Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Контрагент поповнив нам рахунок ПДВ

Відправлено користувачем 7019829 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Наступна ситуація. Контрагент поповнив нам рахунок ПДВ (я так розумію , що не особливо перевіряли реквізити)
Приват банк при створенні платежу підтягує всі рахунки контрагента, якому платите. Тому напевно сталася така прикра ситуація. Можливо б і не замітили оскільки ця сума поповнення не збільшила наш ліміт і ми її не бачили в кабінеті платника в розділі СЕА ПДВ
Реєстр операцій. При більш детальному розбирательстві з контрагентом сума платжу знайшлась в реєстрі транзакцій в кабінеті.
Хтось стикався с подібним.
1. Чому цей платіж не збільшив лімит для реєстрації ПН
2 як тепер повернути цю суму?
Буду вдячна за коментарі
Quote
7019829
Наступна ситуація. Контрагент поповнив нам рахунок ПДВ (я так розумію , що не особливо перевіряли реквізити)
Приват банк при створенні платежу підтягує всі рахунки контрагента, якому платите. Тому напевно сталася така прикра ситуація. Можливо б і не замітили оскільки ця сума поповнення не збільшила наш ліміт і ми її не бачили в кабінеті платника в розділі СЕА ПДВ
Реєстр операцій. При більш детальному розбирательстві з контрагентом сума платжу знайшлась в реєстрі транзакцій в кабінеті.
Хтось стикався с подібним.
1. Чому цей платіж не збільшив лімит для реєстрації ПН
2 як тепер повернути цю суму?
Буду вдячна за коментарі

1. Ліміт збільшується лише при поповненні з поточного рахунку платника (визначення ΣПопРах за ПКУ у формулі ліміту).
2. Мабуть на це може відповісти лише ДПС.
Мы столкнулись с такой ситуацией еще в прошлом году. Налоговая не реагирует на письма. Дело дошло до суда.Решение суда вернуть деньги плательщику. Но налоговая не собирается это делать.Так и висят у нас эти деньги на счете в казне. Еще налоговая разъясняет,что при возврате суммы будет уменьшен лимит.(хотя при поступлении лимит не увеличивался).Сумма у нас большая. Вот такие дела
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000337