Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

довідка-розрахунок про переплату ЄСВ

Відправлено користувачем LLK62 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Шановні колеги, підкажіть! Оплатила ЄСВ за договором ЦПД без вказання періоду. Банк гроші не видає, каже платити ще раз, вказавши період. Виникне переплата по ЄСВ, щодо якої можна зробити довідку-розрахунок. НЕ можу знайти в електронному кабінеті (чи в Медку) форму цієї довідки. Також не розумію, яку суму ставити в переплату: та що в кабінеті в позитивному сальдо світиться? чи відняти від неї мої нарахування за поточний період, по яким ще не було звіту?
Форму довідки знайшла в інтернеті, по заповненню дзвонила в податкову інспектору, вона підсказала, як правильно заповнити в моєму випадку.
Дякую. Ще телефон інспектора найти - цілий квест.


В мене теж питання що ставити в р.4 Переплата.
LLK62! Ви розібрались? Поділіться будь ласка.В мене такий самий випадок,як і у Вас.
ЗП отримали, довідку-розрахунок погодили в ДПІ.
була здивована, але дана довідка є в електронному кабінеті точно
Всім добрий день, я раніше завжди бізнес вів сам і відповідно вів всю документацію сам, і у мене було дуже багато запитань, і я не знав де знайти відповіді на мої запитання, а потім я натрапив на компанію buena і зателефонував туди, дівчина яка підняла слухавку допомогла мені відповісти на всі питання до речі потім я вирішив обслуговувати свій бізнес у них, і ви знаєте це як гора з плечей, на даний момент мене документація взагалі не хвилює, тому що дуже досвідчені фахівці стежать за цим!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00030799999999997