Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Збитки у декларації з прибутку

Відправлено користувачем lytik 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Бачу, що в річній декларації з прибутку будуть збитки. Як зараз податкова реагує на збитки? Чого чекати після подачі декларації зі збитками?
Ну податкова звичайно буде реагувати не у Вашу сторону, можуть не приймати декларацію, щось типу не вірно указали, дзвонити до Вас, що чого у Вас так і тд. Хоча Ваше прово показувати і пояснити, що війна і ось так склалося.
Quote
Aneshka29
Ну податкова звичайно буде реагувати не у Вашу сторону, можуть не приймати декларацію, щось типу не вірно указали, дзвонити до Вас, що чого у Вас так і тд. Хоча Ваше прово показувати і пояснити, що війна і ось так склалося.
А якщо "поховати" збитки і показати нуль?


У нас за 2020 рік були досить великі збитки, я їх просто перенесла у 2021р. та у 2022 рік. Вчора до нас телефонувала податкова з проханням виправити помилки Декларації за 2021р., я там наплутала з пільгами. Я виправила здала, але з питань ховати чи не враховувати даже слова не сказали
Quote
knopa
У нас за 2020 рік були досить великі збитки, я їх просто перенесла у 2021р. та у 2022 рік. Вчора до нас телефонувала податкова з проханням виправити помилки Декларації за 2021р., я там наплутала з пільгами. Я виправила здала, але з питань ховати чи не враховувати даже слова не сказали
Чи це ваша податкова лояльна до збитків чи щось змінилося в податковій?
Quote
knopa
У нас за 2020 рік були досить великі збитки, я їх просто перенесла у 2021р. та у 2022 рік. Вчора до нас телефонувала податкова з проханням виправити помилки Декларації за 2021р., я там наплутала з пільгами. Я виправила здала, але з питань ховати чи не враховувати даже слова не сказали
Може щось змінилося у ставленні податкової до збитків?
Я так розумію що зараз їх більше хвилює чи вірно ви показали збитки та пільги. І ще відповідність показників декларації та фінзвіту.
Quote
knopa
Я так розумію що зараз їх більше хвилює чи вірно ви показали збитки та пільги. І ще відповідність показників декларації та фінзвіту.
Щоб співпадали показники декларації і фінзвіту?
Якщо "поховати" збитки, то відповідності не буде.
Quote
lytik

Я так розумію що зараз їх більше хвилює чи вірно ви показали збитки та пільги. І ще відповідність показників декларації та фінзвіту.
Щоб співпадали показники декларації і фінзвіту?
Якщо "поховати" збитки, то відповідності не буде.
В тому і справа, не бачу сенсу ховати збитки. Бо одним з питань інспектора було чому не співпали показники Фінзвіту і декларації, це відповідно потягнуло помилки у ПП та РІ.
Хтось уже подавав декларацію зі збитками? Як податкова сприймає збитки?
Quote
lytik
Хтось уже подавав декларацію зі збитками? Як податкова сприймає збитки?

Нормально



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Когда то звонили/просили типа изменить/заплатить. Попросили эту просьбу в письменном виде. Больше не беспокоили. Киев
Quote
Шустрик

Хтось уже подавав декларацію зі збитками? Як податкова сприймає збитки?

Нормально

Хтось з бухгалтерів каже, що викликають в податкову тих, хто здає збитки.
Я подаю вже кільканадцять років - імпортери, курсові різниці - одколи ПКУ прийняли
жодного разу не телефонували т-т-т...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000303