Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Минусовые РК

Відправлено користувачем Tiana 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Re: Минусовые РК
Quote
Seebea

Добрий день! В мене саме така ситуація, включив у квітень РК зареєстрований в липні, з'їло увесь ліміт, як правильно виправити? Це кошмар


Добрий день! В мене саме така ситуація, включив у квітень РК зареєстрований в липні, з'їло увесь ліміт, як правильно виправити


Так Ви ж подавали декларацію за квітень з включеним РК, не зареєстрованим на той момент. Подивіться в кабінеті, чи виник показник перевищення.

В мене перевищення немає. Може воно виникне після подачі декларації БЕЗ РК по даті реєстрації у червні?
Я Yulka цитувала)

Може у зв'язку з численністю таких ситуацій все-таки підправили СЕА ПДВ.

По даті реєстрації РК включається не через деку, а через УР. Бо по деці 100% буде показник перевищення.

Є роз'яснення від податківців. Вони самі радять такі РК не через декларації подавати.
Якщо реєстрація несвоєчасна
УР за квітень, знімаєте РК.
Ліміт має повернутися.
Потім в серпні в декларацію за липень включите той РК, як зазвичай
УР подаєте в липні. УР ща липень. Уточнюючий період - квітень
Re: Минусовые РК
Дякую за відповідь
Але поки в танку, поясніть будь ласка докладніше:
1) в липні подаю УР за квітень, яким знімаю РК (при цьому збільшую собі суму до сплати за квітень на суму РК)
2) включаю ці РК в липневу декларацію (чи можна уточнити травень і додати квітневі РК?)
Re: Минусовые РК
Quote
Storyteller
Дякую за відповідь
Але поки в танку, поясніть будь ласка докладніше:
1) в липні подаю УР за квітень, яким знімаю РК (при цьому збільшую собі суму до сплати за квітень на суму РК)
2) включаю ці РК в липневу декларацію (чи можна уточнити травень і додати квітневі РК?)
Перше - правильно. Не забудьте про 3% штрафу. І сплатити ПДВ і штраф потрібно до подачі УР або в той самий день. ПДВ доплачуєте як зазвичай. Штраф напряму на бюджетний рахунок.
Друге - тільки в липневу. Раніше не можна. Пізніше також, бо знов буде перевищення, яке з'їсть ліміт.

По РК:
Якщо своєчасна реєстрація включаємо в декларацію в місяці створення РК.
Якщо реєстрація несвоєчасна включаємо в декларацію в місяці реєстрації РК.
Якщо розблоковано коли строки для подачі декларації вже прошли подаємо УР в місяці розблокування до місяця створення або реєстрації, залежно від того, коли РК було направлено на реєстрацію.

По РК правило 365 днів діє трохи по-іншому. СЕА ПДВ так налаштовано


Re: Минусовые РК
Дякую
На гарячій лінії сказали, що такі РК є зареєстрованими вчасно (якщо до 14.07.22 звісно) і з ними жодних проблем не повинно бути.
Але є величезне АЛЕ, нарахування перевищення є автоматичним, а систему не переналаштували під "виключення" військового часу.
Радили письмово звертатись до ДПС для роз'яснень.
Re: Минусовые РК
Подскажите, пожалуйста, что-то уже совсем запуталась....РК на минус от 31.05.2022 была отправлена на регистрацию 24.06.2022 и была заблокирована. В декларации за май я эту РК не показывала. Вот сейчас в июле её разблокировали. Так вот вопрос....могу я эту РК отразить в текущей декларации за июль или нужно подавать УР к майской декларации?
Re: Минусовые РК
Quote
Storyteller
Дякую
На гарячій лінії сказали, що такі РК є зареєстрованими вчасно (якщо до 14.07.22 звісно) і з ними жодних проблем не повинно бути.
Але є величезне АЛЕ, нарахування перевищення є автоматичним, а систему не переналаштували під "виключення" військового часу.
Радили письмово звертатись до ДПС для роз'яснень.
Так, я знаю, що це РК, зареєстрований вчасно. Як знаю, що систему перелаштовувати не будуть.

Скільки вже часу пройшло відколи на законодавчому рівні закріпили, що у покупця для реєстрації РК є 15 календарних днів з дня отримання такого РК? Система досі не перелаштована.

От і виходить, що норма і тут, і там є. Ви маєте право скористатись, але якщо включите такий РК не в "той" період - зменшиться ліміт.

Обирати Вам чим жертвувати - лімітом назавжди, чи сплатою ПДВ більше в місяці складання. Ну, і в Вашому випадку тепер ще і 3% штрафом. Рахуйте, що вашому підприємству буде вигідніше.
Re: Минусовые РК
Quote
Tiana
Подскажите, пожалуйста, что-то уже совсем запуталась....РК на минус от 31.05.2022 была отправлена на регистрацию 24.06.2022 и была заблокирована. В декларации за май я эту РК не показывала. Вот сейчас в июле её разблокировали. Так вот вопрос....могу я эту РК отразить в текущей декларации за июль или нужно подавать УР к майской декларации?
Через УР. І не до травня, а до червня.
Зайдіть в кабінет і подивіться, яким місяцем сидить це перевищення

Ситуація аналогічна. З точки зору закону своєчасно зареєстровано. З точки зору СЕА ПДВ - ні.
Re: Минусовые РК
Quote
Seebea

Через УР. І не до травня, а до червня.
Зайдіть в кабінет і подивіться, яким місяцем сидить це перевищення

Ситуація аналогічна. З точки зору закону своєчасно зареєстровано. З точки зору СЕА ПДВ - ні.
Seebea, Спасибо! Да вы правы перевищення действительно в июне. Т.е. получается создаем УР в июле, а звітний податковий період, що уточнюється - червень, верно?
Подскажите, пожалуйста, 100 лет не подавала УР....какие строки вы заполняете в УР....только 7ю или переносим все цифры из декларации?
Re: Минусовые РК
Quote
Tiana


Через УР. І не до травня, а до червня.
Зайдіть в кабінет і подивіться, яким місяцем сидить це перевищення

Ситуація аналогічна. З точки зору закону своєчасно зареєстровано. З точки зору СЕА ПДВ - ні. Seebea, Спасибо! Да вы правы перевищення действительно в июне. Т.е. получается создаем УР в июле, а звітний податковий період, що уточнюється - червень, верно?
Подскажите, пожалуйста, 100 лет не подавала УР....какие строки вы заполняете в УР....только 7ю или переносим все цифры из декларации?
Всі цифри старі в 4 графу, всі нові дані в 5 графу, а в 6 буде відображена різниця. За потреби додаєте додатки (підказка - та сама графа 6)
Re: Минусовые РК
Quote
Tiana


Через УР. І не до травня, а до червня.
Зайдіть в кабінет і подивіться, яким місяцем сидить це перевищення

Ситуація аналогічна. З точки зору закону своєчасно зареєстровано. З точки зору СЕА ПДВ - ні. Seebea, Спасибо! Да вы правы перевищення действительно в июне. Т.е. получается создаем УР в июле, а звітний податковий період, що уточнюється - червень, верно?
Подскажите, пожалуйста, 100 лет не подавала УР....какие строки вы заполняете в УР....только 7ю или переносим все цифры из декларации?
Так, УР за липень, уточнення за червень
Re: Минусовые РК
Quote
Seebea

Всі цифри старі в 4 графу, всі нові дані в 5 графу, а в 6 буде відображена різниця. За потреби додаєте додатки (підказка - та сама графа 6)
Seebea, Благодарю! Ещё 1 вопрос. Насколько помню в Додатке 1 отражаем только одного контрагента, которого корректируем? Всех списком не нужно, верно?
Re: Минусовые РК
Добрий день! провернули ліміт, УР не потрібно подавати
Quote
Seebea

Дякую
На гарячій лінії сказали, що такі РК є зареєстрованими вчасно (якщо до 14.07.22 звісно) і з ними жодних проблем не повинно бути.
Але є величезне АЛЕ, нарахування перевищення є автоматичним, а систему не переналаштували під "виключення" військового часу.
Радили письмово звертатись до ДПС для роз'яснень.
Так, я знаю, що це РК, зареєстрований вчасно. Як знаю, що систему перелаштовувати не будуть.

Скільки вже часу пройшло відколи на законодавчому рівні закріпили, що у покупця для реєстрації РК є 15 календарних днів з дня отримання такого РК? Система досі не перелаштована.

От і виходить, що норма і тут, і там є. Ви маєте право скористатись, але якщо включите такий РК не в "той" період - зменшиться ліміт.

Обирати Вам чим жертвувати - лімітом назавжди, чи сплатою ПДВ більше в місяці складання. Ну, і в Вашому випадку тепер ще і 3% штрафом. Рахуйте, що вашому підприємству буде вигідніше.
Re: Минусовые РК
Quote
Tiana


Всі цифри старі в 4 графу, всі нові дані в 5 графу, а в 6 буде відображена різниця. За потреби додаєте додатки (підказка - та сама графа 6) Seebea, Благодарю! Ещё 1 вопрос. Насколько помню в Додатке 1 отражаем только одного контрагента, которого корректируем? Всех списком не нужно, верно?
Так
Re: Минусовые РК
Quote
Storyteller
Добрий день! провернули ліміт, УР не потрібно подавати


Дякую
На гарячій лінії сказали, що такі РК є зареєстрованими вчасно (якщо до 14.07.22 звісно) і з ними жодних проблем не повинно бути.
Але є величезне АЛЕ, нарахування перевищення є автоматичним, а систему не переналаштували під "виключення" військового часу.
Радили письмово звертатись до ДПС для роз'яснень.
Так, я знаю, що це РК, зареєстрований вчасно. Як знаю, що систему перелаштовувати не будуть.

Скільки вже часу пройшло відколи на законодавчому рівні закріпили, що у покупця для реєстрації РК є 15 календарних днів з дня отримання такого РК? Система досі не перелаштована.

От і виходить, що норма і тут, і там є. Ви маєте право скористатись, але якщо включите такий РК не в "той" період - зменшиться ліміт.

Обирати Вам чим жертвувати - лімітом назавжди, чи сплатою ПДВ більше в місяці складання. Ну, і в Вашому випадку тепер ще і 3% штрафом. Рахуйте, що вашому підприємству буде вигідніше.
Після звернення чи як? І скільки часу пройшло?
Буду вдячна за деталізацію)
Re: Минусовые РК
Колеги, підкажіть, будь ласка, як правильно оформити РК. В червні місяці виписана, зареєстрована ПН на відвантажений товар, але випадково на неплатника ПДВ (ІПН 100000000). Виявили помилку зараз, зареєстрували нову з вірним ІПН, хоч і невчасно але зареєстрували. Тепер, другий тиждень намагаємось зняти через РК помилкову ПН на неплатника. Спершу подали РК : код причини 20, підлягає реєстрації постачальником і код причини 301. Ну і звісно все з мінусом. Документ НЕ прийнято. Друга спроба : код причини 20, підлягає реєстрації постачальником і код причини 103. Не прийнято. Підкажіть, як правильно оформити і чи реально зараз зняти зобовязання на помилково виписану накладну.
Re: Минусовые РК
Підкажіть, будь ласка. Включила мінусові РК по ПЗ, які виписані в лютому та квітні 2022 , в декларацію за червень ( по даті реєстрації). Зараз в кабінеті в СЕА ПДВ відображається за ці місяці сума відхиленні. В ПКУ ж не передбачено ніяких змін,щодо включення таких РК, це ж тільки роз'яснення податкової, що треба включати по даті виписки ? Всім дякую
Re: Минусовые РК
І, якщо переробляти декларації, як хоче податкова, то треба сплатити штраф 3% за червневу декларацію, бо я ж в червневу включила всі мінусові РК.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00036000000000003