Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

переход на 2% случился в середине месяца, что с актами??

Відправлено користувачем buhsilver 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
коллеги, подскажите, пожалуйста, что-то логика моя запуталась. ТОВка перешла на спецрежим 2% в середине июня. покупателям, которые оплатили до перехода до 15.06. мы конечно же выписываем НН. а акты которые от 30.06. закрывать с НДС тоже или без? с одним ясно точно, что тем покупателям оплатившим после перехода, НН не светит, и акты пойдут без НДС. а с первыми как быть?
Оплатили ж суму за місяць?!
Акт повинен бути з ПДВ - інакше як закриється 64-й... імхо...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
buhsilver
коллеги, подскажите, пожалуйста, что-то логика моя запуталась. ТОВка перешла на спецрежим 2% в середине июня. покупателям, которые оплатили до перехода до 15.06. мы конечно же выписываем НН. а акты которые от 30.06. закрывать с НДС тоже или без? с одним ясно точно, что тем покупателям оплатившим после перехода, НН не светит, и акты пойдут без НДС. а с первыми как быть?
Зустрічала такий варіант - в акті двома рядками прописати до 15.06 з ПДВ, з 16 без.
Так само і оплату провести.


по НДС действует первое событие-
если на момент первого события вы плательщик - то 20%
если нет - не объект
так оно и закрывается вторым событием
Quote
Seebea

коллеги, подскажите, пожалуйста, что-то логика моя запуталась. ТОВка перешла на спецрежим 2% в середине июня. покупателям, которые оплатили до перехода до 15.06. мы конечно же выписываем НН. а акты которые от 30.06. закрывать с НДС тоже или без? с одним ясно точно, что тем покупателям оплатившим после перехода, НН не светит, и акты пойдут без НДС. а с первыми как быть?
Зустрічала такий варіант - в акті двома рядками прописати до 15.06 з ПДВ, з 16 без.
Так само і оплату провести.
Але 30.06 у вас призупинена реєстрація і ПН зареєструвати навіть після повернення на загальну навряд чи можна буде. Тим паче, якби реєстрація була анульована, а не призупинена, то тут точно б податкової не було.

Робити два акти - сумнівна справа. Адже до цього виставляли один загальний за місяць. І для одного робити виключення якось дивно.

Скоріш за все, для всіх ваших покупців уже акти без ПДВ. Але і загальна сума акту має бути зменшена на суму ПДВ.

Хоча, враховуючи, що потрібно виключити суму ПДВ з загальної суми на період перебування ЄП, логічно було б все-таки два акти зробити.
ФОП 3% +НДС
Подскажите, если сейчас перейти на 2%
1. За период 02-06.2022 на меня будут регистрироваться ПН/РК ?
2. Я смогу за этот же период регистрировать ПН/РК ?
3. и сдавать Деки по НДС за этот же период ?
Quote
FyDD
ФОП 3% +НДС
Подскажите, если сейчас перейти на 2%
1. За период 02-06.2022 на меня будут регистрироваться ПН/РК ?
2. Я смогу за этот же период регистрировать ПН/РК ?
3. и сдавать Деки по НДС за этот же период ?

пока вы на 2% у вас приостановка НДС, поэтому за этот период вы не подаете деки, ничего не сможете регить.
На это у вас будет 60 дней после возвращения с 2%
Спасибо.
А на нас за ндс-ый период 02-06.2022 смогут регистрировать ?
ну да, тот период, к-ый до перехода на 2%, но подать то всё надо будет после возврати с 2%
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033099999999997