Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Декларація з ПДВ

Відправлено користувачем Lera_mex2016 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 5 з 5    Сторінки: Попередні12345
Підкажіть, будь ласка, що не так заповнили? Подали за лютий-травень декларації 2022 р. та Дод.1 таб.1.1, потім подали УРз мінусом,але дод.1 пустий (до УР без мінусів), потім подали УР з плюсом та з дод.1 заповненим правильно. Тепер в Електронному кабінеті в Реєстр операцій світить сума заборгованості... Як бути? Чи це якийсь глюк? Чи через те що не зняли в дод.1 задвоїло ПДВ до сплати? Дякую.
Re: Декларація з ПДВ
Quote
tevrostil
Підкажіть будь ласка контрагент дає нульові РК з ознакою 104 (зміна ціни та кількості) в червні за лютий та березень. Декларації здавала в терміни відповідно їх не показувала, чи повинна я робити уточнюючий чи якщо нульові можна не показувати??
Ні, УР не потрібно робити
Re: Декларація з ПДВ
Quote
nikiticn
Підкажіть, будь ласка, що не так заповнили? Подали за лютий-травень декларації 2022 р. та Дод.1 таб.1.1, потім подали УРз мінусом,але дод.1 пустий (до УР без мінусів), потім подали УР з плюсом та з дод.1 заповненим правильно. Тепер в Електронному кабінеті в Реєстр операцій світить сума заборгованості... Як бути? Чи це якийсь глюк? Чи через те що не зняли в дод.1 задвоїло ПДВ до сплати? Дякую.
В реєстрі транзакцій, можливо? Якщо мова про реєстр транзакцій, то це не критично
Виникає через те, що податкова не подає реєстри коригування на зменшуючі УР. В Казначействі буде обліковуватися борг, а в картці ПДВ виникатиме час від часу переплата, бо Казначейство буде списувати зайві кошти. Штрафів за це немає.
Механізм виправлення трохи непродуманий.
Єдине, можна спробувати в подальшому заповнювати рядок 18.2 (там якраз мова про коригуючі реєстри).


Quote
Seebea

Підкажіть, будь ласка, що не так заповнили? Подали за лютий-травень декларації 2022 р. та Дод.1 таб.1.1, потім подали УРз мінусом,але дод.1 пустий (до УР без мінусів), потім подали УР з плюсом та з дод.1 заповненим правильно. Тепер в Електронному кабінеті в Реєстр операцій світить сума заборгованості... Як бути? Чи це якийсь глюк? Чи через те що не зняли в дод.1 задвоїло ПДВ до сплати? Дякую.
В реєстрі транзакцій, можливо? Якщо мова про реєстр транзакцій, то це не критично
Виникає через те, що податкова не подає реєстри коригування на зменшуючі УР. В Казначействі буде обліковуватися борг, а в картці ПДВ виникатиме час від часу переплата, бо Казначейство буде списувати зайві кошти. Штрафів за це немає.
Механізм виправлення трохи непродуманий.
Єдине, можна спробувати в подальшому заповнювати рядок 18.2 (там якраз мова про коригуючі реєстри).

Саме так, в Реєстрі транзакцій світиться сума заборгованості.
А якщо ми подамо декларацію за червень 2022 р., на-д сума до сплати 10 тис., а в реєстрі транзакцій - 70 тис., все одно Казначейство спише за червень хоть і заборгованість? Дякую.
Re: Декларація з ПДВ
Quote
nikiticn


Підкажіть, будь ласка, що не так заповнили? Подали за лютий-травень декларації 2022 р. та Дод.1 таб.1.1, потім подали УРз мінусом,але дод.1 пустий (до УР без мінусів), потім подали УР з плюсом та з дод.1 заповненим правильно. Тепер в Електронному кабінеті в Реєстр операцій світить сума заборгованості... Як бути? Чи це якийсь глюк? Чи через те що не зняли в дод.1 задвоїло ПДВ до сплати? Дякую.
В реєстрі транзакцій, можливо? Якщо мова про реєстр транзакцій, то це не критично
Виникає через те, що податкова не подає реєстри коригування на зменшуючі УР. В Казначействі буде обліковуватися борг, а в картці ПДВ виникатиме час від часу переплата, бо Казначейство буде списувати зайві кошти. Штрафів за це немає.
Механізм виправлення трохи непродуманий.
Єдине, можна спробувати в подальшому заповнювати рядок 18.2 (там якраз мова про коригуючі реєстри).

Саме так, в Реєстрі транзакцій світиться сума заборгованості.
А якщо ми подамо декларацію за червень 2022 р., на-д сума до сплати 10 тис., а в реєстрі транзакцій - 70 тис., все одно Казначейство спише за червень хоть і заборгованість? Дякую.
Так
Суть в тому, що, наприклад, у Вас за липень до сплати буде 0, але Вам не вистачатиме ліміту і Ви внесете 10 тис, як поповнення ліміту. Раніше ця сума у Вас так і обліковувалась би на електронному рахунку в Казначействі, а так вони її спишуть, бо за їхніми даними у Вас 70 тис. заборгованість. І ці 10 тис будуть переплатою в картці ПДВ.
Цю переплату можна повернути.
Дивіться, як Вам зручніше.

Мені дісталась у спадок від попереднього бухгалтера фірма з таким "боргом" в 160 тис. Зарплатити таку суму, щоб вона пішла в переплату, а потім чекати, поки вони її повернуть нам не вигідно.
Я вже звикла. Але спочатку було тяжко, не звично.

Орієнтуйтесь на картку ПДВ в стані розрахунків з бюджетом і на 315 рахунок в 1С.
приводимо У ВІДПОВІДНІСТЬ Декларацію за квітень
Одну вх ПН - ЗАБЛОКОВАНО. відповідно зменшую ПК
подавати Уточнюючу чи ЗВІТНУ НОВУ?
Чи нараховувати штраф 3%?
Спершу 3% сплачувати, а потім подавати УР чи навпаки?
3% сплачувати чи автоматично спишеться з рахунку?
Дякую) Дуже Ви мені допомогли.

Quote
Seebea



Підкажіть, будь ласка, що не так заповнили? Подали за лютий-травень декларації 2022 р. та Дод.1 таб.1.1, потім подали УРз мінусом,але дод.1 пустий (до УР без мінусів), потім подали УР з плюсом та з дод.1 заповненим правильно. Тепер в Електронному кабінеті в Реєстр операцій світить сума заборгованості... Як бути? Чи це якийсь глюк? Чи через те що не зняли в дод.1 задвоїло ПДВ до сплати? Дякую.
В реєстрі транзакцій, можливо? Якщо мова про реєстр транзакцій, то це не критично
Виникає через те, що податкова не подає реєстри коригування на зменшуючі УР. В Казначействі буде обліковуватися борг, а в картці ПДВ виникатиме час від часу переплата, бо Казначейство буде списувати зайві кошти. Штрафів за це немає.
Механізм виправлення трохи непродуманий.
Єдине, можна спробувати в подальшому заповнювати рядок 18.2 (там якраз мова про коригуючі реєстри).

Саме так, в Реєстрі транзакцій світиться сума заборгованості.
А якщо ми подамо декларацію за червень 2022 р., на-д сума до сплати 10 тис., а в реєстрі транзакцій - 70 тис., все одно Казначейство спише за червень хоть і заборгованість? Дякую.
Так
Суть в тому, що, наприклад, у Вас за липень до сплати буде 0, але Вам не вистачатиме ліміту і Ви внесете 10 тис, як поповнення ліміту. Раніше ця сума у Вас так і обліковувалась би на електронному рахунку в Казначействі, а так вони її спишуть, бо за їхніми даними у Вас 70 тис. заборгованість. І ці 10 тис будуть переплатою в картці ПДВ.
Цю переплату можна повернути.
Дивіться, як Вам зручніше.

Мені дісталась у спадок від попереднього бухгалтера фірма з таким "боргом" в 160 тис. Зарплатити таку суму, щоб вона пішла в переплату, а потім чекати, поки вони її повернуть нам не вигідно.
Я вже звикла. Але спочатку було тяжко, не звично.

Орієнтуйтесь на картку ПДВ в стані розрахунків з бюджетом і на 315 рахунок в 1С.
Re: Декларація з ПДВ
Quote
LStenly
приводимо У ВІДПОВІДНІСТЬ Декларацію за квітень
Одну вх ПН - ЗАБЛОКОВАНО. відповідно зменшую ПК
подавати Уточнюючу чи ЗВІТНУ НОВУ?
Чи нараховувати штраф 3%?
Спершу 3% сплачувати, а потім подавати УР чи навпаки?
3% сплачувати чи автоматично спишеться з рахунку?
Термін подачі декларації за квітень до 19 липня включно, тому звітну нову. Але якщо програма налаштована по-старому, а скоріш за все, так і є, то прийде відмова, і тоді лише через УР. До 24 липня включно без штрафів.

А в загальному штраф і пеня сплачується до або в день подачі УР. Якщо в картці є переплата, то спишеться, якщо немає, то платити. Але не плутайте електронний і бюджетний рахунок. Штраф і пеня платяться в бюджет напряму, а не так як зазвичай ПДВ ми платимо.
Quote
Инфузория

Коллеги, всем мира!
Вопрос: если контрагент не регистрировал НН с февраля по апрель, я подавала Деку без этих НН. Теперь в июне контрагент зарегистрировал НН, как их мне теперь показать:
1) ВСЕ ставлю в деку за май 2022 (сегодня еще успеваю отчитаться), с расшифровкой в дод.1 по периодам, и внесением в дод. 2 одной строкой(???), т.к. у нас від'ємні значення по деках . confused smiley
2) Уточняю деки с февраля по апрель с внесением НК, потом отчитываюсь за май 2022? confused smiley
3) Варианты еще есть? eye rolling smiley
СПАСИБО

Я бы подала по 1) варианту чтоб не заморачиваться с уточненками.

Доброго времени суток. Села за подачу деки пдв за июнь и тут меня только "осенило" (лучше поздно, чем никогда):
Как уже было изложено в вопросе от 20.06.22 (текст выше), контрагент зарегил НН накладные февраль-апрель 02.06.22, и я их спокойно все "втулила" в деку за май. Однако только сейчас поняла, что т.к. они были зарегистрированы июнем, то и показывать их нужно было в июньской деке ПДВ... Как быть?:
1) Оставить все как есть
2) Уточнять май, потом подавать корректно деку за июнь(((
Пы.Сы.: у нас від'ємне значення, тож на сплату ПДВ, це ніяк не впливає...
Дякую!

******************************************************************
СПАСИБО ВСЕМ ЗА ПОМОЩЬ!
Вичитала, що штраф 3% зараз не нараховується. ТАК?
В червні прийшло мінусове РК до ПН за лютий. Чи можу я просто включити його за червень і збільшити сплату ПДВ чи потрібно коригувати лютий?
Quote
morozea


Коллеги, всем мира!
Вопрос: если контрагент не регистрировал НН с февраля по апрель, я подавала Деку без этих НН. Теперь в июне контрагент зарегистрировал НН, как их мне теперь показать:
1) ВСЕ ставлю в деку за май 2022 (сегодня еще успеваю отчитаться), с расшифровкой в дод.1 по периодам, и внесением в дод. 2 одной строкой(???), т.к. у нас від'ємні значення по деках . confused smiley
2) Уточняю деки с февраля по апрель с внесением НК, потом отчитываюсь за май 2022? confused smiley
3) Варианты еще есть? eye rolling smiley
СПАСИБО

Я бы подала по 1) варианту чтоб не заморачиваться с уточненками.

Доброго времени суток. Села за подачу деки пдв за июнь и тут меня только "осенило" (лучше поздно, чем никогда):
Как уже было изложено в вопросе от 20.06.22 (текст выше), контрагент зарегил НН накладные февраль-апрель 02.06.22, и я их спокойно все "втулила" в деку за май. Однако только сейчас поняла, что т.к. они были зарегистрированы июнем, то и показывать их нужно было в июньской деке ПДВ... Как быть?:
1) Оставить все как есть
2) Уточнять май, потом подавать корректно деку за июнь(((
Пы.Сы.: у нас від'ємне значення, тож на сплату ПДВ, це ніяк не впливає...
Дякую!

Помогите пожалуйста правильно сделать уточненку, т.к. не в том периоде отобразила несвоевременно зарегистрированные НН sad smiley
В четвертой колонке оставляю данные с деки мая
Во пятой ставлю такие показатели как они должны быть
В шестой - разница (у меня минус в р.10.1 и соответственно в р.17; р.19; р.20 и р.21)
В уточняющие додатки (1 и 2) я просто заполняю такими, какими они должны были быть в мае или "убираю" не нужные НН минусами, чтоб не задвоилась?

******************************************************************
СПАСИБО ВСЕМ ЗА ПОМОЩЬ!
Re: Декларація з ПДВ
Доброго дня. Хелп!!! Вперше надавали послуги за кордоном, еспорт послуг=операція без ПДВ. ПН не складали, тільки відображаємо в рядку 5 декларації, як заповнити додаток 5, табл.1? Нажаль, прикладів ніде не можу знайти.
Добрий день, підкажіть як ви вирішили дану проблему?
В мене така ж ситуація, мінусові РК за квітень зареєстровані в червні.
Наразі не маю змоги реєструвати податкові накладні через великий мінус в реєстраційному ліміті.
Відповідь на гарячій лінії ДФС: ми знаємо про проблему, але так налаштована програма, не можемо нічого порадити.
Re: Декларація з ПДВ
Доброго дня! Така ситуація: ПН за 30.08, зареєстрована 20.09. Питання, чи відображати її в Декларації, табл.1.1? Станом на зараз вона ВЖЕ зареєстрована
Quote
TanyaB
Доброго дня! Така ситуація: ПН за 30.08, зареєстрована 20.09. Питання, чи відображати її в Декларації, табл.1.1? Станом на зараз вона ВЖЕ зареєстрована

Ні в таблиці показують незареєстровані на момент подачі декларації.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 5 з 5    Сторінки: Попередні12345
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00041899999999995