Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Декларація з ПДВ

Відправлено користувачем Lera_mex2016 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 5    Сторінки: Попередні12345Наступна
Re: Декларація з ПДВ
Quote
Elena98
На гарячій лініі ДПС мені сказали, що якщо ПН наприклад лютого зареєстрована до 15.07, то вона вважається своєчасно зареєстрованою і може бути включена в любу декларацію. Лютий, березень, квітень, травень. Деклараціїї ПДВ не подавались за первинкою в мене.
Правильно ли я понимаю, что ПН входящую майскую, своевременно зарег-ую,
можно показать в июне ?

Раньше такой вопрос бы не возникал, и так понятно. Но сейчас этот путанный переходной период
Quote
FyDD

На гарячій лініі ДПС мені сказали, що якщо ПН наприклад лютого зареєстрована до 15.07, то вона вважається своєчасно зареєстрованою і може бути включена в любу декларацію. Лютий, березень, квітень, травень. Деклараціїї ПДВ не подавались за первинкою в мене.
Правильно ли я понимаю, что ПН входящую майскую, своевременно зарег-ую,
можно показать в июне ?

Раньше такой вопрос бы не возникал, и так понятно. Но сейчас этот путанный переходной период

Правило 365 днів не відмінене...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Від'ємний РК (наші зобов'язання) за квітень 2022 року зареєстровано в червні 2022 р.
Чи можна включати цей РК (зменшення зобов'язань) у декларацію з ПДВ за червень 2022 р.?
Якщо включити цей РК (зменшення зобов'язань) у декларацію з ПДВ за червень 2022 р, це не буде вважатися помилкою?
Податкова роз'яснює що треба включати РК в періоді виписки, але на законодавчому рівні немає підстав для зменшення ПЗ на підставі первинних документів, та це вплине і на ліміт та на показник "перевищення"

Поділіться, хто я к проводить зменьшуючі РК.


Quote
nikiticn
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, по уточнюючому розрахунку з ПДВ. Мені не хватає 0,10 коп. другого ліміту для зареєстрування ПН. Подаю УР за березень з Додатком 1.1 табл. 1.1 ПН збільшену на суму 1,00 грн. Реєструю ПН. Потім знову здаю УР в Дод 1,1 табл. 1.1 пустий. Чи так буде правельно ? Не задвоїть мені суму, якщо подавати 2 УР.

Подаєте УР без додатка 1.
В УРі збільшуєте на гривню 2 і 9 рядок. Все. Реєструєте ПН. 2-ий УР можете не подавати - поки знову щось не вилізе)))
А мені так не дало зареєструвати. Все одно відхиляють ПН посилаючись на недостатність 1-го ліміту...Тобто збільшення ПЗ на гривню не допомогло зареєструвати ПН. Тепер подаю УР з мінусом.

По 2-ох п-вах така схема пройшла. Податкова також підтвердила що це фактично єдиний метод. Я залишала скаргу на Пульс- 2 тижні мені визвонювали)))
Там потрібно уважно дивитись в ЕКП в яких саме періодах не вистачає копійок. І все правильно заповнювати в УР. Все без додатків.
В Вас може в сумі перевищення не 1 грн. не вистачає, а 2 грн. наприклад (якщо декілька незареєстрованих накладних в періоді) і т.д.
Ви вже задаєте запитання що потім міняти в табл.1.1, а я ж писала - додатки взагалі не чіпаємо!
Quote
Rita_yar
Від'ємний РК (наші зобов'язання) за квітень 2022 року зареєстровано в червні 2022 р.
Чи можна включати цей РК (зменшення зобов'язань) у декларацію з ПДВ за червень 2022 р.?
Якщо включити цей РК (зменшення зобов'язань) у декларацію з ПДВ за червень 2022 р, це не буде вважатися помилкою?
Податкова роз'яснює що треба включати РК в періоді виписки, але на законодавчому рівні немає підстав для зменшення ПЗ на підставі первинних документів, та це вплине і на ліміт та на показник "перевищення"

Поділіться, хто я к проводить зменьшуючі РК.

Я задавала це питання ще місяць тому тут ніхто не відписався.

27 червня зявилось таке розяснення на сайті ДПС [tax.gov.ua]
Дивно, невже ні у кого не має РК на зменшення.
Я бачила це роз'яснення, але це впливає на ліміт і перевищення.
Re: Декларація з ПДВ
Quote
Rita_yar
Дивно, невже ні у кого не має РК на зменшення.
Я бачила це роз'яснення, але це впливає на ліміт і перевищення.
РК за квітень, зареєстрований в червні, по суті, є зареєстрований вчасно наразі.
Якщо Ви хочете перестрахуватись і включити його в червні, то це треба буде робити червневим УР до декларації за квітень. Бо РК, включений не в своєму періоді в декларацію також викликає перевищення і з'їдання ліміту. Є багато роз'яснень від ДПС на цю тему. Погугліть "несвоєчасно зареєстрований покупцем рк".
Чому якщо РК зареєстроване червнем, треба робити уточнення за квітень? Можна ж показати в декларації за червень. В кодексі взагалі не прописано про первинку по податковим зобов'язанням.
Re: Декларація з ПДВ
Quote
Rita_yar
Чому якщо РК зареєстроване червнем, треба робити уточнення за квітень? Можна ж показати в декларації за червень. В кодексі взагалі не прописано про первинку по податковим зобов'язанням.
Мова не про закон 2260, який вніс зміни щодо реєстрації.
За загальними правилами, якщо РК зареєстровано не своєчасно, то його включають в місяці реєстрації, але не в деку, а через УР. Якщо в результаті такого уточнення виникне або збільшиться мінусове ПДВ, то в поточну декларацію його прописують в рядку 16.1 і під таблицею зазначають дані УР.

При включенні РК через декларацію не в своєму періоді формується показник перевищення. Щоб цього уникнути, подають УР з таким РК в місяці реєстрації до декларації місяця створення.
Так зараз програма податкової працює по старим правилам.

Тобто РК лютого, зареєстровані у липні (до 15.07) вважаються зареєстрованими невчасно!!

Відповідно коли я відображаю їх у декларації за лютий (УР), вони з'їдають мій ліміт.

Хтось чув - податкова збирається змінювати свою програму до 20.07??
Re: Декларація з ПДВ
Quote
Seebea

При включенні РК через декларацію не в своєму періоді формується показник перевищення. Щоб цього уникнути, подають УР з таким РК в місяці реєстрації до декларації місяця створення.

Можете пояснити детальніше? Не зовсім зрозуміла
Re: Декларація з ПДВ
Quote
cat813


При включенні РК через декларацію не в своєму періоді формується показник перевищення. Щоб цього уникнути, подають УР з таким РК в місяці реєстрації до декларації місяця створення.

Можете пояснити детальніше? Не зовсім зрозуміла

Перепрошую. Сплутала ситуацію з розблокованими РК за старі періоди. Тоді в місяці розблокування подають УР, бо РК реєструються при розблокуванні заднім числом. Тобто право на зменшення ПЗ виникає в місяці розблокування, але не через декларацію, а через уточнюючий розрахунок.

Все-таки РК включається в декларацію, як зменшення ПЗ в місяці реєстрації, якщо несвоєчасно зареєстрували.
Re: Декларація з ПДВ
Quote
Seebea

Перепрошую. Сплутала ситуацію з розблокованими РК за старі періоди. Тоді в місяці розблокування подають УР, бо РК реєструються при розблокуванні заднім числом. Тобто право на зменшення ПЗ виникає в місяці розблокування, але не через декларацію, а через уточнюючий розрахунок.

Такої ситуації в мене не було, звучить жахливо. Дякую
Вибачаюсь за повтор - але дуже потрібна ваша допомога.

Підкажіть, будь ласка, що краще зробити.
У постачальника заблокували податкову, яку я включила собі до декларації за лютий. У червні мені виходить ПДВ до сплати.
Якщо не розблокується до 19 липня - я повинна зробити уточнюючі за лютий-травень і збільшити до оплати ПДВ за червень?
Подали на реєстрацію і заблокували 30.06.22
Re: Декларація з ПДВ
Quote
Seebea



При включенні РК через декларацію не в своєму періоді формується показник перевищення. Щоб цього уникнути, подають УР з таким РК в місяці реєстрації до декларації місяця створення.

Можете пояснити детальніше? Не зовсім зрозуміла

Перепрошую. Сплутала ситуацію з розблокованими РК за старі періоди. Тоді в місяці розблокування подають УР, бо РК реєструються при розблокуванні заднім числом. Тобто право на зменшення ПЗ виникає в місяці розблокування, але не через декларацію, а через уточнюючий розрахунок.

Все-таки РК включається в декларацію, як зменшення ПЗ в місяці реєстрації, якщо несвоєчасно зареєстрували.
Seebeа, Ви так гарно описали мою ситуацію, Дуже шкода, що не знала цього раніше. Так було минулого року в мене. І я включила не через уточнення , а в декларацію в місяці розблокування РК. І так, у мене ліміт не повернувся, а досі висить сума перевищення на 2 ліміті. Чи взагалі можливо виправити цю ситуацію і як?
Re: Декларація з ПДВ
Quote
cat813


Перепрошую. Сплутала ситуацію з розблокованими РК за старі періоди. Тоді в місяці розблокування подають УР, бо РК реєструються при розблокуванні заднім числом. Тобто право на зменшення ПЗ виникає в місяці розблокування, але не через декларацію, а через уточнюючий розрахунок.


Такої ситуації в мене не було, звучить жахливо. Дякую
А в мене була, от я і запам'ятала. І роз'яснення прочитала спочатку по діагоналі. І чомусь вирішила, що для несвоєчасно зареєстрованих, аналогічна схема застосовується. Потім вже сіла розбиратися, перечитала і роз'яснення від податківців, і аналітику від бухгалтерських видань.
Re: Декларація з ПДВ
Quote
Yulka




При включенні РК через декларацію не в своєму періоді формується показник перевищення. Щоб цього уникнути, подають УР з таким РК в місяці реєстрації до декларації місяця створення.

Можете пояснити детальніше? Не зовсім зрозуміла

Перепрошую. Сплутала ситуацію з розблокованими РК за старі періоди. Тоді в місяці розблокування подають УР, бо РК реєструються при розблокуванні заднім числом. Тобто право на зменшення ПЗ виникає в місяці розблокування, але не через декларацію, а через уточнюючий розрахунок.

Все-таки РК включається в декларацію, як зменшення ПЗ в місяці реєстрації, якщо несвоєчасно зареєстрували.
Seebeа, Ви так гарно описали мою ситуацію, Дуже шкода, що не знала цього раніше. Так було минулого року в мене. І я включила не через уточнення , а в декларацію в місяці розблокування РК. І так, у мене ліміт не повернувся, а досі висить сума перевищення на 2 ліміті. Чи взагалі можливо виправити цю ситуацію і як?

Думаю, можливо, але, мабуть, після припинення або скасування воєнного стану. І, виходить, що зі сплатою штрафу (треба рахувати,чи варто воно того)

Дивіться, Вам треба прибрати РК з декларації в місяці розблокування. Це призведе до збільшення ПДВ до сплати. Тут все ок, подача УР можлива.
Але треба подати УР до місяця створення і тут РК уже зменшує ПДВ до сплати - наразі за періоди до лютого 2022 заборонено.
Re: Декларація з ПДВ
Quote
KaterinaS
Вибачаюсь за повтор - але дуже потрібна ваша допомога.

Підкажіть, будь ласка, що краще зробити.
У постачальника заблокували податкову, яку я включила собі до декларації за лютий. У червні мені виходить ПДВ до сплати.
Якщо не розблокується до 19 липня - я повинна зробити уточнюючі за лютий-травень і збільшити до оплати ПДВ за червень?
Подали на реєстрацію і заблокували 30.06.22
Залежно від того, чи вплине УР за лютий на рядок 18 (ПДВ до сплати) в наступних періодах. Якщо вплине, то доти, доки не виправиться рядок 18.
Якщо не вплине, то лише УР за лютий. І різницю мінусового ПДВ з УР за лютий переносите в рядок 16.1 наступної звітної декларації і під табличною частиною зазначаєте реєстраційний номер такого УР.

Тобто, якщо з лютого по червень був мінус з ПДВ і навіть після того, як прибрали заблоковану ПН він так і залишився мінусовим, то лише один УР в липні за лютий і в липневій декі в 16.1 зазначаєте різницю, на яку зменшився мінусовий ПДВ минулих періодів)

Для перевірки напишіть собі, які мали б бути показники в деклараціях за лютий-червень, якби Ви цю ПН не включили. І з допомогою РК Ви маєте на ці показники вийти
Дякую за відповідь- у мене виходить мінус лютий-травень, а у червні буде + , ми ж зараз за червень подаємо деку...
тобто я правильно зрозуміла, УР за лютий і вписую
в 16.1 декі за червень.
Quote
Seebea

Вибачаюсь за повтор - але дуже потрібна ваша допомога.

Підкажіть, будь ласка, що краще зробити.
У постачальника заблокували податкову, яку я включила собі до декларації за лютий. У червні мені виходить ПДВ до сплати.
Якщо не розблокується до 19 липня - я повинна зробити уточнюючі за лютий-травень і збільшити до оплати ПДВ за червень?
Подали на реєстрацію і заблокували 30.06.22
Залежно від того, чи вплине УР за лютий на рядок 18 (ПДВ до сплати) в наступних періодах. Якщо вплине, то доти, доки не виправиться рядок 18.
Якщо не вплине, то лише УР за лютий. І різницю мінусового ПДВ з УР за лютий переносите в рядок 16.1 наступної звітної декларації і під табличною частиною зазначаєте реєстраційний номер такого УР.

Тобто, якщо з лютого по червень був мінус з ПДВ і навіть після того, як прибрали заблоковану ПН він так і залишився мінусовим, то лише один УР в липні за лютий і в липневій декі в 16.1 зазначаєте різницю, на яку зменшився мінусовий ПДВ минулих періодів)

Для перевірки напишіть собі, які мали б бути показники в деклараціях за лютий-червень, якби Ви цю ПН не включили. І з допомогою РК Ви маєте на ці показники вийти
І правильно я розумію, що податкові накладні включені у лютому тих контрагентів, які перешли на єдиний податок і не можуть зараз зареєструвати податкові, вони залишаються у декларації -не коригуються ..
Підкажіть будь ласка, перейшли на 2 відсотки, потрібно до 20 липня уточнити деки за лютий травень, але ж ми теперь не плательщики, чекати поки знову перейдемо на загальну систему, чи уточнювати?
Re: Декларація з ПДВ
Quote
KaterinaS
Дякую за відповідь- у мене виходить мінус лютий-травень, а у червні буде + , ми ж зараз за червень подаємо деку...
тобто я правильно зрозуміла, УР за лютий і вписую
в 16.1 декі за червень.


Вибачаюсь за повтор - але дуже потрібна ваша допомога.

Підкажіть, будь ласка, що краще зробити.
У постачальника заблокували податкову, яку я включила собі до декларації за лютий. У червні мені виходить ПДВ до сплати.
Якщо не розблокується до 19 липня - я повинна зробити уточнюючі за лютий-травень і збільшити до оплати ПДВ за червень?
Подали на реєстрацію і заблокували 30.06.22
Залежно від того, чи вплине УР за лютий на рядок 18 (ПДВ до сплати) в наступних періодах. Якщо вплине, то доти, доки не виправиться рядок 18.
Якщо не вплине, то лише УР за лютий. І різницю мінусового ПДВ з УР за лютий переносите в рядок 16.1 наступної звітної декларації і під табличною частиною зазначаєте реєстраційний номер такого УР.

Тобто, якщо з лютого по червень був мінус з ПДВ і навіть після того, як прибрали заблоковану ПН він так і залишився мінусовим, то лише один УР в липні за лютий і в липневій декі в 16.1 зазначаєте різницю, на яку зменшився мінусовий ПДВ минулих періодів)

Для перевірки напишіть собі, які мали б бути показники в деклараціях за лютий-червень, якби Ви цю ПН не включили. І з допомогою РК Ви маєте на ці показники вийти
Чекайте. Дівчата писали, що система не перелаштована. Тому, не в лютий, а червень треба включати.
Re: Декларація з ПДВ
Quote
KaterinaS
І правильно я розумію, що податкові накладні включені у лютому тих контрагентів, які перешли на єдиний податок і не можуть зараз зареєструвати податкові, вони залишаються у декларації -не коригуються ..
Правильно.
Re: Декларація з ПДВ
Перепитаю на всякий - УР (на збільшення) до Декларації за травень подається до 20.07.2022 без штрафів , а сплатити до 30.07.2022 .
УР подаю без додатків . Штраф не показую.

Правильно ?

Дякую !


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
Quote
vlasta
Перепитаю на всякий - УР (на збільшення) до Декларації за травень подається до 20.07.2022 без штрафів , а сплатити до 30.07.2022 .
УР подаю без додатків . Штраф не показую.

Правильно ?

Дякую !

Так. Якшо не прийматиме - то поставити нулик drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Декларація з ПДВ
Quote
vlasta
Перепитаю на всякий - УР (на збільшення) до Декларації за травень подається до 20.07.2022 без штрафів , а сплатити до 30.07.2022 .
УР подаю без додатків . Штраф не показую.

Правильно ?

Дякую !
УР подаються до 25, до 20 подаються звіти.
І врахуйте, що "до" означає включно до попереднього дня, тобто, до 24, і до 19
Re: Декларація з ПДВ
ДЯКУЮ, дорогі мої ! smiling smiley

Гарного мирного свята всім !!!


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
Re: Декларація з ПДВ
Добрый день! Никогда не было просрочки регистрации налоговых, просрочила регистрацию НО за июнь , зарегистрировала налоговые накладные за июнь НО уже 16 июля. В декларацию за июнь их включать в таблицу 1 как незарегистрированные если на момент подачи декларации они уже будут зарегистрированы?
Re: Декларація з ПДВ
Quote
alesy
Добрый день! Никогда не было просрочки регистрации налоговых, просрочила регистрацию НО за июнь , зарегистрировала налоговые накладные за июнь НО уже 16 июля. В декларацию за июнь их включать в таблицу 1 как незарегистрированные если на момент подачи декларации они уже будут зарегистрированы?
В таблицю включають так і не подані на реєстрацію або зупинені і не розблоковані на момент подачі декларації.
Якщо зареєстровано на момент подачі декларації, хоч і не вчасно - включати не потрібно.
Підкажіть будь ласка контрагент дає нульові РК з ознакою 104 (зміна ціни та кількості) в червні за лютий та березень. Декларації здавала в терміни відповідно їх не показувала, чи повинна я робити уточнюючий чи якщо нульові можна не показувати??
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 5    Сторінки: Попередні12345Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00047999999999998