когось іще так є? Дякую.
Quote
nikiticn


Подавали декларації з пдв за лютий-квітень 2022 р. (ПЗ по незареєстрованим пн, а ПК по первинці). От тепер у зв.язку із цим виникла сума перевищення, яка "З,їла" наш ліміт (вистачило 2-го ліміту лише на реєстрацію ПН (ПЗ) за лютий). Як тепер бути? Подати УР за березнь, квітень нульові, без ПЗ та ПК - пусті? Зареєструвати ПН за березень, квітень і знову подати УР із ПЗ та ПК(уже зареєстрованими)? Дякую.

У вас повинна бути можливість зареєструвати ці ПН за допомогою другого ліміту.

Але зараз чомусь не у всіх це виходить.

Пишуть, що потрібно це робити помесячно (лютий, потім березень та ін.); що 2-й ліміт спрацює, якщо ви відобразили ці ПЗ в таб.1.1. додатку 1.1.; якщо за ці місяці ПДВ був сплачений до бюджету.

Якщо все одно не вийшло, так, робити, як ви написали.

Справа в тому, що хоть ми і показували у таб.1.1 не зареєстровані ПН (За лютий-квітень), але другий ліміт відповідає сумі ПЗ за лютий місяць - чомусь... Тобто, лютий ми реєструємо спокійно за рахунок другого ліміту, а от за ьерезень-квітень суми даного другого ліміту не вистачає. Цікаво, чи у когось іще так є? Дякую.



Відправили на реєстрацію ПН за березень у кабінеті електронному висвітило Перевищення/03.2022 р. Так як і писали мені, дає зареєструвати лютий-квітень 2022 р. за рахунок другого ліміту...
Якщо все одно не вийшло, так, робити, як ви написали.
Доброго дня, підскажить будь ласка як бути в такій ситуації.

Є незареєстровані Податкові накладні за лютий, декларацію з ПДВ за лютий подавали без урахування цих накладних (забов"язань) та не показали кредит, тобто подали нульову. До 15.07 я можу зареєструвати ПН без штрафу?

Питання наступні.
1) Як правильно: спочатку зареєструвати ПН лютого, а потім подати уточнення декларації за лютий чи навпаки спочатку дека з табл.1.1, де показати як незареєстровані, а потім реєстрація ПН?
2) Податковий кредит за лютий можна також відобразити у уточнюючому, якщо такі ПН по кредиту були зареєстровані постачальником в червні?
3) в мене за лютий виходить, що податковий кредит більше ніж забов"язання, підкажіть які строки деки повинні бути заповнені у такому разі?
Спочатку зареєструвати, потім подавати уточнюючу вже без таблиці 1.1.
і сміло показувати зареєстрований кредит.

В мінусовій деці (податковий кредит більше ніж забов'язання)
результат в рядку 19. Обов'язково 19.1 (окреме віконце з сумою
ліміту на момент подачі деки і різницею між результатом деки і лімітом)
В рядках 20 і 20.3 сума ліміту. В рядку 21 мінусовий результат.
І не забувать - повинен бути додаток 2.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Спочатку зареєструвати, потім подавати уточнюючу вже без таблиці 1.1.
і сміло показувати зареєстрований кредит.

В мінусовій деці (податковий кредит більше ніж забов'язання)
результат в рядку 19. Обов'язково 19.1 (окреме віконце з сумою
ліміту на момент подачі деки і різницею між результатом деки і лімітом)
В рядках 20 і 20.3 сума ліміту. В рядку 21 мінусовий результат.
І не забувать - повинен бути додаток 2.


ДЯКУЮ!
Re: Декларація з ПДВ
Колеги, допоможіть. За лютий подавала декларацію з ПЗ по первинці. Вилізло перевищення (83944, 0). Був великий кредіт, тому до сплати не було нічого. Зараз хочу зареєструвати податкову по цьому ПЗ (період лютий, сума 883944,22) - відмова: "сума ПДВ менше суми, на яку має право..." Тобто другий ліміт не працює???
Re: Декларація з ПДВ
Дозвонилася на гарячу лінію, сказали, що якщо сума перевищення на копійки менше суми в податковій, то за рахунок перевищення НЕ ЗАРЕЄСТРУЄТЬСЯ. Треба поповнювати основний ліміт та реєструвати.
Quote
LLK62
Дозвонилася на гарячу лінію, сказали, що якщо сума перевищення на копійки менше суми в податковій, то за рахунок перевищення НЕ ЗАРЕЄСТРУЄТЬСЯ. Треба поповнювати основний ліміт та реєструвати.


У мене по одній пн за лютий і березень пише, що і у Вас - сума ПДВ в документі не може перевищувати суму ліміту на рахунку ПДВ продавця." Цікаво, податкова хоче, щоб дотягнули перший ліміт до даної суми, що в ПН, а не другий (удячи з квитанцій про неприйняття так виходить)?
При тому в кабінеті сума другого ліміту відповідає сумі ПН. Наприклад сума ПДВ в ПН - 89 122,54, а 2-го ліміту у кабінеті 89 123,00
Re: Декларація з ПДВ
Хочу спробувати зменшити суму в податковій (зроблю без копійок) , а потім зроблю РК
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, по уточнюючому розрахунку з ПДВ. Мені не хватає 0,10 коп. другого ліміту для зареєстрування ПН. Подаю УР за березень з Додатком 1.1 табл. 1.1 ПН збільшену на суму 1,00 грн. Реєструю ПН. Потім знову здаю УР в Дод 1,1 табл. 1.1 пустий. Чи так буде правельно ? Не задвоїть мені суму, якщо подавати 2 УР.
если декларации не подавались февр март и тд, отображаем февраль нк в феврале? март в марте? регистрация до 15.07
и гтд аналогично мартовскую в март?
Quote
Гость
если декларации не подавались февр март и тд, отображаем февраль нк в феврале? март в марте? регистрация до 15.07
и гтд аналогично мартовскую в март?

Саме так, але в кредит виключно зареєстровані податкові
і відповідно мд, якшо вона відображена в реєстрі операцій
кабінету.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
На гарячій лініі ДПС мені сказали, що якщо ПН наприклад лютого зареєстрована до 15.07, то вона вважається своєчасно зареєстрованою і може бути включена в любу декларацію. Лютий, березень, квітень, травень. Деклараціїї ПДВ не подавались за первинкою в мене.
Quote
Innapanchyk2017gmailcom
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, по уточнюючому розрахунку з ПДВ. Мені не хватає 0,10 коп. другого ліміту для зареєстрування ПН. Подаю УР за березень з Додатком 1.1 табл. 1.1 ПН збільшену на суму 1,00 грн. Реєструю ПН. Потім знову здаю УР в Дод 1,1 табл. 1.1 пустий. Чи так буде правельно ? Не задвоїть мені суму, якщо подавати 2 УР.

Подаєте УР без додатка 1.
В УРі збільшуєте на гривню 2 і 9 рядок. Все. Реєструєте ПН. 2-ий УР можете не подавати - поки знову щось не вилізе)))
Quote
natalka_l

Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, по уточнюючому розрахунку з ПДВ. Мені не хватає 0,10 коп. другого ліміту для зареєстрування ПН. Подаю УР за березень з Додатком 1.1 табл. 1.1 ПН збільшену на суму 1,00 грн. Реєструю ПН. Потім знову здаю УР в Дод 1,1 табл. 1.1 пустий. Чи так буде правельно ? Не задвоїть мені суму, якщо подавати 2 УР.

Подаєте УР без додатка 1.
В УРі збільшуєте на гривню 2 і 9 рядок. Все. Реєструєте ПН. 2-ий УР можете не подавати - поки знову щось не вилізе)))
А як потім подати УР, після Ур? Уже з додатками правльно заповненими? Тоді не задвоїть? Дякую. Така ж ситуація...
Quote
natalka_l

Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, по уточнюючому розрахунку з ПДВ. Мені не хватає 0,10 коп. другого ліміту для зареєстрування ПН. Подаю УР за березень з Додатком 1.1 табл. 1.1 ПН збільшену на суму 1,00 грн. Реєструю ПН. Потім знову здаю УР в Дод 1,1 табл. 1.1 пустий. Чи так буде правельно ? Не задвоїть мені суму, якщо подавати 2 УР.

Подаєте УР без додатка 1.
В УРі збільшуєте на гривню 2 і 9 рядок. Все. Реєструєте ПН. 2-ий УР можете не подавати - поки знову щось не вилізе)))
А мені так не дало зареєструвати. Все одно відхиляють ПН посилаючись на недостатність 1-го ліміту...Тобто збільшення ПЗ на гривню не допомогло зареєструвати ПН. Тепер подаю УР з мінусом.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 5    Сторінки: Попередні12345Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00052099999999999