Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

без збер. ЗП 1 місяць, як заповнити обєднану звітність ПДФО і ЄСВ?

Відправлено користувачем confex 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Допоможіть будь ласка- в квітні всі співробітники були в відпустці без збереження ЗП.Я повинна заповнювати дод.4?Додаток 1 розумію, що заповнювати треба.
Quote
confex
Допоможіть будь ласка- в квітні всі співробітники були в відпустці без збереження ЗП.Я повинна заповнювати дод.4?Додаток 1 розумію, що заповнювати треба.
Додаток 4дф подається пустий за цей місяць.
Quote
Seebea

Допоможіть будь ласка- в квітні всі співробітники були в відпустці без збереження ЗП.Я повинна заповнювати дод.4?Додаток 1 розумію, що заповнювати треба.
Додаток 4дф подається пустий за цей місяць.

Не згодна - сама за перший квартал подала звіт з трьома додаками єсв і двома
додатками 4дф (березень за свій рахунок) - просто поставивши в рядку 064 податкового
розрахунку кількість додатків 2 і відповідно сторінок 4 і все прийнято з 00 в реєстрі
застрахованих осіб...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


Quote
Шустрик


Допоможіть будь ласка- в квітні всі співробітники були в відпустці без збереження ЗП.Я повинна заповнювати дод.4?Додаток 1 розумію, що заповнювати треба.
Додаток 4дф подається пустий за цей місяць.

Не згодна - сама за перший квартал подала звіт з трьома додаками єсв і двома
додатками 4дф (березень за свій рахунок) - просто поставивши в рядку 064 податкового
розрахунку кількість додатків 2 і відповідно сторінок 4 і все прийнято з 00 в реєстрі
застрахованих осіб...
Наприклад, лист від 07.04.2021 р. № 2123/О/99-00-04-02-01-09
І ще не одне пояснення від податкової з приводу необхідності подачі пустих 4дф, якщо хоч в одному місяці були виплати
У мене два квартали підряд люди були у відпустках без збереження (в минулому році теж чимало випадків), але при наявності хоч однієї причини заповнити додаток 4ДФ то інші подаю пусті згідно роз'яснень наших фіскалів, все прийнято без зауважень. Але багато колег подають чисто по факту наявності показників. У Вашому випадку на головній сторінці вказати 3-ри додатки один з яких просто буде пустим, від цього невинного аркуша без циферок точно гірше не зробите)
Дякую.Знаєте в чому я засумнівалась- на головній в кількості працівників.Стр.101-середньооблікова кількість працівників-ставлю кількість із тими, що в відпустці без збер. ЗП.Стр.105 - тільки ті,яким нарахована ЗП.Правильно? А от стр.108,109 визиває сумніви, ставить, розбиваючи на чол. і жінок, кількість всіх,які в стр.101.
А я рахувала, що треба ставити тих, яким нараховується ЗП. Пустий дод.4ДФ заповню.Дякую всім за відповіді.Напишіть ще за стр. 108 і стр.109 будь ласка,як вважаєте вірним.
105 рядок-лише місяці нарахувань. 108/109-по всім розмежовуєте
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031300000000001