Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

есть ли смысл подавать таблицу укт зет? в свете новых блокировок..

Відправлено користувачем любаша 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 3    Сторінки: 123Наступна
добрый день. подала октябрь на регистрацию , заблокирована 1\4 , ранее блокировок не было вообще никаких, иногда корректировки. никаких критериев ризыковости, только белые закупки. блоки даже по кодам которых более чем достаточно на остатках. как подать таблицу чтобы нормально работать? при моих тысячах налоговых и сотнях позиций номенклатуры это .. ( не має слів)
На жаль це зараз такий тренд в податкової. Подати таблицю можна, але 1) чи приймуть? 2) сьогодні приймуть, завтра відмінять. 3) на розблокування вже заблокованого це не впливає. Єдине - як аргумент для суду, що таблиця подавалась
У меня тоже такой нежданчик сегодня. 4 отправила и все 4 заблокировали. Раньше проблем не было, на остатках товара с этими кодами много, а в квитанции написано, что нет кода в таблице и нет на остатках товара. Таблицу до этого не подавала.
Вопрос, если я завтра отправлю на регистрацию остальные налоговые, их тоже заблокируют, там коды те-же. А отправлять все равно нужно.
И ещё вопрос документы на разблокировку нужно подавать на каждую налоговую отдельный полный пакет и отдельную таблицу или таблица сама по себе подаеться?
Сколько стоит услуга в помощи подготовки пакета документов?
В общем- SOS(((


Оооооооо!!!
И у меня та же радость.....Но у меня АРЕНДА !
Мне арендаторы регулярно платят ежемесячно арендную плату, а я ежемесячно спокойно регистрирую ПН.Спокойно регистрироваЛА.
И вот на тебе....заморочку на ...опу !
Сижу-изучаю, что надо подавать в пакете документов.....Там целый день сидеть-паковать...чи шо ? ((((
Представляю, как податковую завалят ПАКЕТАМИ документов все арендодатели Украины.....
За них не переживайте, их уже завалили, а они ничего и не смотрят. Отказывают. И по скарге тоже отказывают. Уже в суд подали . Расходы на адвоката и судовой сбор уже превысили сумму НДС. Это ужас какой то.
Доброго дня! На мою думку, Таблиця подається сама по собі з поясненнями, це описано в Порядку 1165 (п.12-24). Вона, як імунітет буде діяти вже на ті ПН, дата яких буде після дати прийняття Таблиці. На кожну заблоковану ПН/РК подається окреме Повідомлення з необхідними документами, що підтверджують реальність здійснення операції.
А ще, наскільки я розумію, якщо платник має ПОЗИТИВНУ ПОДАТКОВУ ІСТОРІЮ (ППІ) (хоча б один із шести показників - перелік цих показників містить Додаток 2 до Порядку 1165), то операції не повинні перевірятись на ризиковість операцій, цитую п.7 Порядку 1165: "7. У разі коли за результатами автоматизованого моніторингу податкової накладної/розрахунку коригування встановлено, що відображена в них операція відповідає хоча б одному критерію ризиковості здійснення операції, крім податкової накладної/розрахунку коригування, складених платником податку, який відповідає хоча б одному показнику, за яким визначається позитивна податкова історія, реєстрація таких податкової накладної/розрахунку коригування зупиняється".
Перевірте в електронному кабінеті показник ППІ в розділі Моніторинг ПН/РК. Багато в кого він раптово зник, хоча раніше був???
Слухайте, таблицю заповнити - пару годин часу (це якщо велика), то чому б і не заповнити? Заповнюється одна таблицях по всіх кодах. Відмовлять, скопіюєте, щось поправите і знову подасте. Подавати можна необмежену кількість раз + плюс до таблиці бажано додати пояснення по Вашій діяльності.
По оренді, зверніть увагу на 20-опп чи подавалось.
Quote
Frog22
Доброго дня! На мою думку, Таблиця подається сама по собі з поясненнями, це описано в Порядку 1165 (п.12-24). Вона, як імунітет буде діяти вже на ті ПН, дата яких буде після дати прийняття Таблиці. На кожну заблоковану ПН/РК подається окреме Повідомлення з необхідними документами, що підтверджують реальність здійснення операції.
А ще, наскільки я розумію, якщо платник має ПОЗИТИВНУ ПОДАТКОВУ ІСТОРІЮ (ППІ) (хоча б один із шести показників - перелік цих показників містить Додаток 2 до Порядку 1165), то операції не повинні перевірятись на ризиковість операцій, цитую п.7 Порядку 1165: "7. У разі коли за результатами автоматизованого моніторингу податкової накладної/розрахунку коригування встановлено, що відображена в них операція відповідає хоча б одному критерію ризиковості здійснення операції, крім податкової накладної/розрахунку коригування, складених платником податку, який відповідає хоча б одному показнику, за яким визначається позитивна податкова історія, реєстрація таких податкової накладної/розрахунку коригування зупиняється".
Перевірте в електронному кабінеті показник ППІ в розділі Моніторинг ПН/РК. Багато в кого він раптово зник, хоча раніше був???

Видає "Помилка обробки запиту" !!!
Коллеги, вот хочу спросить:
Мне шьют"Ризиковість здійснення операцій".
Готовлю к подаче:
1. J1312603 Повідомлення про подання пояснень та копій документів
2. J1312303 Таблиця даних платника ПДВ Додаток 5
3. J1360102 Документ довільного формату (для подання сканкопій) - для кожної сканкопії окремий Документ.
Что не понимаю: вот этот Документ довільного формату, в Медке он открывается и при Повідомленні, и при Таблице. Так его что, сдублировать и там, и там ? Или где-то при одном документе, или только при Повідомленні, или только при Таблице ???
Спасибо !
Спочатку він у багатьох просто зник. А тепер взагалі видає помилку. Так і є. Отож і воно, що якби показник ППІ був, то ПН не блокувалися б по ризиковості операцій (п.7 Порядку 1165) !!!
Документ довільного формату (в потрібній кількості) подається окремо до Таблиці і також подається окремо до Повідомлення (теж в потрібній кількості).
Quote
Frog22
Документ довільного формату (в потрібній кількості) подається окремо до Таблиці і також подається окремо до Повідомлення (теж в потрібній кількості).

Зрозуміла !
Щиро дякую, колего ! Дай Вам Бог здоров'я !
Quote
natalka_l
Слухайте, таблицю заповнити - пару годин часу (це якщо велика), то чому б і не заповнити? Заповнюється одна таблицях по всіх кодах. Відмовлять, скопіюєте, щось поправите і знову подасте. Подавати можна необмежену кількість раз + плюс до таблиці бажано додати пояснення по Вашій діяльності.
По оренді, зверніть увагу на 20-опп чи подавалось.
Дякую за підказку !
Цей Орендар у нас дуже давно,з початку 2016 року, мені здається, я не подавала 20-опп коли вони до нас заходили...
Втім, пам'ятаю, що коли я мала натхнення подати 20-опп, вона не прийнялась. Колись в нашому приміщенні був наш магазин, власники цей наш магазин закрили і віддали приміщення в оренду під чужий магазин. І тепер, коли не приймається 20-опп (тип об'єкту оподаткування 321 МАГАЗИН ), воно пише в квитанції типу А магазин же ж закрито.... Отака фігня, малята....Сьогодні проти ночі подавати не буду....не засну...Хіба завтра зранку буду дєрзАть...(((
Quote
nikon

Цей Орендар у нас дуже давно,з початку 2016 року, мені здається, я не подавала 20-опп коли вони до нас заходили...
Втім, пам'ятаю, що коли я мала натхнення подати 20-опп, вона не прийнялась. Колись в нашому приміщенні був наш магазин, власники цей наш магазин закрили і віддали приміщення в оренду під чужий магазин. І тепер, коли не приймається 20-опп (тип об'єкту оподаткування 321 МАГАЗИН ), воно пише в квитанції типу А магазин же ж закрито.... Отака фігня, малята....Сьогодні проти ночі подавати не буду....не засну...Хіба завтра зранку буду дєрзАть...(((

А в 20-ОПП в графі 5 потрібно номер наступний ставити - 32100002... і все приймецця...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик


Цей Орендар у нас дуже давно,з початку 2016 року, мені здається, я не подавала 20-опп коли вони до нас заходили...
Втім, пам'ятаю, що коли я мала натхнення подати 20-опп, вона не прийнялась. Колись в нашому приміщенні був наш магазин, власники цей наш магазин закрили і віддали приміщення в оренду під чужий магазин. І тепер, коли не приймається 20-опп (тип об'єкту оподаткування 321 МАГАЗИН ), воно пише в квитанції типу А магазин же ж закрито.... Отака фігня, малята....Сьогодні проти ночі подавати не буду....не засну...Хіба завтра зранку буду дєрзАть...(((

А в 20-ОПП в графі 5 потрібно номер наступний ставити - 32100002... і все приймецця...
Увы ! Я в графе 5 уже до 32100003 дошла....І в графі 2 поставила 1.
Quote
nikon



Цей Орендар у нас дуже давно,з початку 2016 року, мені здається, я не подавала 20-опп коли вони до нас заходили...
Втім, пам'ятаю, що коли я мала натхнення подати 20-опп, вона не прийнялась. Колись в нашому приміщенні був наш магазин, власники цей наш магазин закрили і віддали приміщення в оренду під чужий магазин. І тепер, коли не приймається 20-опп (тип об'єкту оподаткування 321 МАГАЗИН ), воно пише в квитанції типу А магазин же ж закрито.... Отака фігня, малята....Сьогодні проти ночі подавати не буду....не засну...Хіба завтра зранку буду дєрзАть...(((

А в 20-ОПП в графі 5 потрібно номер наступний ставити - 32100002... і все приймецця...
Увы ! Я в графе 5 уже до 32100003 дошла....І в графі 2 поставила 1.
Ура ! Вот так прийнялось !!!
Вітаю, коллєги.Якщо в квитанціі про зупинку реєстрації ПН ДПС пише, що дані по коду відсутні в таблиці, треба спочатку подати таблицю, чи це вже все одно не вплине на реєстрацію заблокованих ПН?Які документи ви подаєте до таблиці?
Ні, не вплине. Подаєте пояснення, а таблицю подаєте також, але для того, щоб наступні податкові накладні не блокували (звичайно, якщо її приймуть )
ПН реєстрація зупинена. Подаю пояснення з документами, не прийнято. Пише, що немає такої податкової в реєстрі заблокованих ПН.
Що це може бути?
Quote
Мурка
ПН реєстрація зупинена. Подаю пояснення з документами, не прийнято. Пише, що немає такої податкової в реєстрі заблокованих ПН.
Що це може бути?

В мене аналогічна історія.В податковій поки не змогла отримати відповідь.Хтось знає телефон в Києві, куди дзвонити?
В мене ще питання.Я подавала не всі сторінки договору з покупцем.Тільки першу, останню і про порядок розрахунків.В договорі 10 сторінок.Їх треба всі подавати?У мене кожна сторінка в окремому файлі.Всі одночасно не влізуть у 2МБ.
Все страницы объединить в один файл и сжать с помощью [www.ilovepdf.com]
Quote
Juliia

ПН реєстрація зупинена. Подаю пояснення з документами, не прийнято. Пише, що немає такої податкової в реєстрі заблокованих ПН.
Що це може бути?

В мене аналогічна історія.В податковій поки не змогла отримати відповідь.Хтось знає телефон в Києві, куди дзвонити?

Может их уже разблокировали)))
В мене декілька податкових заблоковано на одного покупця.З однаковими кодами.Я можу на всі скласти одне пояснення?

Платник податку має право подати письмові пояснення та копії документів до декількох податкових накладних/розрахунків коригування, якщо такі податкові накладні/розрахунки коригування складено на одного отримувача - платника податку за одним і тим самим договором або якщо в таких податкових накладних/розрахунках коригування відображено однотипні операції (з однаковими кодами товарів згідно з Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності (УКТ ЗЕД) або кодами послуг згідно з Державним класифікатором продукції та послуг (ДКПП)) (п. 6 Порядку № 520).
Я відправляла пояснення в понеділок після ракетної атаки, коли у багатьох не було світла.В них мабуть були збої в базі.Додзвонилась нарешті (454 70 11).Не працює зараз база.Не можуть перевірити, чи є ПН у реєстрі.
Quote
Мурка
ПН реєстрація зупинена. Подаю пояснення з документами, не прийнято. Пише, що немає такої податкової в реєстрі заблокованих ПН.
Що це може бути?

Причина в мене виявилась проста.Я поставила в полі код філіі код покупця, а там ставиться код продавця.Після виправлення все прийняли.
Добрый день всем! У меня сегодня тоже впервые такая радость: Реєстрації зупинено.
Интернет-провайдер предоставляем услуги.
Из 5 н/н на одного и того же покупателя - 3 зарегистрированы, а по 2м- регистрация зупинена.

(Коди УКТЗЕД/ДКПП товару/послуг
61.90, , відсутні в таблиці даних платника податку на додану
вартість, як товари/послуги, що на постійній основі постачаються
(виготовляються), та їх обсяг постачання дорівнює або перевищує
величину залишку обсягу придбання такого товару/послуги та
обсягу його постачання, що відповідає п. 1 Критеріїв ризиковості
здійснення операцій. )

Скажите, пожалуйста, что нужно подавать сразу: Повідомлення про подання пояснень или Таблицю?
Quote
NataliV
Добрый день всем! У меня сегодня тоже впервые такая радость: Реєстрації зупинено.
Интернет-провайдер предоставляем услуги.
Из 5 н/н на одного и того же покупателя - 3 зарегистрированы, а по 2м- регистрация зупинена.

(Коди УКТЗЕД/ДКПП товару/послуг
61.90, , відсутні в таблиці даних платника податку на додану
вартість, як товари/послуги, що на постійній основі постачаються
(виготовляються), та їх обсяг постачання дорівнює або перевищує
величину залишку обсягу придбання такого товару/послуги та
обсягу його постачання, що відповідає п. 1 Критеріїв ризиковості
здійснення операцій. )

Скажите, пожалуйста, что нужно подавать сразу: Повідомлення про подання пояснень или Таблицю?
Вычитала в интернете, что основной документ - отэто Повідомлення, с ним надо подавать Документ довільного формату (для подання сканкопій). Для кожної сканкопії - окремий Документ.
Потом - Таблица.
И надо,чтобы была подана 20-опп.
Я сначала подала 20-опп, потом принялась Таблица (тоже с Документами довільного формату), и на следующий день только сдалось Повідомлення ( там фигня с комплектом подписей получается, пришлось звонить в Медок - они помогли, дай Бог им здоровья).
Ну, а толку ? Вторая неделя пошла - и ни гу-гу (((((((((
Сижу - думаю, куда звонить......
Quote
NataliV
Скажите, пожалуйста, что нужно подавать сразу: Повідомлення про подання пояснень или Таблицю?

В них різна мета подання.
Якщо Вам просто потрібно розблокувати реєстрацію - то подаєте в першу чергу Повідомлення.
Якщо Ви хочете щоб наступні ПН при відправці на реєстрацію не заблокувались - подаєте Таблицю.

Бажано робити все в комплексі. От так як описали вище: перегляд чи все включено в 20-ОПП, подача Таблиці, і подача Повідомлень. Рано чи пізно Ви все рівно це будете робити.
Девочки, спасибо вам огромное! Проверила, 20-ОПП не подавалось. Хочу сейчас подать. У меня телекоммуникационные сети и оборудование на основных. В перечне не могу найти ни то, ни другое. Как их показать в 20-ОПП?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 3    Сторінки: 123Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00046