Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Минусовые РК

Відправлено користувачем Tiana 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Минусовые РК
Подскажите, пожалуйста, а у кого-то уже проходили регистрацию минусовые РК? Такое впечатление, что эта "миссия невыполнима".. eye rolling smiley
Re: Минусовые РК
У меня штук 10 было, все пошло без проблем. В чем вопрос?
Спрошу тоже - а нулевые РК на смену номенклатуры сейчас блокируют?


Re: Минусовые РК
У меня в Медке не пришла квитанция, что регистрация зупинена, но в кабинете платника я это вижу. Отправляю документы на разблокировку через Медок и получаю квитанцию, что не принято по причине:
Виявлені помилки/зауваження:

Повідомлення від 24.06.2022 № 2 щодо надання пояснення та копій
документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію ПН/РК
в Єдиному реєстрі податкових накладних не прийнято до розгляду:
ПН/РК від 09.06.2022 № 23 - В ЄРПН відсутній факт зупинення
реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування від
09.06.2022 № 23, зазначений у Повідомлені. Пояснення та копії
документів подаються у разі зупинення реєстрації податкової
накладної/розрахунку коригування в ЄРПН..

Т.е. такое впечатление, как-будто я разблокирую РК, которая не заблокирована..)) Хотя по факту РК заблокирована.

Пробовала отправлять через кабинет платника.....тоже выдает какие-то неадекватные причины непринятия типа: "Документ вже надіслано. Можливо вказано невірний номер документа в періоді". Хотя он у меня единственный в периоде. Пробовала с другими номерами отправлять - то же самое объяснение получаю о непринятии.. Вот и сложилось впечатление....как-будто специально блокируют РК на минус..

Так что вам супер повезло, если прошли все 10 шт!!
Quote
Tiana
Подскажите, пожалуйста, а у кого-то уже проходили регистрацию минусовые РК? Такое впечатление, что эта "миссия невыполнима".. eye rolling smiley

Регистрировала
Re: Минусовые РК
у меня за июнь уже заблокирована 235 минусовых РК, каждое утро начинается с отправлений документов на разблокировку. Для справки-за весь прошлый год было заблокировано 700 штук.
Re: Минусовые РК
Quote
Виктория-3
Спрошу тоже - а нулевые РК на смену номенклатуры сейчас блокируют?
Если не менять код товара, то у меня проходят
Re: Минусовые РК
Tiana, а не пробовали там, где не пришла квитанция об остановке регистрации, отправить на регистрацию снова? Тот же документ, с тем же номером

А насчет блокировок, видимо где-то вы попадаете по критериям блокировки. Знаю такие предприятия, где еле успевают в течении 365 дней разблокировать потому что их масса, к сожалению
Re: Минусовые РК
Tiana, в повідомленні где то не те данные заблокированного документа. Система не связала их. Может быть что угодно. Проверьте повідомлення.
Re: Минусовые РК
підкажіть, будь ласка, РК з типом причини 20 до випадково продубльованої податкової накладної реєструє покупець?
Re: Минусовые РК
Quote
mariv
підкажіть, будь ласка, РК з типом причини 20 до випадково продубльованої податкової накладної реєструє покупець?
Так. Крім того, не забудьте в полі "Інформаційні дані щодо складеної та зареєстрованої в ЄРПН податкової накладної", під табличною частиною, зазначити дані правильної ПН.
Re: Минусовые РК
Доброго дня, РК на зменшення ПЗ від 12.04.22, зареєстровано у червні. Коли подавала декларацію за квітень , то в додатку 1 показувала це РК, Оскільки було не зареєстроване. Тепер буду уточнювати даний період, от і виникає питання , в якій деці це РК відображати :у квітневій (дата первинного документу) чи у червневій (дата реєстрації). Просто прочитала інформацію , що якщо не то даті реєстрації, то виникає сума перевищення. Можливо, хтось вже здавав і показував такі РК, як у вас воно лягло в кабінеті. Дякую за відповіль.
Re: Минусовые РК
В кабінеті СЕА ПДВ (Інформація про суму перевищення) в аналогічній ситуації в мене відображається сума відхилення в місяці виписування РК с мінусом, а в місяці реєстрації з плюсом. Теж не знаю як краще подавати декларацію. Чомусь мені здається, що краще в місяці реєстрації відображати такі РК
Re: Минусовые РК
Quote
Yulka
Доброго дня, РК на зменшення ПЗ від 12.04.22, зареєстровано у червні. Коли подавала декларацію за квітень , то в додатку 1 показувала це РК, Оскільки було не зареєстроване. Тепер буду уточнювати даний період, от і виникає питання , в якій деці це РК відображати :у квітневій (дата первинного документу) чи у червневій (дата реєстрації). Просто прочитала інформацію , що якщо не то даті реєстрації, то виникає сума перевищення. Можливо, хтось вже здавав і показував такі РК, як у вас воно лягло в кабінеті. Дякую за відповіль.
Так Ви ж подавали декларацію за квітень з включеним РК, не зареєстрованим на той момент. Подивіться в кабінеті, чи виник показник перевищення.
Re: Минусовые РК
Quote
Seebea

Так Ви ж подавали декларацію за квітень з включеним РК, не зареєстрованим на той момент. Подивіться в кабінеті, чи виник показник перевищення.

В мене перевищення немає. Може воно виникне після подачі декларації БЕЗ РК по даті реєстрації у червні?
Re: Минусовые РК
Quote
cat813


Так Ви ж подавали декларацію за квітень з включеним РК, не зареєстрованим на той момент. Подивіться в кабінеті, чи виник показник перевищення.

В мене перевищення немає. Може воно виникне після подачі декларації БЕЗ РК по даті реєстрації у червні?
Я Yulka цитувала)

Може у зв'язку з численністю таких ситуацій все-таки підправили СЕА ПДВ.

По даті реєстрації РК включається не через деку, а через УР. Бо по деці 100% буде показник перевищення.

Є роз'яснення від податківців. Вони самі радять такі РК не через декларації подавати.
Re: Минусовые РК
Quote
Seebea



Так Ви ж подавали декларацію за квітень з включеним РК, не зареєстрованим на той момент. Подивіться в кабінеті, чи виник показник перевищення.

В мене перевищення немає. Може воно виникне після подачі декларації БЕЗ РК по даті реєстрації у червні?
Я Yulka цитувала)

Може у зв'язку з численністю таких ситуацій все-таки підправили СЕА ПДВ.

По даті реєстрації РК включається не через деку, а через УР. Бо по деці 100% буде показник перевищення.

Є роз'яснення від податківців. Вони самі радять такі РК не через декларації подавати.
Якщо реєстрація несвоєчасна
Re: Минусовые РК
Коли подавала деку, то утворився 2 - ліміт, на його основі пореєструвала і податкові , і РК. На сьогодні у кабінеті, де є інформація про суми перевищення є суми відхилення (і у квітні, і у червні). Мої РК за квітень відображені тут у червні. Як у деці їх тепер показати , бо квітень буду уточнювати (зніматиму ПК , постачальник немає можливості реєструвати)?
Re: Минусовые РК
Quote
Yulka
Коли подавала деку, то утворився 2 - ліміт, на його основі пореєструвала і податкові , і РК. На сьогодні у кабінеті, де є інформація про суми перевищення є суми відхилення (і у квітні, і у червні). Мої РК за квітень відображені тут у червні. Як у деці їх тепер показати , бо квітень буду уточнювати (зніматиму ПК , постачальник немає можливості реєструвати)?

Суми відхилення про які Ви говорите не завжди зачіпають ліміт. Вони є в кабінеті і до подачі декларації. А от після подачі декларації така сума відхилення або зникає, або перетворюється в перевищення, яке зменшує ліміт.
Сума перевищення вона виникає, по суті, один раз, в мінус. Плюс і мінус, про які Ви говорите, це відхилення по даним ЄРПН щодо зареєстрованих вами ПН / РК і поданим деклараціям.

Перевищення, яке з'їдає ліміт відображається в розділі СЕА ПДВ - сума для реєстрації стає меншою і в окремій колонці зазначена загальна сума перевищень.

Постачальник по якій причині не має можливості реєструвати? Якщо мова просто про відсутність коштів, то так, доведеться знімати. А якщо його підприємство, наприклад, на окупованій території, то там будуть інші строки.

В законі № 2260 прямо про зменшення ПЗ на підставі первинки не сказано. Хоча мова там іде і про ПН, і про РК. Деякі юристи і обережні бухгалтери не радять РК на підставі первинки включати. Але таких мало.
Є пояснення від податкової, що змінені періоди реєстрації до 15 липня торкаються і РК, але там чомусь вказано про РК, складені з 24.02 по 27.05, а не лютий-травень.

Якщо сума невелика, то можна перестрахуватись і включити її по даті реєстрації.
На мою думку, Ви маєте право на РК в періоді складання. А вирішувати вже Вам і Вашому керівництву)
Re: Минусовые РК
Щиро дякую за поради і допомогу.
Re: Минусовые РК
Quote
cat813
В кабінеті СЕА ПДВ (Інформація про суму перевищення) в аналогічній ситуації в мене відображається сума відхилення в місяці виписування РК с мінусом, а в місяці реєстрації з плюсом. Теж не знаю як краще подавати декларацію. Чомусь мені здається, що краще в місяці реєстрації відображати такі РК


В мене така ж ситуація, то дзвонили з податкової, просили привести у відповідність- відобразити РК у місяці реєстрації.
Re: Минусовые РК
Сьогодні спробую подати декларацію, не включаючи в червень РК по даті реєстрації (включені в березні по первинці), подивимось що з цього вийде
Re: Минусовые РК
Подала. Вилізло перевищення і з'їло весь ліміт. Все таки РК на мінус треба включати по даті реєстрації
Re: Минусовые РК
Доброго дня, якщо включу РК по даті реєстрації в червень ( сума дуже велика) для того , щоб ліміт не з'їло, то у місяці виписки Рк ( квітень ) у мене буде до сплати дуже велика сума. Її потрібно буде оплатити живими грошима? Чи можна ,н-д, в червневій деці вказати в рядку 20.1 зараховується у зменшення податкового боргу цю суму за квітень? Ніколи такого не робила, можливо ще є якісь нюанси.
Re: Минусовые РК
[news.dtkt.ua]
Постачальник (ПРОДАВЕЦЬ) має право зменшити суму податкових зобов’язань лише після реєстрації в ЄРПН розрахунку коригування до податкової накладної.
... отримувач (ПОКУПЕЦЬ) коригує суми податкового кредиту, сформованого при придбанні товарів/послуг, за результатами податкового періоду, в якому відбулося таке коригування, незалежно від факту реєстрації розрахунку коригування в ЄРПН.
Re: Минусовые РК
Quote
Yulka
Доброго дня, якщо включу РК по даті реєстрації в червень ( сума дуже велика) для того , щоб ліміт не з'їло, то у місяці виписки Рк ( квітень ) у мене буде до сплати дуже велика сума. Її потрібно буде оплатити живими грошима? Чи можна ,н-д, в червневій деці вказати в рядку 20.1 зараховується у зменшення податкового боргу цю суму за квітень? Ніколи такого не робила, можливо ще є якісь нюанси.
Сьогодні зацікавилась цим питанням і знайшла
відповідну аналітику. Можна. Але за рахунок ліміту. Фіскали проведуть це шляхом збільшення показника Відшкод.
Re: Минусовые РК
В червні прийшло мінусове РК до ПН за лютий. Чи можу я просто включити його за червень і збільшити сплату ПДВ чи потрібно коригувати лютий?
Re: Минусовые РК
Quote
Seebea

Добрий день! В мене саме така ситуація, включив у квітень РК зареєстрований в липні, з'їло увесь ліміт, як правильно виправити


Так Ви ж подавали декларацію за квітень з включеним РК, не зареєстрованим на той момент. Подивіться в кабінеті, чи виник показник перевищення.

В мене перевищення немає. Може воно виникне після подачі декларації БЕЗ РК по даті реєстрації у червні?
Я Yulka цитувала)

Може у зв'язку з численністю таких ситуацій все-таки підправили СЕА ПДВ.

По даті реєстрації РК включається не через деку, а через УР. Бо по деці 100% буде показник перевищення.

Є роз'яснення від податківців. Вони самі радять такі РК не через декларації подавати.
Якщо реєстрація несвоєчасна
Re: Минусовые РК
Добрий день! В мене саме така ситуація, включив у квітень РК зареєстрований в липні, з'їло увесь ліміт, як правильно виправити? Це кошмар
Quote
Seebea

Добрий день! В мене саме така ситуація, включив у квітень РК зареєстрований в липні, з'їло увесь ліміт, як правильно виправити


Так Ви ж подавали декларацію за квітень з включеним РК, не зареєстрованим на той момент. Подивіться в кабінеті, чи виник показник перевищення.

В мене перевищення немає. Може воно виникне після подачі декларації БЕЗ РК по даті реєстрації у червні?
Я Yulka цитувала)

Може у зв'язку з численністю таких ситуацій все-таки підправили СЕА ПДВ.

По даті реєстрації РК включається не через деку, а через УР. Бо по деці 100% буде показник перевищення.

Є роз'яснення від податківців. Вони самі радять такі РК не через декларації подавати.
Якщо реєстрація несвоєчасна
Re: Минусовые РК
Quote
Storyteller
Добрий день! В мене саме така ситуація, включив у квітень РК зареєстрований в липні, з'їло увесь ліміт, як правильно виправити? Це кошмар


Добрий день! В мене саме така ситуація, включив у квітень РК зареєстрований в липні, з'їло увесь ліміт, як правильно виправити


Так Ви ж подавали декларацію за квітень з включеним РК, не зареєстрованим на той момент. Подивіться в кабінеті, чи виник показник перевищення.

В мене перевищення немає. Може воно виникне після подачі декларації БЕЗ РК по даті реєстрації у червні?
Я Yulka цитувала)

Може у зв'язку з численністю таких ситуацій все-таки підправили СЕА ПДВ.

По даті реєстрації РК включається не через деку, а через УР. Бо по деці 100% буде показник перевищення.

Є роз'яснення від податківців. Вони самі радять такі РК не через декларації подавати.
Якщо реєстрація несвоєчасна
УР за квітень, знімаєте РК.
Ліміт має повернутися.
Потім в серпні в декларацію за липень включите той РК, як зазвичай
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00039600000000006