Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

есть ли смысл подавать таблицу укт зет? в свете новых блокировок..

Відправлено користувачем любаша 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 3    Сторінки: Попередні123
Пришёл ответ по таблице с отказом. "при заповненні таблиці суб’єктом господарювання вказуються тільки основні коди згідно уктзед/дкпп товарів /послуг (придбання, отримання), які використовуються в основній діяльності"
Не пойму, что это значит?
Доброго дня

ПРошу підказати . вперше складаю таблицю
в ел.кабінеті склала иаблицю і 17 документів додатків.
не можу підписати відправити - пише - підписи різного рівня і не відправляється
вже підписала кожний додаток і таблицю окремо , ключ не зелений і біля ного стоїть 20 - 20 разів підписувала.

після підпису пише "помилка", хоча вчора і позавчора цим підписом подавала 20-ОПП і все вдалося

1. чи треба підписувати кожен додаток окремо
2. що зараз зробити можна як анулювати підписи . або
дайте тлф .
той що на сайті 080,,, не спрацьовує
спасіть smileys with beer
підписи анулювала. тепер підписую тільки головний документ - пише "невірний параметр". хоча дані платница 3 строчки підтягнулись самі. який може бути "невірний параметр"
прошу допомоги


вибрала галочкою таблицю ( в ній додатки) хочу підписати в списку, не входячи в таблицю, пише "у обраних документів різний рівень підпису", а документ вибрала один
нічого не розумію

підпис нормальний , 20-ОПП підписав.
якщо підписувати в самій таблиці , пише "невірний параметр"

є один параметр- у директора немає коду а тільки паспорт
в таблиці внизу перед підписом треба вказати або номер платника або паспорт
туди підтягнувся номер паспорту 6 знаків і перед номером не букви а ще 4 невідомі цифри. але ж самі підтягнулись з кабінету. значить, так потрібно? чи ввести номер з буквами. я вже не можу (
Доброго дня, колеги.
Підкажіть, будь ласка, я можу додати одним файлом кілька документів (рахунок, акт, виписку банку) чи потрібно їх додавати окремими файлами до пояснень/таблиці? Якщо додавати окремими файлами буде дуже багато додатків sad smiley
Дякую.
Доводиться подавати окремими документами, через те, що кожен доданий файл має свій номер і дату. Ну і до того, вони ж хотять, щоб файли були не більше 2 Мб, а туди багато сканкопій не додаш.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 3    Сторінки: Попередні123
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034899999999999