Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Незарегистрированная НН и лимит

Відправлено користувачем Люда 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Помогите разобраться.....
не зарегистрировали налоговую в связи с нехваткой лимита, напр. обязательства были на 100 тыс лимит был 80 тыс
эту нн показали в деке в додадке 1 и сразу же в кабинете лимит стал -20 тыс. дальше зашли входящие налоговые и перекрыли этот минус, и стало допустим ноль, а теперь что нужно опять где то насобирать 100тыс кредита что бы все же зарегистрировать эту налоговую? То есть два раза с лимита списывают эту сумму??? или все же мы что то не правильно сделали?
Якщо показали в дод 1, то у вас сформувався так званий "другий ліміт" або "ліміт перевищення", ця податкова має за рахунок цього другого ліміту зареєструватись
Quote
Olg@
Якщо показали в дод 1, то у вас сформувався так званий "другий ліміт" або "ліміт перевищення", ця податкова має за рахунок цього другого ліміту зареєструватись

Дякую!!!
Тільи не розумію як і коли, на даний момент тих -20 тис уже є ліміту навіть більше, як і коли вона має зареєструватися? я ж маю сама її відправити на реєстрацію? а коли відправила то прийшло що недостатньо ліміту....:-(


В кабінеті є розділ СЕА ПДВ, там - Сума перевищення - детально по періодах дивіться коли Вам і що не вистачає для реєстрації
Виникло таке запитання:
Підприємство ТОВ з ПДВ з 01.07.2022 перейшло на ЄП 2%
По деці з ПДВ за червень 2022 була сума до сплати і були незареєстровані ПН відображені в дод.1 (через відсутність реєстраційної суми).

Дека з ПДВ подавалась 15.07.22, в момент коли ТОВ-ка вже була на ЄП. Термін сплати ПЗ по деці виник через 10 днів 25.07.22
Суми по деці з ПДВ були сплачені 27.07.22. також в момент коли ТОВ-ка була вже на ЄП.
Що насторожує - ця сплата по деці ніяк не збільшила реєстраційну суму.
Реєстраційна сума з мінусом на суму незареєстрованих ПН.

В звичайній ситуації, для платника ПДВ, якщо є незареєстровані ПН, після подачі деки і сплати ПЗ по деці, ці не зареєстровані ПН можна зареєструвати за рахунок 2 ліміту.
А в описаному випадку, виходить що сплата по деці була в момент перебування ТОВ-ки на ЄП, і я приходжу до висновку, що після скасування ЄП 2%, ця ТОВ-ка не зможе зареєструвати незареєстровані за червень 2022 року ПН!
І як мінімум потрібно буде поповнити повторно рахунок в СЕА на суму незареєстрованих ПН?- це просто обкрадання.

Можливо хтось вде має такий досвід? Мої припущення вірні чи ні?
Наталка, не думаю. В мене було інше- була на єдиному тільки 2 кв 22, з 1 липня 22 знову загальна. Та от- як тільки я стала єдинником, мій ЄРПН помер- не бачила рухів. Там ще була проблема з відновленням реєстраціїї лютневих і березневих тільки з кінця травня- саме коли я була на єдиному. Так от- всі мої ПН лютого-березня, зареєстровані в травні-червні не попали мені в ПК!! коли мені знову надали доступ в кабінет- ті ПН були, але з дивною приміткою- без права на ПК, і ліміт вони ніяк не змінювали. Більше того- наприклад, лютневі, зареєстровані в липні- давала мені ПК, а лютнева, зареєстрована в червні- ні. Я писала на пульс, і телефонувала (в мене велика переплата ПДВ, мені не горіло)- визнали, що технічна помилка і обіцяли виправити. Виправили), але не одразу. Я це до того, що поки Ви на єдиному, не факт що Ваш ЄРПН адекватний- вони Вам нададуть повний доступ тільки з моменту поверення на загальну.
Quote
Альонка
...- визнали, що технічна помилка і обіцяли виправити. Виправили), але не одразу. Я це до того, що поки Ви на єдиному, не факт що Ваш ЄРПН адекватний- вони Вам нададуть повний доступ тільки з моменту поверення на загальну.
Сподіваюсь, я пам'ятаю перші роки функціонування СЕА, де технічні помилки не визнавались і не виправлялись зовсім. А оті всі переписки - просто жах. Не хотілось би в цьому приймати участь знову....
Вітаю! Молю поділіться як побороли технічну помилку кабінета у мене помилково сума віднесена до перевищення? Куди саме звертались? Податкова визнає що помилка є, а як виправити не знають(.
я перепрошую..що вмішуюся..у Вас вирішилося питання з перевищенням?..що Ви робили?Дякую..
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032900000000002