Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Розблокування анульовуючих РК

Відправлено користувачем maksimisi 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня ПДВ-шники.

Зареєстрував я на свою голову неправильну накладну.
По роз'ясненнях податківців її я маю коригувати шлям реєстрації анульовуючого РК, і реєстрації правильної ПН.

Так ось, анульовуючий РК заблокували з п.5 ризиковості операцій.

Ніколи з таким не стикався, як я маю довести податківцям що я не олень, і які для цього потрібні документи, адже навіть первинки я надати не можу, бо... бо її не існує.
Первинку показуєте по операції, по якій мала бути правильна пн. А в поясненні розписуєте, що РК був створений і відправлений на реєстрацію для анулювання помилково виписаної ПН.
Quote
Seebea
Первинку показуєте по операції, по якій мала бути правильна пн. А в поясненні розписуєте, що РК був створений і відправлений на реєстрацію для анулювання помилково виписаної ПН.

Так і зробив, подивимось що скаже податкова.


Нові новини, все зробив як і сказав Seebea. Податкова повернула рішення з відмовою в реєстрації, через неподання договору, виписки банку та первинки. В мене таке враження що без 4-5 документів в пакеті, система автоматично завертає рішення.
Quote
maksimisi
Нові новини, все зробив як і сказав Seebea. Податкова повернула рішення з відмовою в реєстрації, через неподання договору, виписки банку та первинки. В мене таке враження що без 4-5 документів в пакеті, система автоматично завертає рішення.
До скарги додайте документи, яких на думку регіональної комісії не вистачило. У випадку відсутності необхідних документів - аргументуйте. Наприклад, щодо того ж договору - сторони уклали усний договір або між ними була досягнута усна домовленість.
Видаткової чи акту немає поки - зверніть на це увагу в тексті скарги, не залишайте їм простору для уяви) Вони не будуть самі додумувати, що вами поки лише отримана передоплата. Вони просто вважатимуть, що для розблокування подано не всі документи.
Quote
maksimisi
Нові новини, все зробив як і сказав Seebea. Податкова повернула рішення з відмовою в реєстрації, через неподання договору, виписки банку та первинки. В мене таке враження що без 4-5 документів в пакеті, система автоматично завертає рішення.
Я колись полінувалась і подала лише банківські виписки без платіжних документів. Але в поясненні написала, в які дати були отримані оплати. Ніхто їх у виписці не шукав - прийшла відмова, бо не надано "розрахункові документи та/або банківські виписки з особових рахунків"
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00036199999999997